Prosinec 2013

Společně v Paříži - 8.kapitola

27. prosince 2013 v 15:00 Společně v Paříži

A máme tu poslední kapitolu. Pevně doufám, že se Vám povídka líbila, přeji příjemné čtení a budu moc ráda, když mi po dočtení zanecháte komentář :)


Společně v Paříži - 7.kapitola

25. prosince 2013 v 19:52 Společně v Paříži

Doufám, že si užíváte svátky a že si užijete i novou kapitolu. Příjemné čtení :)


Společně v Paříži - 6.kapitola

23. prosince 2013 v 18:46 Společně v Paříži

Jelikož jsem Nikdy jsme neměli šanci dopsat nestihla, zítra ode mě žádnou povídku nečejte. Všem bych Vám tedy tímto chtěla popřát krásné Vánoce a abyste pod stromečkem nalezli to, co si přejete.
Přeji příjemné čtení :)


Společně v Paříži - 5.kapitola

21. prosince 2013 v 18:06 Společně v Paříži

A mám tady pro Vás další kapitolku, která se celá odehrává na lodi po cestě do Francie. Příjemné čtení :)Společně v Paříži - 3.kapitola

17. prosince 2013 v 18:12 Společně v Paříži

Je pro mě tak nezvyklé zveřejňovat jednotlivé části s tak krátkým časovým odstupem, že jsem na to skoro zapomněla. A protože jsem v neděli jela pryč a kapitolu jsem rychle přednastavovala, chtěla bych dodatečně poděkovat všem, kteří si přečetli a komentovali moje povídky z GCF a doufám, že si čtenáři i další autoři GCF užili tak jako já. Odkazy na povídky ostatních autorů když tak naleznete všechny na blogu Glee czech festu.Společně v Paříži - 1.kapitola

13. prosince 2013 v 11:41 Společně v Paříži

POPIS: Kurtovi bylo osm let, když ho nalezli bez vzpomínek v Petrohradu na nádraží. Do svých osmnáctin žil v sirotčinci a po jeho opuštění se vydává nalézt svou rodinou. Jeho jedinou stopou je Paříž, kam je připraven se vydat. Ještě v Petrohradu se setkává se dvěma muži, Vláďou a Sebastianem, kteří mu na cestě k nalezení rodiny pomůžou. A možná na Kurta v Paříži nečeká jen jeho rodina, ale po cestě nalezne i lásku. Anastázie!AU.
POSTAVY: Kurt, Sebastian, OC
KATEGORIE: AU, H/C, historická povídka, pohádka
PŘÍSTUPNOST: Pro všechny
A/N: Povídka sleduje děj kreslené pohádky Anastázie, ale je celá psaná z pohledu Kurta. Ještě bych ráda poznamenala, že ačkoli je to stále dost pohádka, odbočila jsem od filmové verze v tom, že zloduchem není Rasputin, ale zabrousila jsem více do vod historických, ačkoli samozřejmě do skutečné historické povídky má tenhle příběh daleko.
Povídka už je celá napsaná, ale má přes 27 tisíc slov (doteď nechápu, jak se mi to podařilo napsat za tři týdny) a nebyla šance, abych ji stihla opravit celou, takže jsem se rozhodla ji rozdělit na osm částí a pokusím se je sem dávat vždy ob den.
Banner je z fanartu úžasné soseinen, která byla tak hodná, že mi ho dovolila pro povídku použít. Určitě se podívejte k ní na blog, kde má plno nádherných Kurtbastian fanartů.
Povídka je psaná pro Glee Czech Fest a téma Pod světly lampionů, kterých se v ní nakonec dočkáte, ačkoli to tak asi dlouho nebude vypadat. Přeji příjemné čtení a snad se Vám tenhle příběh bude líbit :)


První školní den

11. prosince 2013 v 13:16 Drabbles
Jak už napovídá název, dnešní téma GCF je "První školní den" a čekají na Vás dvě Brittana drabblata, tak doufám, že se Vám budou líbit :ú


Líbánky ve Skotsku

10. prosince 2013 v 17:47 Drabbles
Pro druhý den Glee Czech Festu a téma Neobvyklá dovolená jsem měla v plánu napsat Kadam povídku. Neměla jsem na to ale čas (to je tak, když se vám psaní jednoho z témat zvrtne v povídku dlouhou 27 tisíc slov), a tak pro Vás mám alespoň drabble o sto slovech.