Květen 2012

Za ostnatými dráty - 1.kapitola

26. května 2012 v 13:20 Za ostnatými dráty

Omlouvám se, že jste museli čekat na novou kapitolu tak dlouho, ale zkouškové mi nedává čas se ani pořádně vyspat, natož abych měla čas psát. Pokud však dám příští týden všechno, měla bych mít zkouškové za sebou, takže by se měly kapitoly objevovat častěji a snad konečně dopíšu i rozepsanou Glee povídku.
Ještě než začnete číst, bych vás chtěla upozornit, že postavy v povídce mluví německy. Většina obyvatel v pohraničí byla tvořena českými Němci a i Židé zde žijící (a i na jiných místech Československa) většinou také mluvili německy. Někteří česky neuměli vůbec, někteří něco málo a samozřejmě byli i ti, kteří uměli česky perfektně.
Pokud jste nečetli prolog, najdete ho zde.
Přeji příjemné čtení :)


Santana a její kluci

5. května 2012 v 18:02 Drabbles
Už před nějakou dobou mě napadlo napsat drabbble na Santanu a každého kluka ze sboru, ale ani jedno z drabblat se mi ve finále nelíbilo. Místo toho se mi mnohem líp psala drabblata na Santanu a dva jiné kluky a to Sebastiana a Davida. Sebtana je moje "guilty pleasure" a seriálem naprosto nevyužitý potenciál Santofsky přátelství je jedna z věcí, která mě mrzí nejvíce. Přístupnost je neomezená. Příjemné čtení :)


Za ostnatými dráty - Prolog

2. května 2012 v 12:46 Za ostnatými dráty

Nápad na sepsání téhle povídky mě napadl už minulý rok na podzim, ale dlouho jsem sbírala odvahu, abych příběh začala psát. Než začnete číst, doporučila bych, abyste si přečetli popis povídky a také bych chtěla poděkovat Roedeerovi, že mi s prologem pomohl.
Upozorňuji, že povídka neni Glee fanfiction, ale jde o originální příběh s mnou vymyšlenými postavami. Prolog je přístupný všem, ale v okamžku, kdy se děj povídky přesune do období války, se přístupnost zvýší na NC-17.
Přeji příjemné čtení a doufám, že mi zanecháte komentáře, jak se Vám prolog líbil a co si myslíte o celém nápadu.