Září 2012

Glee Czech fest

20. září 2012 v 21:46
Glee Czech fest je oficiálně za námi a já bych chtěla poděkovat Doree, že jí něco tak skvělého napadlo a týden s Glee povídkami uspořádala. Všechny povídky a fanarty naleznete na tumblr, které bylo speciálně pro GCF vytvořeno, takže pokud jste nečetli všechna díla, určitě se do toho pusťte, protože jsou podařená a je neskutečné, kolik autorů se na psaní podílelo.
Za sebe bych Vám chtěla poděkovat, kolik milých komentářů jste mi u jednotlivých povídek nechali. Lásku nevyrobíš se budu snažit dopsat co nejdříve, protože mě neskutečně překvapilo a potěšilo, jaké na ni byly pozitivní reakce. Takže ještě jednou děkuji a doufám, že nějaký ten Glee Czech fest ještě někdy bude :) Do komentářů mi můžete napsat, jaké povídky (nejen ode mě) se Vám zdály jako ty nejpovedenější.

Sladké mámení

19. září 2012 v 14:01 Jednorázové povídky
Poslední téma Glee Czech festu je sice až zítra, ale můj dnešní příspěvek je poslední. Doufám, že se Vám bude povídka na téma "Sladké mámení" líbit. V českém fandomu je určitě dost neobvyklá, protože se jedná o femslash porno. Pamatujete si ještě, když jsem někdy v únoru napsala Quinntana PWP Zatracená zmrzlina, které končilo možností trojky mezi Santanou, Quinn a Brittany? Tak přesně na to se dnes můžete těšit, protože jsem ho po tolika měsicích konečně dopsala, i když s ním pořád nejsem spokojená.


POPIS: Brittany se konečně vrátila z dovolené a Santana má v plánu ji jaksepatří přivítat. Rozhodně nečekala, že ji v posteli najde ještě s jinou jejich spolužačkou, která se přes léto rozhodla trochu experimentovat.
POSTAVY: Brittany, Quinn, Santana
KATEGORIE: PWP
PŘÍSTUPNOST: NC-17
POZNÁMKA: Povídka se odehrává poslední prázdninový den před nástupem do čtvrťáku, tudíž před dílem 3x01.


Nákupní horečka

18. září 2012 v 15:16 Jednorázové povídky
Glee Czech fest se začíná pomalu chýlit ke konci, takže tu pro Vás mám ode mě předposlední povídku na téma "Poskytnutí první pomoci." Je to jen krátká HummelBerry jednohubka o 1000 slovech, ale snad se bude líbit :)

POPIS: Kurt už se na to nemůže dívat a rozhodne se, že Rachelin šatník nutně potřebuje první pomoc.
POSTAVY: Kurt, Rachel
KATEGORIE: Humorné
PŘÍSTUPNOST: Pro všechny


Tvrdá pomsta

17. září 2012 v 16:17 Drabbles
I pro dnešní téma "Anděl s ďáblem v těle" jsem měla vymyšlenou CrissColfer povídku, ale nestihla jsem ji napsat, tak tady máte aspoň drabble o 100 slovech. Snad Vás pobaví :) Nevím, jestli mám nějak omezovat přístupnost, ale tak pro jistoru bych tomu mohla asi dát PG-13 :D


Dohazovač

16. září 2012 v 11:19 Drabbles
Na dnešek jsem chtěla napsat CrissColfer RPS, ale nestihla jsem to a drabble se mi s nimi na dnešní téma Glee Czech festu "Dohazovač" prostě ne a ne podařit napsat. Tak tu mám pro Vás 200 slov o Sebastianovi, který svými vždy skvěle vytřbenými způsoby a slušným jazykem otevřel Davidovi a Kurtovi oči. Přístupnost pro sychr PG-13.


Nepovedené rande

15. září 2012 v 14:33 Jednorázové povídky
Třetím tématem Glee Czech festu je "Nepovedené rande" a stejně tak se jmenuje i dnešní povídka. Předem se omlouvám, pokud se tam budou opakovat slova, vůbec mi to při opravování nemyslelo.

POPIS: Davidovy sny se splní a Kurt ho pozve na rande. To však nejde vůbec podle představ a Dave kazí, co jde.
POSTAVY: Kurt, David
KATEGORIE: Fluff
PŘÍSTUPNOST: PG
POZNÁMKA: Povídka se drží kánonu až do dílu 3x14Oslava výročí (1/2)

14. září 2012 v 14:57 Jednorázové povídky
Druhým tématem Glee Czech festu je "Náš zákazník, náš pán." Bohužel mě nenapadlo nic originálního a myslím, že podobná povídka musela být sepsána už stokrát, ale snad se Vám i tak bude líbit :) Pokud si chcete přečíst i díla ostatních autorů, vznikl speciální blog, kde jsou všechna zvěřejněna.


POPIS: Nick a Jeff se rozhodnou oslavit výročí ve striptýzovém klubu. V žádném případě by je ale nenapadlo, na koho tam narazí.
POSTAVY: Kurt, Sebastian, Nick, Jeff, Trent, Thad, David (z párů: Niff, Kurtbastian, Niffurt (?) )
KATEGORIE: AU, Future fic, lehké PWP
PŘÍSTUPNOST: NC-17
POZNÁMKA: Povídka obsahuje několik písní, na všechny jsou v povídce uvedeny odkazy, tak si ke čtení pusťte a nechte si navodit tu správnou atmosféru. Předem se omlouvám, jelikož na jednu jsem tam našla jenom live verzi a ta není moc kvalitní a do svůdnosti té studiové má daleko. A jelikož mě blog.cz stále nemá rád, musela povídku rozdělit na dvě části, opět.Lásku nevyrobíš - 1.část (1/2)

13. září 2012 v 12:29 Jednorázové povídky
Počínaje dneškem začíná Glee Czech fest nebo-li český týden s Glee povídkami. Bude trvat osm dní. Už mám napsané čtyři povídky a jedno drabble. Ještě jedno téma určitě napíšu a pokud to stihnu, chtěla bych napsat všechny kromě toho posledního, protože ideální téma nepotřebuji. Původně jsem na něho chtěla zveřejnit tuhle povídku, ale pak jsem si řekla, že by se na dnešní téma "Hříchy mládí" vlastně také dala použít, protože to, co Kurt v povídce udělá, co se v té době jistě za hřích považovalo :)


POPIS: Kurt vždycky věděl, že je jiný než ostatní chlapci. Myslí si, že nikdy nepozná lásku, když však do města přicestuje záhadný cizinec, který tvrdí, že dokáže oživit sochu, Kurtovy naděje se opět vrací a rozhodne se, že si lidskou sochu stvoří též.
POSTAVY: Kurt, Blaine, Burt
KATEGORIE: Romance, Angst, H/C, historická povídka, částečně asi pohádka
PŘÍSTUPNOST: PG

POZNÁMKA: Nestihla jsem povídku napsat celou, proto zatím zveřejním první polovinu a brzy se snad dočkáte i zbytku. Doufám, že se Vám bude příběh líbit, komentujte, to vždycky potěší a když člověk píše, funguje to jako kouzlo a do psaní to skutečně popohání :)

Jelikož mě blog.cz nemá rád, musela jsem i tuhle první polovinu rozdělit do dvou částí, protože podle blogu byla moc dlouhá, i když mně open office tvrdí něco jiného.