Červenec 2013

Domov

14. července 2013 v 10:14 Drabbles
Možná už jste tu smutnou zprávu četli, možná ne a v tom případě budu poslem špatných zpráv já. Cory Monteith, představil Finna, byl včera 13.července nazelen mrtvý ve svém hotelovém pokoji. Pro všechny je to obrovský šok a já nemůžu víc, než popřát upřímnou soustrast rodině a blízkým. Cory, stejně jako Finn, bude stále v našich srdcích.


Povídkové info

9. července 2013 v 9:36
Zdravím! Znovu mi začalo učení na státnice a ačkoli jsem myslela, že stihnu novou kapitolu "Nikdy jsme neměli šanci" do té doby dopsat, nezadařilo se. Pokusím se ji dokončit během učení, ale za poslední dva dny jsem nebyla schopná napsat ani řádek a netuším, jestli se to zlepší. Nechci nechat blog dva měsíce úplně prázdný, než odstátnicuji, takže sama za sebe doufám, že se mi kapitolu během té doby dokončit podaří a učení mi úplně nevymyje mozek.

Co se týče "Za ostnatými dráty," tak nové kapitoly se určitě dřív než někdy koncem září nedočkáte. Mám sice kapitoly rozplánované dopředu, ale nechtěla bych to psát nějak na rychlo, tak se mnou mějte strpení.

V plánu mám i další povídky, ale jak vidíte, nemám čas psát ani ty rozepsané, tak doufejte se mnou, že se to zlepší a já se někdy k psaní té Sebklaine či Quinntana povídky dostanu :)

Domík