Červenec 2014

Pozitivní - 4.část

29. července 2014 v 19:55 Pozitivní

Předposlední část povídky je tady. V povídce se konečně objeví Burt. Příjemné čtení.


Pozitivní - 3.část

26. července 2014 v 14:21 Pozitivní

Zdravím a přináším další část povídky. Příjemné čtení :)


Pozitivní - 2.část

23. července 2014 v 17:12 Pozitivní

2.část povídky je po třech dnech tady, jak jsem slíbila. Jedna z věcí, která mě na psaní tohohle příběhu bavila nejvíc, je přátelství mezi Kurtem, Rachel, Santanou a Dani, tak doufám, že se bude líbit i Vám.
Přeji pěkné čtení :)


Pozitivní - 1.část

20. července 2014 v 14:54 Pozitivní

POPIS: Kurtův život po přestěhování do New Yorku vypadá skvěle. Chodí na NYADU, pracuje v jídelně, má tři úžasné kamarádky a Elliotta, se kterým se postupně sblíží a začnou spolu spát. Připadá si skoro jako ve snu, ze kterého ho však prubudí krutá realita, když mu Elliott oznámí, že je HIV pozitivní.
POSTAVY: Kurt, Elliott, Santana, Rachel, Dani, Blaine, Burt
KATEGORIE: H/C, Angst, AU
PŘÍSTUPNOST: 15+

Příběh je další z řady povídek na přání, tentokrát pro Ivorynku. Nesplnila jsem nejspíš úplně všechno, co si přála, ale snažila jsem se, aby většina děje odpovídala popisu.
Povídku jsem rozdělila do pěti částí, které sem budu přidávat postupně a to vždy po třech dnech. Dohromady má celý příběh přes 18 000 slov. První část jsem musela useknout na celkem blbém místě, tak mi to snad odpustíte, líp to nešlo. Předem upozorňuji, že se povídka zabývá dost vážným tématem, takže to nebude zrovna veselé.
Ještě bych všem ráda doporučila film The Normal Heart, který režíroval Ryan Murphy. Film se zabývá tématikou šíření HIV mezi homosexuály v 80.letech v New Yorku. Hlavní roli si v něm zahrál Mark Ruffalo a ve rolích vedlejšchí se objevili třeba Matt Bomer (v Glee si zahrál Coopera Andersona), Jonathan Groff (v Glee hrál Jesseho St.Jamese) a Jim Parsons (Sheldon z The Big Bang Theory). Film jsem viděla před několik dny a je velmi povedený. Povídka s ním samozřejmě nic společného nemá, ale pokud někoho tématika HIV zajímá, tak ho vážně doporučuji.
Přeji příjemné čtení a za každý komentář budu jako vždy moc ráda :)