Všechno se změnilo - 4.kapitola

28. listopadu 2014 v 22:46 |  Všechno se změnilo

Po šesti týdnech Vám přináším další kapitolu. Abyste nemuseli čekat ještě déle, znovu jsem se rozhodla původní kapitolu rozdělit na dvě části. Kdy se tu objeví další část, nemám nejmenší tušení, protože nastává období odevzdávání seminárek a po Vánocích nastane zkouškové, které bude v kombinaci s prací asi dost zabijácké. Takže se mnou, prosím, mějte strpení.
Přeji příjemné čtení a pokud se rozhodnete zanechat mi k povídce komentář, budu moc ráda.


4.kapitola
"Jestli okamžitě nevypadneš z tý koupelny, tak ti zapálím všechny ty tvoje příšerný šály," zakřičela Santana a hlasitě zabušila na dveře.

"Vždyť už jdu!" ozval se z koupelny Kurtův nabroušený hlas.

"Dělej!"

Santana znovu zatloukla na dveře, které se vzápětí otevřely dokořán a před Santanou zůstal stát nasupený Kurt.

"Byl jsem tam deset minut. Deset! Měla jsi celý den na to, aby sis dala sprchu. To, že to vždycky necháváš na poslední chvíli, absolutně není můj problém," vyštěkl a počastoval Santanu jedním ze svých pověstných ledových pohledů.

"Spíš deset hodin," řekla Santana a teatrálně rozhodila rukama, než se kolem Kurta protáhla do koupelny a zabouchla mu dveře před nosem.

Přeháněla. Kurt byl v koupelně sice déle než deset minut, ale na jeho standardy tam byl skutečně jen krátce. Jenže Santana byla nervózní, nestíhala a svou nervozitu si potřebovala na někom vybít. A Kurt se jí zrovna připletl do cesty, když se zavřel v koupelně, do které se právě chystala.

Puck s Quinn měli dorazit ani ne za hodinu a Santana na sobě stále ještě měla pyžamo. Potřebovala se vysprchovat, udělat si něco s vlasy a namalovat se. V tomhle stavu jim otevřít v žádném případě nemohla, ačkoli před oběma už nesčetněkrát vypadala mnohem hůř.

S hlubokým nádechem se podívala do zrcadla. Prsty pevně sevřela hranu umyvadla a polkla.

Nechápala, proč byla ze setkání s Quinn tak nervózní. Od párty u Tiny uběhly tři týdny a nebylo dne, aby si nezavolaly nebo alespoň nenapsaly. Vůbec si ani neuvědomila, jak často spolu komunikují, dokud jí nezazvonil telefon a Kurt se jí se šibalským úsměvem zeptal, jestli zase volá Quinn a pokud ano, tak ať ji pozdravuje.

Quinn Fabray. Jedna z jejích nejlepších kamarádek a po spoustu let i ta, se kterou nejvíc soupeřila o popularitu a se kterou si také nejednou vrazila kudlu do zad.

V posledních několika dnech na ni nedokázala přestat myslet. Zatímco v práci obsluhovala zákazníky, viděla před sebou Quinnin úsměv, její nahou kůži a rychle se zvedající hrudník. Ač se snažila sebevíc, myšlenky jí ke Quinn odbíhaly neustále a Santana nevěděla, co s tím má dělat. Několikrát sama sebe přistihla, jak s úsměvem na rtech koukala do blba, protože si vybavila, jak se Quinn rozesmála tak, až jí tekly slzy, jak moc to Quinn s Beth slušelo a bylo vidět, že svou dceru miluje nebo jaké zvuky vydávala, když ji Santana přivedla k orgasmu.

"Koukej se probrat," opakovala si, ale bylo to marné. Quinn se jí dostala pod kůži a zaplavila každou molekulu jejího těla. Santana byla naprosto v háji.

"Je tvoje kamarádka. Jenom kamarádka," řekla nahlas svému odrazu v zrcadle a pak zavrtěla hlavou a prsty si prohrábla už tak rozcuchané vlasy.

Quinn měla před očima, i když si napustila horkou vodu, svlékla se a ponořila se do vany, ze které skoro přetékala pěna do koupele. Věděla, že by s sebou měla hodit, protože Puck s Quinn měli dorazit každou chvíli, místo toho si však pomalu, jemně přejížděla po těle houbou a představovala si, že dlaň, která ji myla, patřila její kamarádce. Poté co se celá umyla, nechala houbu s malým šplouchnutím plavat po hladině, zatímco se prsty dál hladila po nahé kůži. S bezhlesným vydechnutím si obkroužila obě bradavky, přejela si po bříšku a zastavila se u klitorisu, který si začala v pomalém tempu dráždit.

"Mmm," zamumlala a se zavřenýma očima si představovala, že ukazováček patří Quinn.

"Santano, co tam ještě děláš? Puck mi psal, že už jsou na cestě z letiště."

Hlas Rachel Santanu během zlomku sekundy probral do reality.

"Do hajzlu," zaklela a vyskočila z vany. Zatracená Quinn a její zatracené plné rty a zelené oči a růžové bradavky, které Santaně nedaly spát.

Co nejrychleji se usušila, učesala a poté se namalovala. V takovém stavu by normálně nešla snad ani práce, ale teď neměla na vybranou. Jen omotaná v ručníku vyběhla z koupelny a zmizela ve svojí části bytu, kde se na posteli válela hromada oblečení.

Ráno vstala brzy, aby před příjezdem Quinn s Puckem všechno stihla, pak se ale na hodinu zasekla u výběru oblečení. Teď byla v takovém spěchu, že si ani nebyla jistá, co si původně vybrala a místo toho na sebe natáhla černé úzké kalhoty a červené tílko. Jak se oblékala rychle, i spodní prádlo popadla naprosto náhodně a pro jistotu si ještě rozepnula kalhoty, aby zkontrolovala, že na sobě neměla jedny ze svých menstruačních kalhotek, protože většina byla s beruškami či srdíčky a podobnými motivy a Santana by si radši nechala uříznout ruku, než nechat někoho, aby ji v takovém spodním prádle viděl.

Jakmile se oblékla, rychle začala všechno oblečení vracet zpět do skříně. V duchu si poznamenala, že až budou Hummel nebo Berryová žehlit, musí jim do koše s prádlem nenápadně přidat všechno to oblečení, které teď ladem skladem hodila do skříně. Ani nechtěla vidět, jak bude vypadat, až ho pak vyndá. Kdyby ji Kurt teď viděl, nejspíš by ho rovnou ranila mrtvice. Na okamžik Santanu napadlo, že by mohla rozhrnout plachtu, aby si Kurt všiml, jak s oblečením zachází, jelikož by byl za deset vteřin u Santany a zatímco by ji nadával, oblečení by ji tam všechno hezky uklidil a ona by se mezitím ještě stihla v klidu doupravit.

Na Santany plán nakonec nedošlo, protože se ozvalo bouchání na dveře, Z pokoje vyběhla takovou rychlostí, že zakopla o koberec v obýváku a málem přistála přímo na konferenčním stolku s Kurtovou super drahou a super ošklivou lampou.

"Všechno v pohodě?" zeptala se jí trochu znepokojeně Rachel, než otevřela dveře. Santana by byla přísahala, že jí Hummel vyslal nějaký tajný telepatický signál skrz jejich propojené mozky, protože se po jednom jeho pohledu Rachel zaculila a otevřela dveře.

"Tady je moje oblíbená židovská kráska!" ozval se okamžitě Puck a Rachel se zmohla akorát na vypísknutí "Noahu!," než ji Puck pevně sevřel v náručí a vzápětí stejně tak objal i trochu zaskočeného Kurta.

"Ahoj všichni," pozdravila i Quinn a objala Rachel a poté Kurta. Santana se mezitím přivítala s Puckem, ale pomalu ani necítila, jak se ji jeho silné paže pokusily rozdrtit žebra, jelikož měla pohled upřený jen a jen na Quinn, která měla na sobě bílé letní šaty a bílé baleríny, které na její opálené kůži takřka zářily. Blond vlasy měla vyšisované od sluníčka a Santana si hned uvědomila, že Quinn nelhala, když jí řekla, že zbytek července, který měla strávit v Limě, se bude nudit tak, že ho nejspíš stráví válením se na zahradě u bazénu, což Santana souhlasně ocenila, a přípravou do školy, za což ji Santana označila nechutnou šprtkou.

"Ahoj," usmála se na ni Quinn.

"Čau Q," bylo jediné, na co se Santana zmohla a poté mezi nimi nastalo několik vteřin ticha, kdy se jen dívaly jedna na druhou a Santana při pohledu na Quinn úplně zapomněla, že nejsou v místnosti samy.

"Ehm," odkašlala si Rachel po chvíli a Quinn sebou viditelně cukla a zčervenala. Santana Rachel v duchu proklela, ale sama k ní neochotně stočila zrak. "Necháme Quinn s Puckem vybalit a nebo půjdeme rovnou na oběd?"

"Radši bych si vybalila, kdyby to nevadilo," řekla Quinn ve stejnou chvíli, kdy Puck prohlásil "kašlu na vybalování, mám takovej hlad, že bych sežral i medvěda."

"Jestli chceš, můžu ti zatím udělat palačinky," navrhl Kurt a Santana by přísahala, že ještě nikdy Pucka neviděla dívat se na někoho tak zamilovaně, jako když se v tom momentě podíval na Hummela.

"Tvoje palačinky jsou lepší než porno, chlape!" rozplýval se Puck a Santana nebyla jediná, kdo Pucka sledoval, jako kdyby ho nepoznávala.

Kurt se zasmál a poté obrátil oči v sloup. "Jo, moc dobře si pamatuju, že jste s Finnem vždycky všechno snědli a nám nic nenechali, kdykoli jsem dělal palačinky k snídani."

"Se mi nemůžeš divit," řekl Puck s naprostou vážností a následně chytil Kurta kolem ramen a nenápadně ho začal strkat směrem ke sporáku.

"No, zatímco se ti dva budou muchlovat v kuchyni, chceš pomoct vybalit, Q?" zeptala se Santana a doufala, že ve skutečně nebyl její hlas tak nervózní jako jí připadal.

"Jasně, proč ne," řekla Quinn s úsměvem.

"Taky ti pomůžu," vyhrkla rychle Rachel a Santana ji okamžitě počastovala naštvaným pohledem, kterého si Rachel ale nevšimla a místo toho popadla Quinn za zápěstí a vydala se s ní směrem k Santany ložnici, kterou s ní Quinn měla po dvě následující noci sdílet. Kufr zůstal stát u dveří, kde evidentně čekal na Santanu, a tak ho s nafouknutými tvářemi popadla a své kamarádky následovala.

Rachel dalších deset minut nezavřela pusu. Vyprávěla Quinn o tom, že se dostala do nejužšího výběru v konkurzu na Funny Girl a teď musela porazit už jenom pět dalších žen, aby roli získala. Jako kdyby to hned nevolala každému, s kým se v životě kdy potkala a poslední dva týdny nestrávila tím, že v koupelně vřískala jednu muzikálovou píseň za druhou. Quinn se jí ze zdvořilosti ptala na podrobnosti konkurzu a Santana měla chuť otevřít okno a vyskočit z něj, protože si přesně to samé od Rachel vyslechla už nespočetněkrát. Bohužel pro ni v ložnici ale žádné okno neměla.

Když měla Quinn konečně vybaleno (Santana absolutně nepřemýšlela nad tím, jak hezky vypadaly Quinniny šaty, když visely ve skříni vedle jejích), vrátily se do kuchyně, kde se Puck ládoval palačinkou s tlustou vrstvou nutelly.

"Neptejte se," řekl jim jen Kurt a až poté co Puckovi slíbil, že mu další den udělá palačinky k snídani, se jim podařilo Noaha dostat z bytu, aby mohli jít do restaurace na oběd.

Šli jen do nedaleké čínské restaurace, kam Santana s Rachel a Kurtem chodili jednou za čas, pokud chtěli něco oslavit a nebo se ani jednomu nechtělo vařit.

"Jsi dneska nějak nemluvná," řekla Quinn v polovině cesty potichu, aby ji nikdo jiný neslyšel.

"Protože mě Berryová odmítá pustit ke slovu," odfrkla si Santana, ačkoli to nebyl ten pravý důvod. Najednou se bála, aby před Quinn neřekla něco špatně, přestože se před ní nikdy předtím kontrolovat nemusela. Většinu času v její přítomnosti neměla absolutně žádný filtr, Quinn nikdy nevypadala, že by jí to nějak zvlášť vadilo, teď se ale Santana z ničeho nic začala strachovat, aby její nevymáchaná pusa nepronesla něco urážlivého nebo necitlivého a Quinn se nenaštvala.

"Jako bys někdy měla problém dostat se ke slovu, když jsi chtěla něco říct," uculila se Quinn a Santana jí úsměv oplatila a pak do ní šťouchla.

"Třeba jsem z tebe nervózní," zašklebila se a Quinn se po jejích slovech hlasitě rozesmála, až se po nich Kurt s Puckem a Rachel otočili.

Santana děkovala všem svatým, že si Quinn myslela, že si z ní dělala legraci, protože ta slova mínila naprosto vážně.

**

Oběd byl nakonec mnohem příjemnější, než Santana čekala. Když se Puck dozvěděl, že si Kurt našel staršího přítele, tak ho uznale poplácal po zádech, až Kurtovi zaskočilo sousto a pak se dokonce zeptal, jestli Adamovi nebudou slíbené palačinky vadit. Santana si nezapomněla postěžovat na práci a Rachel si neodpustila vše, co vyprávěla Quinn při vybalování, zopakovat i Puckovi, který se opravdu snažil vypadat, že ho Rachelina slova zajímají, Santana si ale všimla, jak většinu času upíral oči Berryové do výstřihu. Co tam plánoval najít, to vážně netušila.

Převážná část rozhovoru u stolu se týkala Beth. Quinn s Puckem měli se svou dcerou strávit většinu následujícího dne a oba se tvářili nervózně i natěšeně zároveň. Puck měl svou dceru vidět víc jak po roce a měl strach, aby si ho Beth ještě pamatovala, když ho ale Rachel ujistila, že má Beth fotku se strejdou Puckem v pokojíčku v rámečku, málem se u stolu rozbrečel. Stejně jako Quinn, jelikož i jí Rachel vzápětí oznámila, že Shelby nechala malé do pokojíčku zarámovat jednu z fotek z parku, na které Quinn Beth houpala.

Zbytek odpoledne strávili procházkou po New Yorku a po návratu do bytu si otevřeli lahev vína a Rachel vytáhla Activity. Aby mohli hrát ve třech týmech po dvou, Kurt zavolal Adamovi, který se objevil s další lahví alkoholu. Santana ho měla hned radši.

Než se dostali k samotné hře, strávili takřka půl hodiny dohadováním, kdo s kým bude hrát. Kurt chtěl hrát s Adamem, ale Rachel protestovala, že prostě musí hrát se svým duševním dvojčetem, a tak dlouho hrála Kurtovi na city, až se Kurt nakonec neochotně podvolil, že bude hrát s ní. Puck pak navrhl, že by všechny týmy mohly být smíšené a okamžitě si zamluvil Quinn, takže Santana s Adamem na sebe zbyli.

"Jestli prohrajeme, tak tě to bude stát opravdu hodně sušenek, Mary Poppins," upozornila ho, než začali hrát, brzy se jí ale po tvářích roztáhl široký vítězoslavný úsměv, protože se ukázalo, že Kurtův Angličan byl dobrý i na jiné věci než jen na pečení a zneuctívání jejich gauče.

"Vy podvádíte!" zaprotestovala Rachel, když Adamovi stačilo říct pět slov, aby Santana uhádla, co se snažil popsat.

"Ne, Rachel, to je prostě jen přirozený talent," usmál se na ni Adam a v ten moment se zařadil na seznam Santany oblíbených lidí.

Ani Quinn s Puckem to moc nešlo. Na čtyři kola se zasekli na kreslení, jelikož byl Puck naprosto neschopný v kreslení i hádání, takže přestože všichni kolem věděli, že Quinn kreslila klauna z McDonaldu, Puck si tipl polovinu osobností americké historie, ale ke správnému výsledku se ani zdaleka nedopátral.

Obě lahve vína zmizely dřív, než stihli dohrát, a tak Santana s Adamem oslavili svoje vítězství aspoň pomerančovým džusem a pizzou, kterou donesl poslíček právě včas, aby si s ní mohli přiťuknout na svou jednoznačnou výhru.

"Začínáš se mi líbit, Doctore Who."

"Správně je to jenom Doctore. Doctor Who je název toho seriálu, není to jeho jméno," vysvětlil Adam.

"A koho to zajímá?" obrátila Santana oči v sloup a podívala se na Quinn, která s úsměvem vrtěla hlavou.

Za celý večer měla jen dvě skleničky, nechtěla se opít, když měli jít s Puckem další den za Beth, i přesto měla ale od alkoholu zčervenalé tváře.

"Co?" zamračila se na ni Santana.

"Ale nic, jen si nejsem jistá, kdy jsem si na to tvoje protivný štěkání zvykla natolik, že mi to přijde skoro roztom--úsměvný," řekla Quinn a rychle se opravila, jakmile si uvědomila, co takřka vypustila z pusy.

"Hmm, tak roztomilý, jo?" mrkla na ni Santana, která na okamžik až zapomněla na to, že nejsou v bytě samy.

"Můžete přestat aspoň na chvíli flirtovat? Jsem z toho v depresích," zabručel Puck a obě, Quinn i Santana, zčervenaly a věnovaly Puckovi pohledy, které by dokázaly vraždit.

Ještě hodinu seděli v obýváku a povídali se, než se Kurt s Adamem zvedli a oznámili, že pojedou k Adamovi. Puck chvíli protestoval, Kurt mu ale nakonec slíbil, že mu ty palačinky udělá k snídani alespoň v den odjezdu, a tak nakonec s remcáním nechal ty dva odejít. Rachel se vzápětí též rozloučila a popřála jim dobrou noc. Jakmile neměla svých minimálně osm hodin spánku, tak byly podle ní ohroženy její hlasivky a to si nemohla dovolit. Santana litovala jen toho, že její hlasivky evidentně neohrožovalo neustálé mluvení o kravinách, které nikoho kromě Rachel nezajímaly.

"Myslím, že pomalu taky půjdu spát. Jen se vysprchuju a vyčistím si zuby, i když se mi vůbec nechce," řekla Quinn s hlasitým zívnutím a se zakňučením na znamení toho, jak moc se jí nechtělo vstávat, se zvedla z gauče.

"Můžu se jít vysprchovat s tebou?" zeptal se Puck se širokým úsměvem na rtech a Quinn po něm okamžitě hodila polštář.

"Zapomeň," věnovala mu stejně široký úsměv a koukla se na Santanu, která se snažila nedat najevo svou žárlivost.

"Jestli tam půjdete spolu se Santanou, taky nebudu protestovat. Zvlášť, když mě necháte koukat," navrhl Puck, kterému neušel pohled, jenž si ty dvě vyměnily.

"Ani v tvých nejdivočejších snech," uzemnila ho hned Santana, ale Puck se jen dál spokojeně usmíval.

"Věř mi, Lopezová, v mých snech jste už dělaly mnohem divočejší věci."

Ještě když víc jak o půl hodiny později Santana zhasnula v pokoji a vlezla si do postele za Quinn, mohla slyšet, jak se Puck v obýváku pochechtával svojí vlastní vtipnosti.

"Ten z tý puberty nikdy nevyleze, co?" zašeptala Santana a otočila se ke Quinn.

"Puck? Nikdy," odpověděla Quinn a vzápětí začala Santanu líbat.

Líbaly se dlouhé minuty. Jazyky zkoumaly ústa té druhé, hladily se všude, kam dosáhly a Santaně bylo brzy jedno, že by je mohli Puck s Rachel slyšet. Quinn jí tiše vzdychala do úst a slabě zasténala pokaždé, když jí Santana jemně promnula ztvrdlou bradavku mezi palcem a ukazováčkem. A i Santana měla problém zůstat potichu, hlavně ve chvíli, kdy ji Quinn začala hladit přes kraťasy od pyžama, které byly brzy promočené natolik, že si je musela Santana sundat, což Quinn ocenila souhlasím zamručením a následně začala Santanu dráždit na klitorisu.

Hodiny se jen dotýkaly, hladily se po nahé kůži, líbaly se a užívaly si zrychlený dech té druhé. Santana se Quinn nedokázala nabažit a vypadalo to, že Quinn na tom byla stejně.

Obě nakonec usínaly úplně vyčerpané jedna druhé v náručí.

"Sladké sny, San," popřála ji Quinn šeptem.

Santana už takřka spala, Quinnina slova ji však probrala. Vybavila si, kolikrát ta slova slyšela od Brittany a jak se cítila pokaždé, když je slyšela. Stejně jako se cítila teď poté co je vyslovila Quinn. Srdce se jí rozbušilo jako splašené a v krku se Santaně udělal knedlík.

"Dobrou noc, Q," vymáčkla ze sebe po chvíli se ztaženým hrdlem.

Trvalo ještě dlouho, než se jí podařilo usnout. V objetí pevně svírala klidně oddychující Quinn, na tváři cítila její teplý dech a na ruce ji lechtaly Quinniny vlasy. Nakonec přece jenom usnula a jako poslední jí proběhlo hlavou, že být zamilovaná do Quinn Fabray nebylo zdaleka tak děsivé, jak by čekala.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Andílek Andílek | Web | 29. listopadu 2014 v 10:04 | Reagovat

Mela jsem napsanej dlouhej komentář a on se mi smazal. *triska hlavou do stolu*. Kapitola byla úžasná, dlouho jsem se takhle nepobavila. Ty hlášky Santany a Pucka to zabijely. :D :D. Rachel byla otravna jako vždy, že ani Quinn se Santanou neměly chvilku pro sebe. Pak si to naštěstí vynahradily.
Tesim se na pokračování. Ať už bude kdykoliv

2 EvcaFaith EvcaFaith | 29. listopadu 2014 v 20:30 | Reagovat

:)jj u tebe se vždy vyplatí si počkat :)opravdu hodně jsem se křehnila. Budu se těšit na pokračování.

3 Ivorynka Ivorynka | 2. prosince 2014 v 17:51 | Reagovat

Ále, rozdávají se předčasné dárečky k Vánocům?
Dokonalost sama. Zvlášť ten začátek. Samozřejmě jsem hltala každou zmínku hlavně o Kurtovi nebo Adamovi. Líbilo se mi, žes celou tu kapitolu nesousředila jen na Quinn a Santanu. Ani netušíš, jak moc moc tahle kapitolka potěšila. Po téhle příšerné pauze od posledního dílu seriálu tvoje kapitola strašně bodla. Vybavila jsem si díky ní další a další podobné scény z NYC.
Rozhodně bylo asi nejtěžší zadržovat smích při Puckově monolozích. Vhrkly mi dokonce slzy do očí začala jsem ve vzuchu mávat rukama jako šílenec.
Krásně ji to obohatilo.
Nesmim zapomenout na dojemnou část o Beth a o tom, že se Puck málem rozbrečel. :-)
Podle mě tam bylo zbytečný psát tu intimní Quintana "scénu". Je to názor. Takže to prosím ber s rezervou.
Moc mě zajímá, jak se tenhle oboustranně zmatenej vztah ještě vyvine.
P.S. Vím, prosby byly vyslyšeny, ale nešlo by vepsat krátce o nachytání Kadam při akci? :-) :-* :-O

4 Domík Domík | Web | 2. prosince 2014 v 20:54 | Reagovat

[1]: To víš, Rachel. Ta musí být neustále středem pozornosti a ani si neuvědomuje, jak to všem kolem leze na nervy :D Díky za komentář :)

[2]: Jsem ráda, že se ti kapitola líbila!

[3]: Díky moc za komentář :) Oboustranně zmatený vztah se zamotá ještě víc, protože se do hry přimotá ještě otec Quinn ;-)
Myslím, že nějaký Kadam flashback, jak je Santana nachytala, by do povídky asi moc neseděl, ale třeba napíšu nějakou kratší Kadam povídku s trochou toho laškování, když budu mít čas... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama