SLPS - 9.kapitola

24. ledna 2012 v 1:30 | Domík |  Santana Lopez, profesionální společnice


První týden v práci proběhl šíleně a Santana si neodpočinula ani ve chvíli, když začal vikend. Celý týden po práci chodila vybalovat věci do nového bytu a spát chodila naprosto mrtvá. Dovybalovala ještě v sobotu a celou neděli strávila pro změnu úklidem. Od rána vytírala, utírala prach, drbala koupelnu a když šla večer spát, měla pocit, že jí upadnou ruce. Možná i díky tomu padla na postel a spala až do rána.
I když to měla do práce kousek, tak jí ráno vyzvedla Megan autem, protože se celý týden v podstatě neviděly. Jen jedno odpoledne Megan skočila k Santaně na kafe a pomohla jí s vybalováním. Když viděla, kolik má Santana různých šatů, byla dost překvapená, ale pak si to odůvodnila tím, že Santana dělala modelku, takže šaty potřebovala. Santaně v tu chvíli zatrnulo a večer se Artiemu znovu vybrečela na rameni.
"Vyspala jsi se vůbec?" byla první otázka Megan, když Santana otevřela dveře od auta a blondýnu sedící za volantem políbila.
"To vypadám tak příšerně?"
"Unaveně," usmála se Megan a když se ujistila, že nejede auto, rozjela se od chodníku směrem k práci.
"Včera jsem celý den uklízela. Ještě teď mě všechno bolí. Myslím, že pokud bude chtít šéf uvařit kafe, ani ten tác s hrnkem neuzvednu," opřela se hlavou o okýnko a zadívala se směrem k domům a obchodům ubíhajícím za skly jedoucího auta.
"No ty chudinko. Chceš to pofoukat?" zasmála se Megan a schytala od Santany vražedný pohled, což jí rozesmálo ještě víc a Santanu to naopak namíchlo. Většina lidí z ní měla strach, když byla bez nálady, natož když byla hodně nabroušená, ale Megan se zdála, že jí Santana v tom stavu přijde spíš vtipná.
"Haha," zamračila se Santana.
"Tak když nechceš, nechtěj. Tvoje smůla," otočila se Megan na Santanu, aby na ni mrkla a poté se vrátila zpátky k řízení.
Do práce dojely v tichosti a i když se Santana na Megan mračila, tu to evidentně nijak netrápila a po celou dobu se usmívala. Doprovodila Santanu až k jejímu stolu a poté sama odbočila do další chodby, kde měla společnou kancelář s Artiem a ještě jedním dalším kolegou.
O Santanině orientaci začaly v práci kolovat drby hned jak nastoupila, protože jí kolegyně viděly ve společnosti Megan, ale když se dozvěděly, že bydlí s Artiem, byly dost zmatené. Ani jedna z ostatních sekretářek se ale Santany přímo nezeptala. A i kdyby se zeptaly, Santana už neměla problém přiznat to, že jí přitahují ženy. Proč by se za něco takového měla styděť, když jsou ženy tak krásná stvoření?
"Jak se ti spalo první noc v novém bytě?" ozval se za zády Santany známý hlas, zrovna když si chtěla zalít čaj a málem se opařila, jak se Artieho lekla.
"Kupodivu jsem lehla a probudila se až druhý den ráno. Žádné noční můry, naštěstí," slabě se uamála a Artie jí úsměv oplatil.
"To jsem rád."
"Já taky. Opravdu už další noční můry nepotřebuju," zavrtěla hlavou a zamračila se, když si všimla, jak jedna ze sekretářek natahovala krk, aby co nejlépe slyšela, o čem se spolu s Artiem baví.
Než Artie stihl odpovědět, objevil se Santany šéf, a tak se posadila za stůl a rychle mu začala vyjmenovávat, jaké klienty měl na ten den domluvený, komu měl zavolat a že v šest ráno byl na záznamníku vzkaz od nějakého klienta z Evropy, který si evidentně neuvědomil posun času. Artie pro zěmnu zamířil k sobě do kanceláře.
Šéf na to vše jen pokýval hlavou, vzal si od Santany seznam toho, co měl ten den naplánované a s prosbou, aby mu Santana udělala silné kafe, se odebral do kanceláře.
V práci to Santaně utekla rychle. Nebylo to tam nijak náročné, v podstatě jen zvedala telefony a když šéf potřeboval něco udělat, tak to zařídila. Jen se znovu musela naučit s tabulkami v excelu, ale s tím jí naštěstí pomohla jedna ochotná sekretářka, která seděla u stolu kousek od Santany.
O pauze na oběd zašla Santana s Megan, Artiem a Maxem, jejich třetím kolegou, do firemní jídelny, kde si dala salát s kuřecím masem a s úsměvem poslouchala stížností všech tří nad tím, jak by taky potřebovali sekretářku. I když byl Santany šéf v pohodě, hned by brala, aby mohla začít dělat sekretářku jim. Alespoň by se mohla vidět víc s Megan, která jí pod stolem nenápadně hladila na koleni a když se od Artieho a Maxe odpojily se slovy, že si ještě skočí na záchod, strávily deset minut zavřené v zasedácí místnosti líbáním.
"Nechceš zajít večer na večeři?" usmála se Megan, když se vracely ze zasedačky.
"Ráda," usmála se Santana. Přepadlá nálada a únava z rána jí už přešly a teď se těšila na společný večer strávený s Megan.

Megan Santanu vyzvedla přesně v šest večer tak, jak slíbila a vzala Santanu do restaurace v části města, kde to moc neznala. Bylo to už skoro na předměstí a Santana z toho neměla dobrý pocit. V restauraci schválně vybrala místo tak, aby na ně od dveří nebylo vidět. Megan si nejspíše myslela, že chtěla, aby měly soukromí, ale Santaně šlo skutečně o to, aby ji lidé při příchodu neviděli. A pokud možno ani ti, kteří už v restauraci byli.
Když k nim přišla servírka, vzaly si od ní jídelní lístky a objednaly si pití. Protože Megan řídila a nemohla pít, nedala si alkohol ani Santana. Megan si objednala kávu a vodu a Santana colu.
"Co si dáš?" zeptala se zvědavě Megan s nosem zabořeným do jídelního lístku. Brýle jí z nosu sklouzávaly dolu a musela si je pořád posouvat, což Santaně přišlo neuvěřitelně roztomilé a sexy.
"To nevím. Všechní zní dobře. Ale přeci jenom už je večer, nemůžu se přecpávat, tak si asi dám jen něco lehkého."
"Santano, vypadáš, jako kdyby jsi právě vylezla z kocentráku. Můžeš sníst celou krávu a ztratí se to," usmála se Megan.
"A co si tedy dáš ty?"
"Asi nějaký steak s hranolkama," usmála se a když viděla Santany výraz, nahlas se rozesmála. "No co? Přeci se nebudu živit saláty jen kvůli tomu, abych vypadala jako modelka."
"To vypadáš i tak," usmála se Santana.
"Do modelky mám teda sakra daleko. V čem vůbec celá ta práce modelky spočívá?" zeptala se Megan.
"Ve focení, chození na přehlídky, lezení do zadku co nejvíce lidem, aby si tě zapamatovali," pokračila Santana rameny a znovu se zadívala do jídelního lístku. "Já prostě nevím, co si mám dát."
"Tak si dej kuře na žampionech, vaří to fakt dobře."
"Dobře. Jestli mi to nebude chutnat, je to tvoje vina," zašklebila se Santana a protože k nim zrovna přišla servírka, obě ženy jí nadiktovaly svou objednávku.
"Myslím, že jsem Artiemu ani nepoděkovala, že nás seznámil."
"V tom případě bys to měla napravit," usmála se Megan.
"To bych měla. Když si vzpomenu, že jsem mu asi padesátkrát opakovala, že vám klidně nechám soukromí a někam se zdekuju a on mi jen pořád dokola opakoval, že vás tam určitě rušit nebudu. Teď zpětně je mi naprosto jasné, proč nechtěl, abych odešla."
"Já jsem ráda, že jsi zůstala. Byla jsem na tebe strašně zvědavá," usmála se Megan. "A moje očekávání jsi ještě dalece překonala."
"Hmm, to jsem ráda," napila se Santana coly, kterou jim předtím přinesla servírka.
Rozhovor se poté přesunul ke střední škole. Santana Megan vyprávěla, že byla kapitánkou roztleskávaček a taky byla s Artiem ve sboru. Megan se nemohla přestat smát, když jí Santana vyprávěla, jak ostatní škola sbor šikanovala a kolik ledových tříští jim přistálo v obličeji během těch let.
"Ale to je hrozné," smála se a málem jí zaskočila voda. "A to je nevyloučili?"
"Podle ředitele to nebylo fyzické napadení, takže je vyloučit nemohli," zavrtěla Santana hlavou a začala Megan vyprávět o soutěžích, na kterých byla. Že se s roztleskávačkami podívala do Atlanty a se sborem ve třeťáku do New Yorku a čtvrťáku do Philadelphie.
"Taky jsem byla rok u roztleskávaček," přiznala se Megan. "Ale odešla jsem kvůli tomu, že mě mnohem víc bavily počítače, takže jsem začala v technickém kroužku vytvářet různé programy a pro jednu soutěž jsem vytvořila naší škole celý internetový systém na zapisování známek, kam se psaly všechny možné události a tak. Soutěž jsem s tím vyhrála a získala stipendium na výšku."
"Wow. Teď si vedle tebe připadám pěkně hloupá," zavrtěla Santana s úsměvem hlavou.
"Zase nemám dva národní tituly z roztleskávání a třetí místo na národním kole ve zpěvu," usmála se Megan. "Vždycky mě přitahovaly umělkyně," mrkla na Santanu.
"Tak v tom případě bych asi ještě měla zmínit, že jsem hrála Anitu ve West Side Story," zazubila se Santana.
"Nepřestáváš mě překvapovat," zasmála se Megan a protože jim servírka přinesla večeři, pustily se do jídla.
Obě ženy jedly v tichosti, usmívaly se na sebe a jen sem tam si prohodily pár slov o tom, jak se jim to jídlo povedlo a na přemlouvání Megan Santana ochutnala i její steak a musela uznat, že byl vážně dobrý.
Když dojedly, ještě chvíli si povídaly a Megan pak Santaně navrhla, jestli by s ní nechtěla zajít na skleničku. Že by si mohly pustit nějaký film nebo si prostě popovídat, protože bude mít Megan zase šílený týden v práci, takže se možná do pátku neuvidí.
Santana souhlasila. Byla zvědavá, kde Megan bydlí a jak to u ní doma vypadá.
Když přišla servírka, Megan i přes Santaniny protesty večeři zaplatila se slovy, že příště může pozvat Santana jí. Povídaly si i po celou cestu k Megan domů a když poprvé Santana uviděla, jak vypadá Meganin byt, spadla jí brada. Všechno bylo moderně zařízené a skvěle to ladilo dohromady.
"Neživíš se tajně jako bytová designerka?" usmála se Santana a posadila se na gauč.
"Většina je spíš práce mojí bývalé, ta byla na tyhle věco ujetá," usmála se Megan, když se vrátila z kuchyně s lahví vína a dvěmi sklenkami.
"Musí se jí nechat, že vkus vážně měla. A nejenom na nábytek."
Megan se rozesmála a nalila Santaně víno. "Na dnešní večer?" pozvedla svojí sklenku, aby se si černovláskou připily.
"Na dnešní večer," přikývla Santana a zlehka si s Megan priťukla.
"Tak co si pustíme za film?"
"Co máš všechno za filmy?" zeptala se zvědavě Santana a když jí Megan ukázala na velkou knihovnu, z níž tři police zabíraly jen DVDčka, znovu jí poklesla brada.
"Asi bude jednodušší, když prostě něco vybereš."
"Dobře. Máš ráda Tarantina? Jsem na něho trochu ujetá," přiznala Megan a ukázala na řadu plnou jeho filmů.
"Viděla jsem od něho asi jen Kill Bill. Pokud je to do něho," zamračila se Santana, protože si nebyla jistá.
"Je. Pulp Fiction jsi neviděla? Uma Thurman je tam vážně sexy."
"Neviděla. Tak to pusť."
"Dobře," usmála se Megan, vytáhla jedno z DVD a dala ho do přehrávače. Poté se pohodlně uvelebila na gauči vedle Santany, která položila Megan hlavu na rameno a blondýna si ji k sobě přitáhla ještě o něco blíž.
Santana si nebyla jistá, jestli to bylo tím, že se v blízkosti Megan nedokázala pořádně soustředit na film, ale děj jí nějak unikal a nemohla pochopit, co se tam vlastně děje a když jí Megan oznámila, že to je podle ní jeden z nejlepších filmů, které kdy byly natočeny, radši se nevyjadřovala, protože jí to nijak zázračné nepřišlo. Ale možná to prostě bylo tím, že Santana si radši pustila nějakou romantickou komedii a filmy typu Pulp Fiction nebyly zrovna podle jejího gusta.
S jednou věcí měla ale Megan naprostou pravdu. Černovlasá Uma Thurman byla neuvěřitelně sexy a minimálně ona za podívání se stála.
Aniž by si to Santana uvedomila, začala Megan hladit po stehně. Megan se Santaně probírala jejími dlouhými havraními vlasy, které blonďatou ženu na Santaně kromě očí fascinovaly asi nejvíc. V jednom okamžiku se prsty žen propletly a jejich pohledy se následně setkaly. Jediné světlo v místnosti vycházelo z televize a Santaně připadalo, že Meganiny oči ve tmě zářily jako diamanty. Pomalu se k Megan naklonila a spojila jejich rty. V ten okamžik byl film zapomenut. Jazyky žen se propletly a když Megan Santaně něžně zkousla spodní ret, uniklo jí z úst slabé zasténání.
"Nechci na tebe tlačit, ale nepřesuneme se do ložnice?" zašeptala Megan a odpovědí jí bylo to, když se Santana postavila a chytila Megan za ruku. Ta se nad tím jen usmála a propletla své prsty se Santaninými, načež spolu ženy zamířily do ložnice, která byla zajisté stejně skvěle zařízená jako obývák, ale na prohlížení se nábytku měla Santana času dost. V tu chvíli jí mnohem víc zajímaly Meganiny rty a zapínání od podprsenky, se kterým začala bojovat. Když se jí podařilo Megan rozepnout podprsenku, rychle jí podprsenky i trička zbavila a začala Megan líbat na krku, zatímco jí prsty přejížděla po bradavkách.
Megan nezůstávala pozadu. Hladila Santanu po zadečku, zádech a bocích a když jí Santana začala přejíždět jazykem po krční tepně, málem se blondýně podlomila kolena.
"Ó můj bože," zašeptala Megan, když jí Santana začala umisťovat motýlí polibky na klíční kost. "Opravdu občas pochybuju, že se mi nezdáš."
Santana se potichu rozesmála a poté začala Megan znovu líbat na ústa. Aniž by se přestaly líbat, stáhla Megan Santanu na postel. Černovláska se Megan posadila na klín, stehna k Meganiným boků přitiskla, jak nejpevněji to šlo a když jí Megan začala hladit po prsou, rychle se zbavila trička i podprsenky.
Když však Megan Santaně rozepla knoflík u džín, černovláska si vybavila ten pocit, jaké to bylo, když se milovala s Brittany. Byl to sex z lásky a Santana to strašně chtěla zažít znovu. Jenže ne takhle. Ne když musela Megan lhát.
"Santano?"
"Musím ti něco říct," potichu řekla Santana a slezla Megan z klína. "Myslím, že už se mnou nepromluvíš, ale prostě ti nemůžu lhát."
"Děsíš mě," přiznala Megan a posadila se naproti Santaně do tureckého sedu.
"Než jsme se poznaly, tak jsem nepracovala jako modelka. Teda pracovala, ale nebyla to jediná práce, kterou jsem dělala. Neměla jsem peníze pomalu ani na nájem, neměla jsem skoro žádné nabídky na focení natož na přehlídky a musela jsem pracovat v jedné jídelně jako servírka, abych vůbec měla peníze na jídlo. Jenže jsem takhle žít nechtěla. Už jsem to chtěla vzdát a vrátit se k rodičům, když jsem pak dostala jednu nabídku. Nechtěla jsem to vzít, ale pak mi došly peníze a já neměla ani na rohlíky, takže i když se mi to hnusilo, nakonec jsem tu práci vzala," Poslední slova Santana takřka zašeptala a Megan v jejím hlase poznala, že zadržuje slzy.
"O jaké práci to mluvíš?"
"Já... pracovala jsem jako společnice," přiznala potichu a Megan si byla na okamžik jistá, že špatně slyšela. Podle slz, které se ale Santaně třpytily v očích si uvědomila, že slyšela správně.
"Jak dlouho?"
"Něco málo přes rok a půl."
"Spala jsi s těmi ženami?" zeptala se Megan a jelikož se po této otázce Santana hlasitě rozplakala, přeložila si to jako ano.
"Většinou se nejednalo o ženy," zamumlala Santana a Megan se na ni nevěřícně podívala.
"Děláš si ze mě srandu?" zeptala se šokovaně a Santana jen zničeně zavrtěla hlavou. "Jak jsi proboha mohla spát s muži?" Megan se ve tváři nzračil odpor. Sama by s mužem nikdy nic mít nemohla. Sexuálně jí nepřitahovali a ještě před pár minutami si myslela, že Santana je na tom stejně. Vždycky v tomhle měla dobrý odhad, ale tentokrát se evidentně spletla.
"A co jsem měla dělat?"
"Najít si jinou práci?" odpověděla Megan a Santana v tu chvíli tušila, že je konec.
"Chtěa jsem. Vážně jsem chtěla. Hnusilo se mi to, sakra, pořád se mi to hnusí a nemůžu se na sebe ani podívat po zrcadla, jenže jakou šanci jsem měla, že seženu dobrou práci, když jsem měla jenom střední školu? Nebýt Artieho, nikdy bych tohle místo nedostala," zavrtěla Santana hlavou a setřela si slzy z tváří.
"Takže jsi s tím skončila, protože ti Artie sehnal lepší práci?"
Santana nechápala, proč se jí na to Megan ptá. Čekala, že na ní touhle dobou bude křičet a že ji vyhodí pryč. Ale Megan vypadala klidná. Jen v očích se jí odrážel a smutek a zklamání. Jako kdyby si myslela, že konečně našla ženu, se kterou by chtěla být a hned se v ní zklamala.
"Ne. Skončila jsem s tím, protože se mě jeden z klientů," blondýna se při tomto slově otřásla odporem, "pokusil znásilnit."
Megan, která chtěla něco pronést, zůstala na Santanu zírat s otevřenou pusou. V tu chvíli před sebou viděla sedět zlomenou a vyděšenou ženu a pochopila všechno. Proč Santana zpanikařila, když to mezi nimi poprvé zašlo dál, proč se při stěhování neustále nervózně dívala ke dveřím, jako kdyby čekala, že se mezi nimi někdo každou chvíli objeví a proč jí i v práci viděla jenom ve společenských kalhotech a halence, i když měla v šatníku spoustu úžasných koktejlek a krátkých sukní.
"Proboha," zašeptala Megan. Byla to jediná slova, na která se zmohla. Santana seděla naprotí na posteli a tiše plakala. Pohled měla zabořený do povlečení, nedokázala se na Megan ani podívat, jak moc se styděla. "Santano," zašeptala Megan znovu a než si to sama uvědomila, svírala křehkou černovlásku v náručí. Ta se k ní vděčně přitiskla a dál plakala.
Megan si nebyla jistá, jak dlouho svírala Santanu beze slova v náručí, ale po nějakém čase se Santana přestala třást a nakonec přestala i plakat.
"San?" potichu na ni promluvila Megan, ale jedinou odpovědí jí bylo Santany klidné oddychování. Jemně se vymanila ze jejího sevření a co nejopatrněji zpod Santany vytáhla děku, kterou jí přikryla. Sama se převlékla do pyžama, v obývacím pokoji vypnula televizi a přehrávač, protože film už dávno skončil a poté se rychle odlíčila a vyčistila si zuby.
Když zalezla do postele, několik minut pozorovala spící Santanu, která se na posteli neklidně převalovala a poté si lehla vedle ní a sevřela černovlásku v náručí.
Vůbec si nebyla jistá, co má dělat. Za normálních okolností by se Santanou vyrazila dveře a tím by to skončilo, ale něco na Santaně Megan neuvěřitelně přitahovalo. Nebyla to jen její krása a to, že byla vtipná, měla v sobě prostě něco zvláštního a večer, když Megan Santanu poprvé viděla bez nasazené masky přesně takovou, jakou byla, zlomenou a vyděšenou, v tu chvíli měla ještě větší potřebu jí sevřít v náručí a ochránit ji před celým světem.
"Co mám dělat?" zašeptala Megan potichu, ale odpovědi se jí nedostalo. Ukazováčkem Santaně jemně odhrnula z tváře pramen vlasů a poté si lehla vedle ní a objala Santanu kolem pasu. Cítila, jak se černovlásky tělo trochu napjalo a o moment později se znovu uvolnilo a Santana se stulila Megan v náručí.
Trvalo ještě dlouho, než Megan usnula. V hlavě se jí honila spousta myšlenek. Netušila, co se stane ráno, až se probudí. Netušila, jestli dát Santaně šanci nebo to skončit dřív, než si obě ženy ještě víc ublíží. Měla strach. Když však svírala Santanu v náručí, něco jí říkalo, že ať to dopadne jakkoli, všechno bude nakonec v pořádku.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 14. prosince 2016 v 21:58 | Reagovat

Doufám že to Megan rozdýcha.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama