Vyděračný materiál

31. ledna 2013 v 12:03 |  Jednorázové povídky
Ve svém sáhodlouhém výlevu o tom, jaké povídky mám letos v plánu napsat, jsem se zmínila, že se tu jedna Glee objeví na konci ledna. Takže tady ji máte. Jedna se o krátkou Kurtbastian povídku (s vedlejšími páry Seblaine a Klaine), kterou jsem napsala k narozeninám pro Kamču. Všechno nejlepší! Doufám, že se bude jí i Vám ostatním líbit :)


Když Sebastian nastoupil na Dalton a šel na konkurz ke Slavíkům, nečekal, že tam najde sedět patnáct kluků, kteří vypadali, jako kdyby právě zjistili, že Santa neexistuje. Brzy zjistil, že důvodem jejich smutku byl fakt, že jen pár hodin před konkurzem jim jejich hlavní zpěvák Blaine Anderson oznámil, že přestupuje na jinou školu, aby mohl být se svým přítelem.

Kdyby se tenkrát nezmínili, že je Blaine gay, Sebastian by zpěvákovo jméno jistě hned zapomněl, ale Slavíci o něm mluvili, jako kdyby byl bůh a to by nebyl Sebastian, aby se o bývalého zpěváka ze sboru nezačal zajímat. A jeho zájem vzrostl ještě více, když mu jeho nový spolubydlící Trent ukázal pár společných fotek z různých soutěží a párty, na kterých s nimi Blaine byl. Vypadal skvěle a naprosto nevinně. A Sebastian se v ten okamžik rozhodl, že ho jednou prostě dostane.

Ani ho nenapadlo, že už za pár týdnů se mu naskytne příležitost na seznámení se slavným Blainem. I když ho trochu zarazilo to dědkovské oblečení, které měl na sobě, musel uznat, že jeho zadek v tom vypadal skvěle. A v okamžiku, kdy Blaina pozval do školní kavárny a Blaine se po celou dobu červenal a koukal na Sebastiana jako na zjevení, si byl jistý, že dostat Andersona do postele, nebude vůbec žádný problém.

Mýlil se. O pár dní později ho pozval na kávu s jasným úmyslem ho sbalit, ale místo toho se tam objevil jeho otravný přítel. Zkazil Sebastianovi rande, které se začalo rozjíždět vskutku slibně a dal mu jasně najevo, že Blaine je jeho a ať na něj kouká hodně rychle zapomenout. Sebastian miloval výzvy a to, jak se na něj Hummel díval, byla jasná výzva. Rozhodl se, že do Vánoc bude Blaine jeho.

Ani tenhle plán Sebastianovi nevyšel. Hummel byl na Blainovi neustále nalepený jako otravné klíště. Ti dva byli nerozluční a vypadali tak zamilovaně, až se z toho Slavíkovi zvedal žaludek. Ale nehodlal se vzdát, protože Sebastian Smythe se nikdy nevzdává a vždycky dostane to, co si zamane.

Kdyby mu nešlo o to, aby ukázal Hummelovi, že je lepší než on, dávno by se na Blaina vykašlal. Ten mu jen pořád dokola opakoval, že má Kurta a miluje ho a nikdy by ho nepodvedl, ale když s ním Sebastian flirtoval, nikdy mu neřekl, ať s tím přestane. Sebastian věděl, jak mu ta pozornost dělá dobře, ale neměl nervy na to, aby na Blaina čekal věčně.

Nakonec se rozhodl, že na Hummela najde nějakou špínu. Měl v plánu to poté ukázat Blainovi, který by mu následně vběhl rovnou do náruče. Ach, jak by ho Sebastian dobře utěšil. Až by s ním skončil, Blaine by si ani nepamatoval, jak se jeho otravný bývalý jmenoval.

Nejdříve se Hummelovi pokusil nabourat do účtu na facebooku, ale nepodařilo se mu uhádnout heslo ani na několikátý pokus a jelikož měl veškeré informace o sobě skryté, tak zkusil to samé u Blaina, jehož heslo tipl na čtvrtý pokus a jen obrátil oči v sloup, že si bývalý Slavík zvolil zrovna "kurtanderson." Jak trapnější ti dva mohli být? Vážně, už jen stačilo, aby si pořídili labradora a adoptovali nějakého nebohého sirotka v Africe.

Přes Blainův účet se mu žádnou špínu najít nepodařilo a nakonec odolal i pokušení, aby Blainovi změnil heslo nebo předstíral, že je on a s Hummelem se po facebooku rozešel. Najel tedy na stránky McKinleyho střední, kde doufal, že by mohl mít větší štěstí.

Už o deset minut později se mu chtělo spát. Pustil si stará vystoupení New Directions a to, jakou si udělali ostudu na jednom ze shromáždění, kdy se dvě ze zpěvaček pozvracely, mu udělalo škodolibou radost, ale nenašel nic, co by se dalo použít proti upištěnému Hummelovi.

"Bingo!" zašeptal o pár minut později, když ho stránky odkázaly na školní kanál na youtube, kde většinu videí tvořila videa roztleskávaček. Čekal, že tam najde Hummela, jak se producíruje v sukni, ale to, co na Sebastiana vyskočilo, mu vzalo dech.

Bylo to video z vystoupení na národním kole před rokem a půl. Hummel v té době musel být ještě ve druháku. Myslel, že bude těžké ho objevit mezi ostatními, ale když se objevila uprostřed haly jediná mužská postava, která vzápětí začala zpívat Celion Dion, měl vyhráno. Rozhodně nečekal, že Hummel bude zpívat ve francouzštině, která takřka postrádala přízvuk, vyzpívá neuvěřitelné výšky i hloubky a ještě mezi tím stihne udělat provaz a nechá se několika roztleskávačkami vyhodit do vzduchu, kde pro změnu udělá rozštěp.

Sebastian sledoval celé vystoupení naprosto fascinovaně. Ani si neuvědomil, že jeho oči sledují svaly, které byly při tancování sestavy tak zřetelné, i když pod vrstvami oblečení si jich nemohl nikdy všimnout. Zrak mu neustále sklouzával ke Kurtovu zadku, který se v červenobílých teplákách vyjímal přímo skvostně a když video o třináct minut později skončilo, zůstal ještě chvíli šokovaně zírat na monitor, než si uvědomil, že ho nepříjemně tlačí poklopec.

Ne, to se nemohlo dít. Sebastian nemohl být vzrušený z toho, že pozoroval slečinku Hummela, jak nakrucuje zadek. A přesto se přistihl, jak si rozepíná knoflík a zip a pomalu se začíná dráždit přes boxerky.

Rychle pustil další video a tentokrát se z repráků rozezněly tóny 4 Minutes od Madonny. Než viděl Kurta tančit, skutečně svůdně pohybovat boky do rytmu hudby, ne jako ve Scandals, kde jen skákal kolem Blaina a dělal s ním otočky, takže vypadali jak dvě čtrnáctileté puberťačky, tak si myslel, že pokud spolu ti dva spí, Kurt je ten, kdo si to nechává dělat do zadku. Teď si tím však už vůbec nebyl jistý. A zatímco si dlaní začal přejíždět po celé délce penisu, uvědomil si, že by chtěl vědět, jaký je Hummel v posteli. Protože pokud uměl používat pánev při sexu stejně dobře, jako když se kroutil na Madonnu, sex s ním musel stát za to.

O pár minut později vyvrcholil s představami toho, jak si to s Kurtem rozdává v tělocvičně na žíněnkách, zatímco se mu přehrávalo další vystoupení roztleskávaček, ze kterého nedokázal vidět nic jiného, než ty hříšné pohyby boků.

Jakmile přišel zpátky k sobě, Blaine byl naprosto zapomenut.

"Změna plánu," usmál se a byl rád, že když spolu s Andersonem byli jednou na kafi a on odešel na záchod, Sebastian mu vzal telefon a opsal si číslo na Hummela, kdyby se mu někdy náhodou hodilo třeba na vydírání.

hej krasavče. viděl jsem, jak umíš pohybovat pánví a napadlo mě, co všechno by se s tím dalo dělat v posteli. je to dlouhý seznam ;-)

Odpověď mu přišla po pár minutách.

Myslím, že jste si spletl telefonní číslo...

Sebastian se jen usmál, než Kurtovi odepsal, že číslo má správné. Tohle bude ještě zábava, pomyslel si a znovu si pustil vystoupení z národního kola.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 kemamar kemamar | Web | 31. ledna 2013 v 13:11 | Reagovat

Domííííííí, já ani nevím, co na to mám říct! Strašně moc děkuju!
Povídka je naprosto skvělá, moje Kurtbastian srdéčko se jen tetelí blahem! :-D
Je to strašně vtipné (labrador a dítě v Africe, Klaine tancující jak puberťačky a podobně :-D) a zároveň děsně hot.
A Seba jsi vystihla úplně dokonale, perverzáka jednoho! :-D
P.S.: kdyby ses rozhodla napsat pokračování s dostaveníčkem v tělocvičně na žíněnkách, vůůůůbec bych se nezlobila ;-) :-D

2 Liliste Liliste | 31. ledna 2013 v 14:14 | Reagovat

Páni, nevím co říct, je to naprosto dokonalé.... Opravdu krása.. :)
A pokračování bych taky brala ;)

3 klainerkanka klainerkanka | Web | 31. ledna 2013 v 17:58 | Reagovat

To je prostě super! :DD
Kurtbastian je bájo! ♥
Kurt je jako rozinka fakt sexy! :33 :))
Skvěléé!! ♥

4 Domík Domík | Web | 31. ledna 2013 v 21:29 | Reagovat

[1]: Není zač. Hm, pokračování, možná, možná :D

[2]:[3]: Děkuji, děvčata :)

5 Tamuš Tamuš | Web | 2. února 2013 v 17:40 | Reagovat

-Já vážně nejsem schopná napsat inteligentní komentář, pardon. :D

-To bylo prostě... asdfghjklbnkjdhgb! (Tak, to je to slovo co jsem hledala. Asdfghjklbnkjdhgb.)

-Celkem by mě zajímalo, co by se stalo, až by Kurt zjistil, že mu píše Sebastian... Neplánuješ napsat pokračování? :D

6 Andílek Andílek | Web | 2. února 2013 v 17:47 | Reagovat

tohle je opravdu úžasné

7 Joli Joli | E-mail | Web | 3. února 2013 v 18:19 | Reagovat

Přidávám se k Tamuš - Kurtova reakce by mě neskutečně zajímala. :-D :-D Jinak díky za tuhle povídku, pobavila jsem se u toho (v nejlepším slova smyslu). :-D

8 Domík Domík | Web | 4. února 2013 v 15:36 | Reagovat

[5]: Možná bych ho napsat mohla, uvidím. Díky :)

[6]: Díky :)

[7]: Jsem ráda, že ses bavil, byl to účel, díky :)

9 Kat Kat | Web | 4. února 2013 v 17:36 | Reagovat

I já jsem pro pokračování všemi deseti! Povídka je to skvělá, vtipná, dokonale jsi vystihla Sebastiana i Kurta :)

10 Michelle Rory Michelle Rory | 10. února 2013 v 20:49 | Reagovat

Bože, skvělá povídka.. Naprosto boží... Ten konec to zabil. Prostě z něho nemůžu ;).. A hlavně, naprosto miluju kurtbastian.. ;) A ano, přidávám se k většině a taky bych byla hrozně vděčná za pokračování.. To je  prostě boží... :)

11 Domík Domík | Web | 11. února 2013 v 14:20 | Reagovat

[9]: Uvidím, uvidím :)

[10]: Další fanoušek Kurtbastian? To je správné, tak to má být! je víc Kurtbastian shipperů mezi českými fanoušky :)

12 Karin Karin | 6. prosince 2016 v 22:11 | Reagovat

Paráda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama