Únor 2013

Tajný ctitel

28. února 2013 v 15:30 Jednorázové povídky
Jelikož tu několik z Výs prosilo o pokračování Kurtbastian povídky VYDĚRAČNÝ MATERIÁL, tak tady je. A bude mít ještě třetí část, ve které se konečně dočkáte toho, co jste všichni tak moc chtěli. Mezitím si užijte tuhle krátkou navazující povídku, ve které se Kurt dozví, kdo mu to celou dobu píše. Přístupnost nijak omezena není.


Oblíbené povídky 4

10. února 2013 v 14:55
Konečně jsem se dokopala k tomu, abych začala psát plánovanou Seblaine povídku, ale jde mi to pomalu. Na druhou stranu jsou od sebe jednotlivé části docela oddělené, takže pokud to takhle půjde i nadále, budu povídku zveřejňovat po kapitolách, i když to původně měla být delší jednorázovka. To ale bude ještě trvat, takže tady máte zatím další doporučené povídky k přečtení. Snad si mezi nimi vyberete. Až na jednu jsou všechny dokončené.


Nečekaná spolunocležnice

7. února 2013 v 12:03 Jednorázové povídky
Pokud nechcete znát žádné spoilery, nečtěte dál a povídku si nechte až po odvysílání zítřejší epizody Glee. Obsahuje totiž jeden opravdu velký spoiler o Santaně.
A pro ty z Vás, kteří spoilery čtou, či jim nevadí, jsem napsala krátkou povídku o Kurtovi a Santaně, protože mám ráda jejich přátelství a doufám, že ho teď v Glee uvidíme víc. Přístupnost nijak věkově omezená není.