Červen 2014

Úryvek z povídky pro Ivorynku

23. června 2014 v 22:17
Před několika týdny si Ivorynka přála Kelliott/Klaine povídku, v níž by byl Kurt HIV pozitivní a nakazil se od Elliotta. Ani jsem nečekala, jak moc mě bude psaní bavit, i když přiznávám, že psaní podobného tématu rozhodně není jednoduché a samotnou mě to málem nejednou přivedlo k slzám.

Než povídku dopíšu, tak to bude ještě trvat. Jedu teď na čtrnáct dní pryč a k psaní se vůbec nedostanu, ale pevně doufám, že se mi po návratu podaří povídku dopsat co nejdřív. Už teď má skoro 10 000 slov, tak jsem zvědavá, jak dlouhá nakonec bude.

Když článek rozkliknete, tak si můžete přečíst krátký úryvek a třeba to někoho navnadí na další čtení :)Všechno se změnilo - 1.kapitola (1/2)

19. června 2014 v 20:20 Všechno se změnilo

Jedna společně prožitá noc. Měla znamenat začátek i konec. Znamenala však jen začátek a aniž to Quinn se Santanou tušily, mělo se mezi nimi brzy všechno změnit.

Všechno se změnilo - Popis a Prolog

16. června 2014 v 21:08 Všechno se změnilo

POPIS: Jedna společně prožitá noc. Měla znamenat začátek i konec. Znamenala však jen začátek a aniž to Quinn se Santanou tušily, mělo se mezi nimi brzy všechno změnit. Kánon do 4x14 "I Do."
POSTAVY: Quinn, Santana, Beth, Kurt, Rachel, Puck...
KATEGORIE: AU, H/C
PŘÍSTUPNOST: 18+

POZNÁMKA: Prolog je jen krátký úvod do povídky. První kapitolu už mám napsanou, ale ještě ji musím pročíst a opravit, takže se na blogu objeví během několika dní. Doufám, že i když femslash není v českém fandomu moc populární, povídka si najde své čtenáře.