Prosinec 2012

Láska nebeská

20. prosince 2012 v 20:12 Drabbles
Dnešním tématem na drabblata měly být vánoční filmy. Myslím, že jsem trochu podváděla, ale snad mi to odpustíte stejně jako to, že jsem celý týden žádné drabble nenapsala, protože jsem ležela v učení a neměla sílu na sepsání ničeho. A o čem dnešní drabble je? O Kurtovi a osobě, která mu vyzná lásku. O koho jde, si domyslete sami :)


Polibek pod jmelím

11. prosince 2012 v 11:48 Drabbles
Dnešní drabble se opět netýká páru Kurtbastian, ale čeká na Vás pro změnu Brittana. Pokud jste neviděli nejnovější epizodu Glee, tak obsahuje spoiler :)


Vánoce u Smytheů

9. prosince 2012 v 11:24 Drabbles
Jsem tu s dalším drabble, které tentokrát ale nebude pro všechny. Netuším, kolik lidí z českého Glee fandomu četlo nejlepší anglickou Glee (Kurtbastian) fanfiction A Change in the Weather od autorky cacophonylights, ale pokud ji neznáte, vřele ji všem doporučuji k přečtení. Jen snad bych měla upozornit na to, že se jedná o WIP, ale nové kapitoly bychom se měli dočkat v nejbližších dnech. Drabble z povídky vychází, vypůjčila jsem si zdejší Sebastianovu rodinu, která je podle mě naprosto perfektní. A protože jsem snad nikdy nkomu žádnou povídku nevěnovala, tohle drabble je pro Kamču, protože je na ACITW závislá stejně jako já :)


Bruslení

7. prosince 2012 v 13:13 Drabbles
Tike jsou nejvíc opomíjeným párem nejen v Glee, ale i ve fanfiction a to nejen v té české, takže to dnes napravím alespoň formou drabble :)


Vánoční průvod

4. prosince 2012 v 18:49 Drabbles
A jsem tu s dalším vánočním drabblatem. Tohle téma jsem sice chtěla původně vynechat, pak mě ale v autobuse praštila přes nos inspirace a tady ho máte. 200 slov o tom, koho potkal Puck ve vánočním průvodu :)


Za ostnatými dráty - 8.kapitola

3. prosince 2012 v 12:00 Za ostnatými dráty

Po dlouhé době přicházím s další kapitolou. Ani jsem needoufala, že se moje předsevzetí zveřejnit kapitolu po třech týdnech splní. Na další část si budete taky muset počkat delší dobu, protože pokud nestihnu kapitolu napsat přes Vánoce, tak bude nejdřív v únoru, jelikož celý leden strávím ke své nelibosti v knížkách. Užijte si čtení a komentujte :)


Nákup vánočního stromku

1. prosince 2012 v 20:20 Drabbles
Až do Vánoc (respektive do 25.prosince) na tumblr probíhá Kurtbastian adventní kalendář. Každý den je zadané určité téma, na které mohou autoři vytvářet povídky, fanarty a podobně. Rozhodla jsem se, že se do akce také zapojím a i když nemám čas se zúčastnit každý den a také nemám na spoustu témat nápady, tady máte jedno krátké drabble. Další se snad objeví brzy a s největší pravděpodobností se to bude týkat různých párů, ne jen Kurta a Sebastiana.