Listopad 2012

Filmový maraton

21. listopadu 2012 v 14:36 Jednorázové povídky

POPIS: Chris a Darren si užívají volný den náročném natáčení a rozhodnou se ho zpříjemnit tím, že si uspořádají filmový maraton.
POSTAVY: Darren, Chris
KATEGORIE: RPS, humorné
PŘÍSTUPNOST: Pro všechny
UPOZORNĚNÍ: Obsahuje spoilery pro následující epizody.
POZNÁMKA: Povídka vznikla jako reakce na to, že se spolu Darren a Chris po skoro roce a půl znovu vyfotili. Bylo to napsané rychle a pro zábavu, moc kvalitní to asi nebude. Navíc je to po hodně dlouhé době, kdy nějaká moje povídka stojí na dialogu. Těch se u mě většinou moc nevyskytuje. Užijte si čtení, komentujte :)
Lásku nevyrobíš - 2.část (1/3)

13. listopadu 2012 v 22:53 Jednorázové povídky

POPIS: Kurt vždycky věděl, že je jiný než ostatní chlapci. Myslí si, že nikdy nepozná lásku, když však do města přicestuje záhadný cizinec, který tvrdí, že dokáže oživit sochu, Kurtovy naděje se opět vrací a rozhodne se, že si lidskou sochu stvoří též.
POSTAVY: Kurt, Blaine, Burt
KATEGORIE: Romance, Angst, H/C, historická povídka, částečně asi pohádka
PŘÍSTUPNOST: PG

POZNÁMKA: Ano, skutečně jsem povídku po tak dlouhé době konečně dopsala. Všem se omlouvám za dlouhé čekání, v září by mě nenapadlo, jak moc toho budu mít do školy a že budu ráda, když si na psaní najdu alespoň trochu času. Druhá část má přes 9 000 slov, tak snad to to čekání vynahradí a konec vás nezklame. Jako vždy, komentáře potěší :)