Leden 2013

Vyděračný materiál

31. ledna 2013 v 12:03 Jednorázové povídky
Ve svém sáhodlouhém výlevu o tom, jaké povídky mám letos v plánu napsat, jsem se zmínila, že se tu jedna Glee objeví na konci ledna. Takže tady ji máte. Jedna se o krátkou Kurtbastian povídku (s vedlejšími páry Seblaine a Klaine), kterou jsem napsala k narozeninám pro Kamču. Všechno nejlepší! Doufám, že se bude jí i Vám ostatním líbit :)


Za ostnatými dráty - 9.kapitola

29. ledna 2013 v 13:44 Za ostnatými dráty
Po takřka dvou měsících přicházím s novou kapitolou. Po blázinci, který jsem měla ve škole a který mi až moc brzy začne znovu, to považuji za úspěch. Doufám, že povídku ještě vůbec někdo čte. Přeji příjemné čtení :)


Káva versus čaj

27. ledna 2013 v 16:22 Drabbles
Co na to můžu říct? Adama jsem si oblíbila hned po jedné epizodě a skutečně doufám, že ti dva budou spolu. Takže tady máte 100 slov o Adamovi, kávě a čaji... :)


Povídky v novém roce

11. ledna 2013 v 21:19
Neměla jsem možnost Vám všem svým čtenářům popřát šťastný nový rok, takže tímto Vám všem ještě dodatečně přeji a děkuji, že stále čtete a komentujete moje povídky. Jste důvod, proč mě tak baví psát. Pokud stejně jako já máte zkouškové, držím palce, aby se vše vydařilo tak, jak byste chtěli :) Na blogu teď už docela dlouho nic nepřibylo a to právě z důvodu, že se musím učit na zkoušky, ale příští týden bych měla mít dvě poslední a pak už mi bude zbývat "jen" dopsat kapitolu z bakalářky a vypracovat otázky ke dvěma předmětům a konečně budu znovu psát. A co Vás na blogu letos čeká?

Budu pokračovat v psaní Za ostnatými dráty. Kapitolu mám rozepsanou, ale z nějakého důvodu mi psaní téhle části drhne. Možná za to může i fakt, že jsem měla čas psát vždy jen chvilku. Každopádně doufám, že až budu mít zase čas psát, půjde mi to od ruky trochu rychleji. Délka celkové povídky by měla být kolem 25 kapitol.

Glee povídek mám v plánu několik. Při učení mě napadla jedna Seblaine povídka, která mě od té doby nenechala na pokoji a už se nemůžu dočkat, až budu mít čas a napíšu ji, protože zrovna u téhle mě vyloženě týrá, že nemůžu psát. A o čem že by měl příběh být? Blaine a jeho rodiče patří k nejbohatším židovským rodinám v Polsku. Protože jsou židé, skončí v koncentračním táboře, ale díky svému bohatství si mohou zaplatit, aby se s nimi zacházelo lépe než s jinými vězni. Sebastian je syn jednoho z nejvyšších velitelů gestapa, je v Hitlerjugend a byl poslán zocelit se jako hlídač do koncentračního tábora, ve kterém je Blaine se svou rodinou. Tam si Blaina vyhlídne jako svou oběť. I Sebastian Smythe však má city a židovský mladík je v něm proti jeho vůli dokáže nakonec probudit.

Druhou povídkou, nad jejímž sepsáním uvažuji, je crossover Glee a Doctora Who. Šlo by o příběh, kdy Burt by byl dvanáctý Doktor, který by zachránil Kurta jako malého chlapce a od toho okamžiku by s ním Kurt zůstal až do doby, než by je napadla rasa mimozemšťanů, kteří chtějí Doktora zabít. Aby je nenašli, Doktor se rozhodne stát člověkem (stejně jako v epizodě Human Nature), zapomene, že byl kdy cestovatel časem a jediný, kdo si bude všem pamatovat, je Kurt. Se kterým bude žít Doktor na zemi a bude ho vychovávat jako svého vlastního syna. Protože v jeho uměle vytvořených vzpomínkách, jím Kurt skutečně bude. Kurt sám takřka na minulost zapomene, dokud se ti mimozemšťané neobjeví v Limě odhodlaní Doktora najít a zabít. Pokusí se Doktora otrávit a ten skončí v kómatu v nemocnici. Nikdo nebude vědět, jak mu pomoci, protože si lékaři budou myslet, že měl mozkovou mrtvici. Kurt se nakonec rozhodne zavolat na pomoc strýčka Jacka, který spolu s ním a s Doktorem párkrát cestoval a teď by měl žít v Cardiffu. Povídka by se měla v podstatě držet kánonu až do dílu 2x03. Objevit by se měli například i Blaine nebo Sebastian. Co říkáte? Měli byste o podobnou povídku zájem?

Dejte mi vědět do komentářů a ke konci ledna tu očekávejte jednu krátkou Glee povídku, o které Vám ale více neprozradím... :) Určitě můžete čekat i jednu povídku o Santaně (v podstatě Brittanu, i když točit se bude hlavně kolem samotné Santany) a pokud budu mít čas, možná se někdy dočkáte i mé tak dlouho plánované povídky o Kurtovi a Hiramovi Berrym.