Březen 2016

Oblíbené povídky 8

25. března 2016 v 23:31

Před pár dny jsem tady zveřejnila pár anglických povídek, které doporučuji ke čtení a donutilo mě to zamyslet se nad těmi českými, které jsem kdysi četla a moc se mi líbily. V současné době už český Glee fandom v podstatě neexistuje, povídky už takřka nikdo nepíše, ale před lety vznikla spousta skvělých povídek i v našem českém a slovenském fandomu, které také stojí za připomenutí. S naprostým utrpením jsem zjistila, že jsem nebyla schopná najít jedinou femslash povídku, která by ve mně zanechala něco víc, což je způsobeno tím, že femslashe bylo v českém fandomu vždy jako šafránu a pokud už nějaké povídky byly, většinou se jednalo o Faberry, což je pár, který jsem nikdy nepochopila. Tak doufám, že si užijete alespoň mnou vybraný slash, který k mému překvapení obsahuje opravdu hodně Kurtofsky povídek. Dohromady jsem pro Vás vybrala deset povídek od různých autorů, přičemž Roedeer, Dorea a Bilkis jsou autoři, od nichž bych si přečetla snad cokoli. Tak neváhejte a taky do jejich povídek zabruste :)
Na spoustu dobrých autorek se ve vybraných povídkách ani nedostalo a důvodem je to, že se většinou jednalo o Klaine povídky, které jsem sice četla a v jisté době určitě měla ráda, ale jejichž děj jsem buď zapomněla a nebo i úmyslně potlačila :D

Oblíbené povídky 7

15. března 2016 v 21:20
V poslední době píšu akorát tak diplomku, ale když už nemůžu psát nic, co by mě bavilo, tak si aspoň čas od času přečtu práci jiných autorů. Nových českých Glee povídek už je jako šafránu a i těch anglických rapidně ubývá. Tak jsem si pro Vás připravila několik mých oblíbených, abyste měli co číst. A protože nečtu jen Glee, doporučím Vám i dvě povídky z Marvelu.