Listopad 2013

Stýskání po Kurtovi

20. listopadu 2013 v 11:17 Drabbles
Jednoho dne přestanu smutnit nad tím, jak v seriálu naprosto zabili Kadam, ačkoli spolu měli tolik potenciálu. Dnešek tím dnem není. Pokud měl Adam sloužit jako uvědomění si pro Kurta, byl naprosto zbytečnou postavou, protože Kurtovo POV v tomhle směru jsme stejně nikdy neviděli. A o to mě to mrzí víc, jelikož kdybychom viděli Kurtovi do hlavy, bylo by snazší pochopit, jak mohl najednou změnit názor a místo toho, aby se posunul dál, se k Blainovi vrátil a zasnoubil se s ním.
Tohle ale není místo pro mé stěžování si, a tak Vám se dávám alespoň 100 slov o Adamovi na promítání výročního speciálu k 50 letům úžasného britského sci-fi seriálu Doctora Who, kde si vzpomněl na Kurta a na to, co mohlo být.


Glee Czech Fest

8. listopadu 2013 v 12:34
Ti, kteří můj povídkový blog navštěvují už dlouho, jistě vědí, co je to Glee Czech Fest. Ti, kteří to nevědí, dovolte mi, abych Vám projekt krátce úředstavila. Jedná se o týden, který je v českém fandomu věnovaný Glee tvorbě a stejně jako minulý rok, ho i letos pořádá Dorea.

GCF se bude konat mezi 9. a 15.prosincem a zapojit se může každý, ať napsáním povídky či vytvořením fanartu. Čím víc lidí se zúčastní, tím lépe. Loňský ročník zaznamenal velký úspěch, tak pevně doufám, že to tak dopadne i letos a zúčastní se co nejvíce lidí. Veškerá díla budou zveřejněna na společném blogu GCF, kde se dozvíte i všechny podrobné informace.

Témata pro jednotlivé dny jsou následující:
9. 12. Jaký otec, takový syn
10. 12. Neobvyklá dovolená
11. 12. První školní den
12. 12. Úřední omyl
13. 12. Pod světly lampionů
14. 12. Nevyřčené otázky
15. 12. Mazlíček

Doufám, že se Vás, moji drazí čtenáři, zapojí do Glee Czech Festu co nejvíc a že sem v prosinci zabloudíte a přečtete si, jaké výtvory jsem i já pro tento projekt vytvořila.
Domík

Nikdy jsme neměli šanci - 7.kapitola

4. listopadu 2013 v 21:21 Nikdy jsme neměli šanci

Kurt a Sebastian spolu začnou víc mluvit a Sebastian zažije rozčarování, když zjistí, že by někteří vězni radši zemřeli hlady, než aby si od něj vzali jídlo.
Omlouvám se, že mi kapitola trvala tak dlouho. Ráda bych řekla, že další bude určitě dřív, ale moje plány ve zveřejňování kapitol zásadně nevycházejí, takže netuším, za jak dlouho se objeví další část. Každopádně bych ale ráda příběh dopsala do konce roku. Přeci jen už zbývají jen tři kapitoly, tak uvidíme, jak mi to psaní půjde.


Čekání na svatební noc

2. listopadu 2013 v 13:09 Jednorázové povídky

POPIS: Už se nemohli dočkat, až si řeknou své ano. A stejně tak se už nemohli dočkat, až spolu budou mít první sex jako manželé.
POSTAVY: Kurt, Sebastian + spousta dalších známých postav
KATEGORIE: Future fic, fluff, humorné
PŘÍSTUPNOST: 15+