Červen 2012

Stvořil jsem monstrum

25. června 2012 v 19:43 Jednorázové povídky
A mám tu pro Vás další Kurtbastian povídku. Nemám vůbec na nic čas, ale tahle mrcha se takřka napsala bez mého vědomí. Je to jen krátká jednorázovka, ale doufám, že se Vám i tak bude líbit.
Přístupnost je PG-13 kvůli slovním výrazům a o co, že se bude v povídce jednat? Sebastian se v poslední době začal chovat divně, jako kdyby před Kurtem něco tajil a ten si začne myslet, že je mu Sebastian nevěrný.
Každý komentář potěší :)


Za ostnatými dráty - 2.kapitola

17. června 2012 v 15:19 Za ostnatými dráty

Po delší pauze tu je nová kapitola. Vymluvit se můžu leda tak na svoji vlastní lenost, ale přesto doufám, že se Vám bude kapitola líbit. Přeji příjemné čtení :)


Pozvánka na Festival Fantazie

12. června 2012 v 18:17
Chtotěboř, malé město na Vysočině, kde po většinu roku dávají lišky dobrou noc. Pár dní v roce se ale toto malebné městečko mění v centrum dění celého českého sci-fi a fantasy světa. Festival Fantazie, i když pod jiným názvem, se konal poprvé už roku 1996 a za tu dobu se stal největším festivalem svého druhu v Čechách a na Slovensku. Akce se uskuteční 29.6 - 8.7.2012 a já bych chtěla tímto všechny své čtenáře srdečně pozvat, protože součástí festivalu je i široký program věnovaný seriálu Glee!

Všechno nejlepší, Sebastiane!

5. června 2012 v 23:02 Jednorázové povídky
A mám tu třetí téma z minulého týde probíhajícího Kurtbastian weeku. Je to nejspíše téma poslední, protože ta ostatní už se mi tolik nelíbí a musím také psát už rozepsané povídky.
Téma pro třetí den bylo AU nebo crossover. Měla jsem několik nápadů, ale nakonec jsem sepsala ten, který mi stračil v hlavě od doby, co jsem se probudila. Takže se můžete připravit na prostituta!Kurta, kterého dostane Sebastian jako dárek k narozeninám.
Upozornění: Přístupnost je NC-17, PWP, power bottom!Kurt, top!Sebastian, riding, fingering a prostě takové ty běžné věci související se sexem. OOC Kurt.
Přeji příjemné čtení, dejte mi vědět, jak se vám povídka líbila, protože komentáře vždycky potěší.


Tři palmy

4. června 2012 v 21:53 Jednorázové povídky
Ano, Kurtbastian naprosto ovládli můj život, a tak si můžete přečíst další povídku o těhle dvou. Týká se "First Times," což bylo druhé zadané týdne v minulém týdnu probíhajícím Kurtbastian weeku. Měla bych zmínit, že v povídce probíhá pití alkoholu nezletilými (podle amerických zákonů, kde můžou pít až od 21 let) a přístupnost je pro jistotu PG-13. A na co že se to můžete vlastně těšit? Na první setkání v New Yorku a i na další poprvé...


Strejdové

3. června 2012 v 21:03 Jednorázové povídky
Na tumblr tento týden probíhal Kurtbastian week, ale protože jsem měla zkoušky, neměla jsem na psaní čas. Nevím, jestli se na blogu objeví povídky ke všem sedmi tématům, ale dneska si každopádně můžete přečíst Kurtbastian a děti, což je první z témat. Povídka je obyčejný fluff a nijak závratný děj v ní nečekejte, jen jsem se nudila a tohle z toho vylezlo. Přeji příjemné čtení :)