Září 2014

Kurtbastian povídky

21. září 2014 v 21:38
Vím, že je blog v poslední době hodně prázdný a s mým psaním to vůbec není slavné, tak kdyby to někoho zajímalo, jednou za čas napíšu i nějakou tu povídku v angličtině.

Kurt a Sebastian se po čtyřech letech od svého posledního setkání znovu potkávají v baru, kde se dají do řeči a rychle zjistí, jak moc se ten druhý za ty roky změnil

Kurt si stále pamatoval, jak moc se se Sebastianem milovali. Celé víkendy trávili v posteli, protože se toho druhého nemohli nabažit, jenže pak přišly stále častěji hádky a láska se z jejich manželství vytratila. Nebo ne? Byla tu ještě šance, aby jejich vztah zachránili? Upozornění na nevěru a závislost na alkoholu. Povídka je dost smutná a depresivní.

Letní soustředění

8. září 2014 v 18:04 Jednorázové povídky
Monča si přála napsat smut s Brittany, Quinn a bezejmennou roztleskávačkou, kterou v Glee ztvárnila Hannah Douglass. Vidět jste ji mohli například ve vystoupeních Troubletones, nejznámější je však tím, že tančí jako backround dancer pro Beyoncé.

Pro ilustraci Vám přikládám obrázek, který sama Monča nakreslila. Na jejím tumblr najdete spoustu úžasných fanartů ke Glee i ke spoustě dalších seriálů a na society6 si můžete její malby zakoupit a to třeba jako potisk na hrnku či polštáři. Vřele všem doporučuji se na její kresby podívat, protože jsou vážně výborné.
(x)

Povídka je skutečně jen porno, děj v ní nehledejte, doufám ale, že i tak jí dáte šance. Femslashe je v českém fandomu přece jen jako šafránu. Příjemné čtení.