Červen 2013

It Must Have Been Love

25. června 2013 v 22:51 Chybějící scény
Přežila jsem státnice z historie a obhajobu! Na další kapitole Nikdy jsme neměli šanci pracuji, ale moc mi to nejde. Tuhle Klaine povídku jsem sepsala během pár minut a vlastně to není ani povídka, jedná se o scénář. Už dlouho mi hlodá v hlavě spousta scén, které v Glee podle mě chyběly a které bych tam chtěla vidět další sérii. Tato povídka je jednou ze scén, které bych ráda viděla v 5.sérii. Provází ji jedna z mých nejoblíběnějších písní "It Must Have Been Love" od Roxette, jejichž absenci v Glee omlouvá jedině fakt, jestli na jejich hudbu nemají práva.

Prosím, dejte mi v komentářích vědět, co si mém hokusu pokusu myslíte, jestli to není úplná kravina. Osobně mám radši psaní povídek, kde se dají zobrazit pocity, to ve scénáři nejde, ale tak... zkusit se má vše, že :)


Nikdy jsme neměli šanci - 4.kapitola

3. června 2013 v 15:00 Nikdy jsme neměli šanci

Ráda bych řekla, že se na další kapitolu můžete těšit znovu v pondělí za dva týdny, ale jelikož se učím na státnice, nemám na psaní čas ani pomyšlení. Kapitolu mám sice rozepsanou, ale v žádném případě se tu neobjeví dřív než ke konci června. A ani to nemůžu slíbit. Ale pokusím se.