Říjen 2012

Oblíbené povídky 3

22. října 2012 v 21:48
Než dopíšu druhou část povídky Lásku nevyrobíš, a že to bohužel bude asi ještě trvat, jelikož nemám na psaní čas a když už ho mám, nemám pro změnu tu správnou psací náladu, tak Vám představuji další ze svých oblíbených povídek. Stejně jako minule jsou všechny dokončené, protože Vás nechci mučit čekaním na další kapitoly. Pokud někdo čtete WIP povídky, jistě mi dáte za pravdu, že čekání na update je horší než testy ve škole.
Můžete se těšit na dvě anglické CrissColfer povídky, pět Kurtbastian příběhů a jeden o Sebklaine. Z českých Vás poté čeká opravdu specifická povídka o Blainovi a jedno Kurtofsky.


Za ostnatými dráty - 7.kapitola (1/2)

13. října 2012 v 13:52 Za ostnatými dráty

Konečně jsem byla schopná dopsat novou kapitolu. Ani nevíte, jak moc mě štve, že mi škola bere veškerý čas na psaní. Je neuvěřitelně frustrující, když máte v hlavě nápad, který nutně potřebujete sepsat, ale místo toho musíte sedět na přednášce a když se konečně dostanete na kolej, musíte dělat věci na další den. Obávám se, že i na další kapitoly budeme muset čekat dlouho. Ráda bych přidávala kapitolu alespoň každé tři týdny, pokud však do toho budu psát i Glee, nebude to nejspíš možné.
Kapitola je zatím ze všech nejdelší, má takřka 6000 slov, tak doufám, že to alespoň trochu vynahradí to dlouhé čekání. Se spoustou věcí jsem se při psaní navztekala a pořád s tím nejsme spokojená, ale to bych to nakonec asi nezveřejnila nikdy. Takže jen doufám, že se Vám bude kapitola líbit i tak. Příjemné čtení :)