Březen 2013

Setkání ve Scandals

29. března 2013 v 20:20 Jednorázové povídky
Tak mám pro Vás konečně slíbenou třetí část k povídkám VYDĚRAČNÝ MATERIÁL a TAJNÝ CTITEL. Už opravdu dlouho jsem nepsala žádný smut, tak mi snad odpustíte, pokud to nebude podle vašich představ. Stejně jako mi snad odpustíte, že se povídka neodehrává na žíněnkách v tělocvičně. Přístupnost si myslím, že stačí 15+.
U psaní jsem poslouchala Titanium a She Wolf (Falling to Pieces) od Davida Guetty (ft. Sia) a In and Out of Love od Armina van Buurena (ft. Sharon den Adel).


Filmové rande

8. března 2013 v 16:26 Drabbles
Protože si o to dnešní epizoda sama říkala, mám pro vás už druhé drabble o Kurtovi a Adamovi. Je reakcí na novou epizodu a jejich plánované filmové rande :)Za ostnatými dráty - 10.kapitola (1/2)

8. března 2013 v 13:15 Za ostnatými dráty

Přináším Vám další kapitolu ZOD. Povídka už má skoro 50 000 slov a ještě nejsem zdaleka ani v polovině, což mě občas děsí, protože už teď je to nejdelší povídka, co jsem kdy napsala. Pevně ale doufám, že se mi příběh podaří dopsat, i když to jde tak pomalu a že se mnou vydržíte až do konce. Čímž bych chtěla poděkovat především Andílkovi, Joli a Kamče, protože mi neustále komentují kapitoly a dodávají mi chuť do psaní, když bych to nejradši vzdala. Každý Váš komentář mě pokaždé neuvěřitelně potěší. Nemám tušení, kolik dalších lidí ZOD čte, ale chtěla bych poprosit každého, aby si našel moment a zanechal mi nějaký komentář. Přivítám každou kritiku, abych věděla, co zlepšit a samozřejmě se nebráním ani chvále. Ta zahřeje na duši každého autora. Ale abych nezdražovala, přeji příjemné čtení :)