Srpen 2012

Za ostnatými dráty - 6.kapitola

28. srpna 2012 v 16:55 Za ostnatými dráty

Jelikož příští měsíc proběhne český týden s Glee povídkami, na další kapitolu Za ostnatými dráty si budete muset počkat delší dobu. Budu teď psát Glee povídky a nechci psát kapitolu ve spěchu, jen abyste nemuseli čekat dlouho na novou. Počítejte s tím, že se nové kapitoly nedočkáte dřív než za měsíc. A jelikož mi na konci září začíná znovu škola, bude to možná ještě trochu déle. Tak doufám, že čekat vydržíte. V této kapitole už se konečně přesuneme do doby, kdy začala válka. Přeji příjemné čtení :)


Glee czech fest

21. srpna 2012 v 21:02
Jelikož se blíží premiéra 4.řady Glee, Dorea, jedna z českých autorek Glee fanfiction, dostala skvělý nápad. V týdnu od 13.9 do 20.9 se uskuteční týden s Glee tvorbou. Povídkami, fanarty a podobně. Každý den bude ve znamení jednoho tématu, výběr páru bude už jen a jen na jednotlivých autorech. Na tumblr můžete Doree do 28.8 napsat Vaše vlastní nápady na témata, které byste chtěli. Čím víc bude nápadů, tím víc bude z čeho vybírat, takže se nestydtě a Doree na do ask boxu napište :) Více si můžete přečíst zde. Doufám, že se zapojí do českého Glee týdne co nejvíce lidí, aby bylo na české (a slovenské) Glee scéně zase jednou co číst :)

Nový vzhled

13. srpna 2012 v 19:26
Poprvé od založení blogu jsem se rozhodla změnit vzhled. Co na to říkáte? Líbí? Samozřejmě to není moje práce, ale jedné mojí šikovné kamarádky, jelikož já neumím ani s malováním. Říkala jsem si, že když jsem už žádné RPS dlouho nenapsala, měla bych udělat vzhled více odpovídající tomu, jaké druhy povídek se tu nachází. Jak se mi to povedlo, můžete posoudit sami :)

Za ostnatými dráty - 5.kapitola

13. srpna 2012 v 18:57 Za ostnatými dráty

Přicházím s 5.kapitolou. Je to poslední část, která se odehrává před válkou. Přeji příjemné čtení, komentáře potěší :)


Kurtbastian Week

9. srpna 2012 v 12:07
Na tumblr probíhá další Kurtbastian Week a abych si procvičila angličtinu, rozhodla jsem se psát témata anglicky. Sem je samozřejmě anglicky dávat nebudu, ale dávám Vám na blog alespoň odkaz na své tumblr, kdybyste někdo měli zájem si povídky přečíst. Naleznete je v pravém sloupci a pokud budete chtít, mám nad nimi i několik RPS, z nichž některé (Friends a Is It Him?) jsou dokonce v češtině.

Na další kapitole Za ostnatými dráty pracuji, ale jelikož jsem pořád v práci, jsem pak většinou unavená a nějak mi to neleze přes prsty. Doufám však, že bude kapitola hotová co nejdřív. A pokud to někoho potěší, mám v plánu i jednu Klaine povídku.