Únor 2015

Glee a jiné malby

15. února 2015 v 13:21
Zdravím,

tentokrát nepřicházím s novou povídkou, ale přináším Vám menší reklamu na slovenskou umělkyni Moniku, která vytváří malby a to nejen na Glee, ale třeba i k Arrow, Flashovi a spoustě dalších seriálů a filmů. Její malby si můžete koupit buď na society6 či na Redbubble. Na svém tumblr, kde najdete ještě větší množství maleb, má i commissions. Za nízkou částku Vám namaluje v podstatě cokoli, co si budete přát. Její malby už viděli Chris Colfer, Grant Gustin, Amber Riley či Stephen Amell (z Arrow), kteří z nich byli nadšení :)

Pro představu Vám sem dávám pár příkladů, co naleznete v jejím internetovém obchodě na society6.
Pokud se Vám její malby líbí, tak si neváhejte nějaké pořídit, každému hladovějícímu umělci to udělá radost.

Domík

Až do konce světa

10. února 2015 v 20:50 Jednorázové povídky

POPIS: Po světě se rozšířila nová nemoc, která postupně vybíjí lidstvo. Rachel a Santaně se podaří utéct z New Yorku a aby přežily, skrývají se na opuštěné farmě.
POSTAVY: Rachel, Santana
KATEGORIE: AU, H/C
PŘÍSTUPNOST: 12+

Zdravím! Nejsem si jistá, jestli na blog někdo ještě vůbec chodí, když jsem už dlouho nic nezveřejnila, ale po dlouhé době přocházím s povídkou na přání. Lucy chtěla Pezberry jako rodinu. Je mi jasné, že povídka vůbec nebude odpovídat jejímu přání a že už je to skoro rok, co si Lucy povídku přála, takže už si ji možná ani nepřečte, ale budu moc ráda, když si ji přečtete i vy ostatní. A na "Všechno se změnilo" taky pracuju, tak buďte trpělivé! :)

Mimochodem, "Nata" znamená v jednom z indiánských jazyků naděje :)