Červenec 2012

Za ostnatými dráty - 4.kapitola

24. července 2012 v 13:27 Za ostnatými dráty

Konečně jsem stihla napsat novou kapitolu v rozumném čase. Je o něco kratší než kapitoly předešlé, ale zase o něco víc posouvá děj. Doufám, že se Vám bude líbit a přeji příjemné čtení :)

Oblíbené povídky 2

17. července 2012 v 16:06
Než dopíšu další kapitolu Za ostnatými dráty, rozhodla jsem se Vám představit několik ze svých oblíbených povídek. Tentokrát budou všechny v angličtině a nedočkáte se jen Klaine a CrissColfer, ale i Kurtbastian povídek, Brittany a Sebtany. Mám rozečteno spoustu úžasných rozepsaných Kurtbastian fanfiction, ale nechci Vás mučit čekáním na další kapitoly, takže všechny níže uvedené povídky jsou dokončené.Moje všechno - 1.část

12. července 2012 v 19:46 Jednorázové povídky

POPIS: Po náhlé smrti Brittany zůstala Santana na výchovu jejich dcery sama. Jak se ale má dokázat postarat o dítě, které nechtěla a pokaždé, když se na malou Brittany podívá, v ní vidí její matku a důvod, proč je láska Santanina života mrtvá?
POSTAVY: Santana, Quinn, OC (malá Brittany, chůva Jane)
KATEGORIE: H/C, AU, Deathfic
PŘÍSTUPNOST: PG-13 (kvůli slovníku)
POZNÁMKA: Lotzika vyskytující se v povídce je do češtiny přeložené jméno Rapunzel z pohádky Tangled (Na Vlásku). Nevím proč, ale v češtině mi to tam sedělo víc, protože je to pro malou holčičku snadněji vyslovitelné.

Za ostnatými dráty - 3.kapitola

11. července 2012 v 14:48 Za ostnatými dráty

Praxe, dovolená a práce mi vzaly jakýkoli čas na psaní, ale konečně se mi podařilo kapitolu dopsat a doufám, že se Vám bude líbit, i když jste si na ni museli počkat skutečně dlouho.
Budu ráda za každý komentář. A pokud nechcete komentovat, vždycky tu jsou hvězdičky :)