Navrhl jsem jim tebe

23. ledna 2012 v 19:31 | Domík |  Jednorázové povídky

POPIS: Když se Brittany dala sohromady s Artiem, Santana si uvědomila, že pro ni znamná víc, než si myslela. A protože Jesse chce zpátky Rachel a Santana chce Brittany, dohodnou se, že budou předstírat vztah, aby Rachel s Brittany začaly žárlit. Povede se jim získat své vysněné dívky a nebo dopadne všechno úplně jinak?
POSTAVY: Jesse, Santana
KATEGORIE: AU, H/C, Fluff
PŘÍSTUPNOST: NC-17

A/N: Povídka je mou úplnou Glee prvotinou, takže tomu odpovídá i kvalita.


Rozhlídla se, jestli ji někdo nesleduje a pak se nenápadně skrčila za skříňku a pozorovala smějící se pár na druhé straně chodby. Nemohla odtud slyšet, o čem si povídají a byla za to ráda. Nahlas by to nikdy nepřiznala, ale když se dala Brittany na truc dohromady s Artiem, došlo jí, že bez ní nemůže být. Ale jak je to u ní zvykem, došlo jí to pozdě a teď to vypadá, že Britt je šťastná. A i když byla mrcha, měla ji natolik ráda, že jí to nechtěla kazit. Navíc pořád tu byl Puck, tak proč si stěžovat? Ne, sama se tomu musela hořce zasmát. Ten tu byl pouze v případě, když si chtěl užít. Santana Lopez, holka do postele. Za nic víc mu nestála.
Naštvaně se otočila a zamířila si to k východu ze školy. Na tohle nemá potřebu se dívat. Ona ne. Batoh si hodila přes rameno a zamyšleně si to u školy zahnula směrem domů, když v tom ji někdo vlezl do cesty a ona do něj vrazila, až málem upadla.
"Idiote! Neumíš koukat na cestu?" naštvaně vypálila a až pak se podívala, kdo to vůbec byl. Ale, to jsou k nám hosti! Nemohla si rychle vybavit jeho jméno, ale byl to ten fešák z Vocal Adrenaline, který to nějaký čas táhl s Rachel.
"Já? Snad ty. Já tu stojim už několik minut, to tys vlezla do cesty mně."
"Tak tady nemáš co stát," řekla a otočila se, aby se podívala, na co se to dívá, protože jí sice odpověděl, ale jinak ji evidentně ignoroval. Doufala, že vidí spatně, protože jeho pohled směřoval přímo ke střetovi, která tam cvrlikala s Finnem poté, co se dali znovu dohromady.
"No to si snad děláš srandu," zašklebila se, obešla ho a pokračovala v cestě domů, načež on se automaticky připojil k ní.
"Takže oni jsou zase zpátky spolu?"
"Šťastní jako dvě hrdličky. Už si jenom pořídit dům, psa a kupu dětí," odpověděla a v tom se jí vybavilo jeho jméno, Jesse. A vypadal z té představy stejně znechuceně jako ona.
"Cítil jsem snad osten žárlivosti?" povytáhl obočí a usmál se.
"Žárlit? Na co? Že nejsem tak otravná nebo že si do svatby nevrznu?"
Jesse se začal smát. Měl pěkný smích, nikdy si toho nevšimla. Vlastně si nebyla ani jistá, jestli s ním dohromady před půl rokem prohodila tolik vět, kolik teď za pár minut po cestě. Když došli k ní domů, chvíli přemýšlela, jestli ho nezatáhnout dovnitř, pak si ale vzpomněla, že by měl dorazit Puck, tak se s ním prostým čau rozloučila a v duchu už si plánovala, kterou novou polohu by s Puckem mohli zkusit. Už jich moc nezbývalo. Občas jí ta role holky do postele moc nevadila.

Znovu se viděli hned po pár dnech. Santana si zrovna uklízela učebnice do skříňky, když jí zaťukal na rameno.
"Čau, co tady děláš?"
"Přišel jsem za tebou."
"Proč?" zeptala se nedůvěřivě.
"Potřebuju s něčím pomoc?" usmál se celkem nejistě. Moment, Jesse St.James se neusmívá nejistě, co se to sakra děje? A v tu chvíli uslyšela hlas toho protivnýho skřeta.
"...a zítra musíme nazkoušet ten nový duet. Já to sólo prostě musim mít, chápeš?!"
Nestihla říct ani žádnou urážlivou a zesměšňující poznámku na její adresu, protože Jesse ji chytil kolem pasu, přirazil na skříňku a začal ji vášnivě líbat. Když se od něj odtrhla, nespěchala s tím, líbal dobře, chtěla se zeptat, co to sakra dělá, ale pak si všimla kolečkovýho křesla a vzápětí blonďatýho culíku. Na otázky nebyl čas. Tentokrát se vášnivě vrhla ona na něho.
"Jesse?" vyrušil je překvapený hlas Rachel, který v tu chvíli měla chuť zakroutit krkem.
Pomalu se od ní odtáhl a otočil se směrem k Rachel. "Ano?"
"Co tady děláš?"
"Přišel jsem tady za Santanou, jak sis jistě všimla, když nás právě teď pozoruje celá škola," usmál se a přitáhl si ji kolem pasu.
"Vy...Vy spolu chodíte?"
"Připadá ti to snad jinak skřete?" zeptala se Santana a podívala se směrem, kde stála Brittany. Čekala všechno možné, ale ona se usmívala. Šťastně se usmívala. Ne tak Rachel.
"Cože? Ty chodíš s ní?"
"Máš s tím nějaký problém?" usmál se Jesse a podíval se zmateného Finna, který v tu chvíli vypadal, jak kdyby trpěl těžkou mentální poruchou.
"Ne. Ne. Jasně že ne," odpověděla Rachel a chytila na důkaz Finna za ruku.
"Pojď, čeká nás zkouška," řekla Finnovi a pak ho pomalu násilím odtáhla pryč a ani se na Jesseho neotočila.
"Tak už byste se mohli rozejít, nemyslíte? Není tady nic k vidění," prohlásila Santana a když se Brittany s vozíčkářem vzdálili, ihned se od Jesseho odtáhla.
"Takže?"
"Takže co?"
"Já to udělal kvůli Rachel, ty?"
"Jo takhle. Britttany."
"Brittany? Ta roztleskávačka?" zeptal se Jesse a Santana jen přikývla.
"Fajn, tak to mě zajímá. Nějaký domácí videa? Fotky?"
"Hej, ty prase!" strčila do něj, ale ve skutečnosti uražená nebyla. Protože jedno takové video skutečně doma měla. A plány na dnešní večer měla jasné.

Až doma si znovu vzpomněla na ten šťastný výraz Britt, když jí viděla s Jessem. Nebyl to výraz 'miluju tě, rozejdu se s tim kryplíkem a budeme už navždy spolu,' byl to výraz nejlepší kamarádky, která jě šťastná a doufá, že ty teď budeš taky.
Chtěla si pustit jejich malé domácí hrátky, ale musela to hned zase vypnout, protože jí to vhánělo slzy do očí. Santano Lopez, jsi kráva, zanadávala si pro sebe v duchu a lokla si z flašky vína, kterou měla položenou vedle sebe na stole. Aspoň něco ke zvednutí nálady, když ta zatracená čokoláda došla. A navíc by po ní přibrala.
Připadala si uboze. Je v podstatě nejhezčí holka ve škole, ale všichni se jí buď bojí a nebo ji považují jen za známost na jednu noc. A co je na tom nejhorší? Vždycky jí to tak vyhovovalo. Žádný loser ji nikdy neoslovil, protože věděl, že by ho odpálkovala a hezcí fotbalisté ji už v podstatě všichni měli.
Znovu se napila už z poloprázdné lahve vína a pak ji napadlo, že ta dnešní scéna na chodbě by se dala využít a rozvinout. On chce skřeta a ona musí získat zpátky Brittany. Získají z toho oba. Usmála se a vytáhla mobil. Ani nevěděla, odkud má jeho číslo, ale byla ráda, že ho tam měla. 'Mám nápad. Předstírat dál vztah. Získáme tím oba. Co ty na to? S.' Odpověď přišla obratem. 'Sraz zítra ve 20:00 u Stix, domluvíme podrobnosti.'

Nevěděla proč, ale na večer se těšila. Zaprvé ji Jesse zaplatí večeři a to je vždycky fajn a zadruhé byl ten kluk celkem fajn. A hlavně donutí Brittany žárlit a ta si uvědomí, že ji miluje. V hlavě se jí pomalu tvořil dokonalý plán, který nemohl nevyjít. Už za pár dnů bude Brittany její a všechno bude zase v pohodě. Nebude si pěstovat závislost na alkoholu, nebude si při sexu Pucka představovat v roztleskávačském a s blond vlasama a Rachel bude zaměstnaná Jessem, takže pro ni zůstane víc sól. Život zase bude skvělej.

Když přišla do Stix, Jesse už tam čekal a jako správný gentleman ji dokonce odsunul židli, aby se mohla posadit. Tohle u Pucka nezažila. Byla to fajn změna. Objednali si čínu a začali kout jejich plán.
"Stejně to nechápu, proč skře... Rachel? Vždyť je příšerně otravná."
"Asi se mi po té její otravnosti stýská."
"Asi máš horečku."
"Asi."
Oba se začali smát a přiťukli si džusem, které Jesse nenápadně říznul vodkou z placatky.
"Takže tě vyzvednu v pátek po zkoušce sboru, platí?"
"Platí. Škoda že odjíždíš zpátky na univerzitu. Ne že by se mi po tobě stýskalo, ale tímhle tempem to půjde pomalu," zašklebila se.
"Musíš o mně pořád mluvit a klidně lži, že jsem třeba na otočku přijel. Uvidíš, jak rychle obě otočí."
"To doufám."
"Uvědomuješ si, že tě je pro ženskou škoda?"
"Mně je, chlapečku, škoda pro každého," usmála se.

Byl pátek a ona přesně podle domluvy celý týden básnila o tom, jak je Jesse úžasný a pozorný, jak je s ním šťastná. Všichni vypadali, že jí na to skočili. Byla na své herecké umění pyšná a říkala si, že pokud by nedostala stipendium na taneční školu, tak by mohla zkusit herectví. Z úvah o postelové scéně s Jakem Gyllenhaalem ji vytrhla jediná osoba, se kterou by postelovou scénu točila radši.
"Nechceš jít večer do kina?" usmála se na ni Britt a Santana se už už chystala nadšeně přikývnout, když si uvědomila, že vlastně nemůže. Že má falešné rande s Jessem. Zatracený Jesse!
"Promiň. Ráda bych, ale mám rande s Jessem. Co jít zítra?"
"To zas nemůžu já. Jdeme s Artiem do bazénu na nějakou vodní tyranii."
"Terapii," opravila ji Santana a na chvíli ji to přišlo jako dřív. Kromě toho vozíčkáře mávajícího na Brittany z druhého konce místnosti. Jako by to bez ní nemohl vydržet 5 minut.
"A co pozítří?" zkusila to ještě s nadějí Santana, ale to už Britt odbíhala pryč a ona zůstala smutně sedět na židli.
"Jak dlouho už spolu chodíte?"
"Prosím?" zeptala se Finna, který ji naprosto vytrhl z přemýšlení o tom, čím se dneska večer opije.
"S Jessem. Jak dlouho už jste spolu?"
"Proč tě to zajímá?"
"Nezajímá."
"Poslala tě Rachel?"
"Jak jsi na to přišla?"
"Je to na ní vidět, že za ním pořád pálí," podívala se na Rachel a potom zpátky na Finna.
"To není pravda."
"Proč by tě jinak posílala?"
"Já... To není pravda."
"Mysli si co chceš, být tebou bych si ale začala hledat někoho jinýho," usmála se a v duchu si říkala, že tahle laskavost bude stát Jesseho hodně draho. Celý zbytek zkoušky se více než zpěvu věnovala výběru nových bot, které měla v plánu donutit Jesseho jí koupit.

Skutečně na ni čekal po zkoušce sboru tak, jak se spolu domluvili. Hned mezi dveřmi se dlouzce políbili tak, aby to všichni viděli. Vážně líbal skvěle.
"Jaký jsi měla den beruško?"
"Strašně se mi stýskalo, miláčku," zakňourala a v duchu sama sobě předávala Oscara.
"Půjdeme?" usmál se na ni Jesse.
"Pojďme odsud zmizet," mrkla na něho a ruku v ruce odešli ven, přičemž ve zkušebně zůstal zbytek party nevěřícně zírat na prázdné dveře, kde se ještě před okamžikem cicmali.
"Zasloužím si Oscara."
"Nepřehnali jsme to?"
"Naprosto. Ale co na tom? Viděl si, jak se všichni tvářili? Naprosto to sežrali. Mimochodem dlužíš mi nový boty, trochu jsem si pokecala s Finnem a myslím, že už si Rachel vůbec není tolik jistej, takže bude stačit málo a zase se s ní rozdejde a ta bude potřebovat někoho, aby ji utěšil."
"Ty jsi úžasná. A trochu mě děsíš," usmál se a vysadil ji před jejím domem.
"Úžasnost je moje druhé jméno," zašeptala mu při vystupování z auta do ucha a se smíchem se vydala k domu, kde zpoza rohu vyšel Puck. Vůbec netušila, jak se tam dostal tak rychle, protože ve chvíli kdy odcházeli, seděl ještě ve zkušebně a bavil se s Mikem.
"Hrajete to," vybalil na ni bez pozdravu a opřel se o rám vstupních dveří, takže nemohla vejít dovnitř, pokud by ho nechtěla odstrčit.
"Máš s tím problém?"
"Nikdy mi nevadilo, že spíš s někým jiným."
"Tak o co ti jde?"
"Mně o nic. Ale zajímalo by mě, o co jde tobě," přitáhl si ji blíž a zajel ji rukou pod bundu.
"Tak to se chlapečku nikdy nedozvíš."
"Opravdu?" zašeptal a začal ji hladit na břiše a pomalu sjížděl níž.
"Jo."
"Jsi si naprosto jistá?" odvětil znovu šeptem a pomalu ji začínal sjíždět rukou po stehnu a pod sukni.
"Naprosto," zašeptala mu do ucha a odtáhla se.
"Dovolíš? Ráda bych prošla."
"To mě ani nepozveš dál?"
"Jak si jenom můžu něco takovýho dovolit že? Jsem si jistá, že některá jiná ti dá ráda, já mám na starosti důležitější věci."
"Důležitější než sex?"
"Důležitější než ty," usmála se, vešla do domu a zabouchla mu dveře před nosem.

Už to byl týden, kdy naposled mluvila s Jessem. Stále před ostatníma hrála šťastně zamilovanou, ale Puck ji znervózňoval. Čekala, kdy to řekne ostatním a všechno tim zkazí. Takže s nim zase začala spát, aby si ho pojistila. Ne že by si na ten sex stěžovala, ale jenom sex jí už prostě nestačil. Chyběla ji sladká slůvka od Brittany. Už spolu skoro nemluvily. Pořád byla s Artiem a jí si nevšímala. Aspoň Jessemu se ale evidentně dařilo.
"Vždyť to na tobě každý vidí, že k němu pořád něco cítíš!" zakřičel na Rachel Finn.
"To vůbec není pravda. Trochu mě to rozhodilo, ale miluju jenom tebe."
"Já už ti prostě nevěřím Rachel."
"Tak proč ses ke mně vracel? Aby si mě mohl potrestat tím, že se se mnou znovu rozejdeš?" zeptala se Rachel a měla na krajíčku. Santana sice byla naštvaná a smutná, že Brittany na ni evidentně kašle, ale aspoň tohle jí udělalo dobře a zvedlo jí to náladu. Jen ať se hezky rozejdou, stejně je nikdo nemůže vystát, když jsou spolu. Ne že by trpaslici někdo mohl vůbec kdy vystát, pomyslela si, když ji zazvonil telefon. 'Večer po zkoušce tě zase vyzvednu.' Tak aspoň někdo z toho evidentně bude něco mít. Začínala si pomalu připadat jako samaritánka. Ale když už se do toho dala, tak už to musí dohrát do konce. A třeba nakonec sbalí někoho jinýho, když pro Brittany je evidentně už jenom kamarádka. Je to konec konců Santana Lopez, nejvíc sexy holka ze školy. S tímhle sebeujištěním odepsala Jessemu 'Ok' a dál se bavila probíhající hádkou mezi Finnem a Rachel, kterou utnul až Schuester s dalším z jeho úžasných nápadů, ze kterých byli všichni nadšeni asi jako z obědů ve školní jídelně, takže na příjezd Jesseho se vyloženě těšila. Jako minulý týden přede všemi předvedli divadlo zamilovanýho párečku jako z románu Jane Austenový, až se tomu později v autě museli smát. Ani jeden z nich nebyl přehnaný romantik a označení typu koblížek, pusinka, cukroušek a podobně by za normální situace rozhodně nepoužili.
"Nechceš skočit někam na jídlo? Umírám hlady. Od rána jsem měl zkoušku muzikálu a nestihl jsem se vůbec najíst."
"Muzikálu?"
"Získal jsem hlavní roli v univerzitním muzikálu," řekl jako by se nechumelilo, ale co ona měla informace, tak prváci mívali vždycky jen vedlejší role.
"Gratuluju. Co budete hrát?"
"Romea a Julii."
"To už je i v muzikálové verzi?"
"Univerzita si to napsala sama."
"Wow, tak to bude určitě skvělý."
"A co ty, kam uvažuješ jít příští rok?"
"Někam daleko. Když letos a příští rok znovu vyhrajeme národní kolo, tak bych měla mít jisté taneční stipendium."
"A o zpěvu si nikdy neuvažovala?"
"Ani ne. To je spíš koníček, i když zpívám skvěle, to se musí nechat. A hrát mi taky jde," usmála se.
Úsměv jí oplatil. "Co si pamatuju, tak jsi nezpívala špatně, být tebou bych zkusil i ten zpěv."

Když se dosyta najedli v Breadstix, jel Jesse odvézt Santanu domů.
"Takže tě vyzvednu zase v pátek po zkoušce, dobře?"
"Beru na vědomí. Tak dobrou," mávla na něho a vystoupila z auta.
"A nebo víš co? Nechceš jít dovnitř? Čeká tam na mě vodka a nechce se mi ji pít samotnou. A neházej na mě tenhle pohled, žádný postranní úmysly nemám," obrátila oči v sloup, ale usmála se.
"A to auto za mě odřídí kdo?"
"Tak si pro něj zítra dojdeš, vždyť to máš kousek. Vodka, vodka, křišťálově čistá, ledově vychlezaná..."
"Fajn, fajn, ukecala si mě," usmál se.

"A představ si," napila se a jak se smála, tak se zakuckala. "Představ si Mercedes v tý minisukni, říkám ti, že jsem se smíchy málem složila k zemi, to bylo prostě strašný."
"Ne, tohle mi nedělej, teď z toho budu mít děsivý sny," smál se Jesse.
"Musela jsem se o to trauma s někým podělit," smála se a natáhla se k nohám postele, kde se Jesse rozvalil, aby mu podala vodku.
"To je od tebe strašně milé," zašklebil se a natáhl se pro vodku, ale nemohl tam dosáhnout.
"Počkej, nevylít, ne ne, žádné plýtvání," zabrblala Santana a už značně přiopilá se na posteli postavila a následně spadla. Nebýt Jesseho, nejspíš by přepadla přes madlo postele a bylo by po vodce. Ale i ve značně podroušeném stavu měl rychlé reakce, a tak Santanu i vodku chytil.
"Žádné plýtvání, tytyty," ukázal na ni prstem jako to dělají malé děti.
"Zlobivá Santana, tytyty," zopakovala po něm a plácla se přes zadek.
"Tytyty," taky ji poplácal po zadku.
"Hele hele, domácí násilí, už to začíná. A to jsme spolu jenom v jako-vztahu," smála se a cumlala vodku, kterou ji Jesse vytrhl a pořádně si lokl, až mu zaskočilo, dostal záchvat kašle a vodkou si poplival tričko.
"Hlavně se mi nepobli do postele," smála se mu Santana a poplácala ho po zádech, zatímco on si sundal mokré tričko.
"Striptýz, johooo, ví, víc," zaječela a vytáhla z peněženky pětidolarovku a šoupla mu ji za kalhoty.
"Jak si slečna žádá," znovu se Jesse napil vodky a pak začal zpíval Waka Waka od Shakiry, kroutit se na posteli a postupně ze sebe shazovat ponožky a poté i kalhoty, až tam zůstal vítězoslavně stát jenom v trenkách, ve kterých měl zastrčených 16 dolarů.
"To ses teda nepředala," zasmál se.
"Je krize," usmála se a vzala mu už skoro vypitou vodku. "Šetřit se musí."
"Já ti dám krizi," znovu sebou kecl na postel a natahoval se po vodce, kterou Santana schválně dala co nejdál, aby na ni nedosáhl.
"Vy ženské jste takové potvory," zavrčel ji do ucha a pak se přes ní naklonil a vodku jí vzal, ale zavrávoral a samozřejmě na ni spadl.
"Pako," smála se mu a lokla si vodky, kterou jí nalil do pusy a pak se zbytkem obsahu smutně zakvrdlal.
"Ten zbytek musíme nějak rozumně využít," přikývl a přemýšlel, jak to vypít, aby to bylo rozumné, zatímco si Santana začala potichu zpívat Time of my life, který zpívali na regionálkách.
"Mám to! Body shot!" zamával vítězoslavně Jesse vodkou a začal Santaně vytahovat vršek roztleskávačské uniformy a lít ji vodku do pupíku.
"Néé, to lechtá," smála se, když ji Jesse po několikáté olízl celý pupík, aby ani kapička nepřišla nazmar a pak si potichu zase začala zpívat Time of my life, i když se do toho s opileckými přestávkami neustále smála. Při refrénu se k ní Jesse přidal a když dozpívali, zůstali vedle sebe potichu ležet a jen si předávali prázdnou flašku od vodky, jestli z ní někdo náhodou ještě něco nevydyndá.
"Myslím, že domů nedojdu," začal se tomu Jesse strašně smát.
"Tak spi tady," mávla rukou Santana a omylem mu jednu vrazila.
"Jééé, domácí násilí," začala se tomu smát.
"Tak domácí násilí jo?" zašeptal Jesse, nadzvedl se a pak si Santanu stáhl pod sebe a povně ji sevřel nohama, takže se nemohla ani hnout.
"Ouuu, pomoc, bojim bojim, maminko," smála se a koukala jak se nad tyčí a snaží se vypadat děsivě.
"To bys měla, holčičko," sklonil se k ní Jesse tak, že se prakticky dotýkali nosy. Koukali si do očí a čekali, kdo to dřív vzdá a začne smát.
"Na to nemáte koule pane," usmála se Santana provokativně a následně pohled obou padl na Jesseho trenky, v jistém místě nápadně vyboulené.
Santana polkla a podívala se Jessemu do očí. Věděla, že se spolu vyspí. Oba to věděli. A oba to prodlužovali, aby si vychutnali ten pocit napětí, ten vzájemný pohled do očí a to němé dráždění, až to Jesse nevydržel a vášnivě ji políbil. Pro oba to bylo jako rána elektrickým proudem.
Jesse ze Santany zkušeně sundal roztleskávačskou uniformu, která zbytečně zahalovala její dokonalé tělo třesoucí se vzrušením po jeho dotyku a jeho blízkosti. Ani si neuvědomil, že mu sundala trenky, dokud se neválely v rohu postele a pod nima neležely dolarovky
Líbal ji na krku, rychle objevil i další místečka, jejichž líbání ji nejvíc vzrušuje, to poslední si ale nechal nakonec, kdy už byla tak rozdrážděná, že ho takřka prosila, aby ji udělal. Něžně ji začal líbat na břiše a pomalu začal jazykem sjíždět stále níž, až se konečně dostal ke klitorisu, poté ji nadzvedl zadeček a konečně do ni vstoupil.
Ještě, že neměla doma rodiče, protože kdyby neslyšeli předchozí rámus, následující výkřiky slasti už by jim jistě neunikly. Když oba došli k vyvrcholení, udýchaně padli vedle sebe, ještě chvíli se líbali a potom usnuli.

Raní probuzení bylo kruté. Jen se otočila a myslela si, že jí exploduje hlava.
"Auu," zakňourala potichu.
"Dobré ráno," ozvalo se vedle ní.
Ten hlas nepotařil ani Brittany a ani Puckovi. Zmateně otevřela oči a posadila se.
"Auuu, do hajzlu," zaklela, když jí hlavou proběhla příšerná bolest. Vedle ní ležel Jesse. Byl nahý. A evidentně měl taky kocovinu. A pak se podívala na sebe a zjistila, že Jesse není jediný, kdo na sobě nic nemá.
"Co jsme to," nedořekla a všimla si spermatu na stehně.
"Oh... Au. My jsme měli sex."
"Zatraceně dobrej sex," pomalu přikývl.
Postupně se jí začala předchozí noc vybavovat. Vodka. Prokletá vodka. Když si vzpomněla na tu chuť, tak se jí zvedl žaludek a pozvracela se. Díky bohu ležela hned na kraji postele, takže to schytal jen koberec, ale po tomhle trapasu se nebyla schopna na Jesseho ani podívat.
Včera večer si už myslela, že konečně má někoho, s kým se může bavit, aniž by s ním hned spala, ale to by nesměla být ona, aby to hned něčím neposrala. Celá rudá v obličeji zabořila hlavu do polštáře a doufala, že když tak zůstane dostatečně dlouho, tak se udusí a nebo usne a až se znovu probudí, Jesse tam nebude.
"Jsi v pořádku?" zeptal se starostlivě.
"Ne. Je mi zle tak, že brzo asi umřu a navíc si připadám trapně jako nikdy v životě," zamumlala.
"Proč?"
"Protože jsem se před tebou poblila?"
"Nic co bych už neviděl," zasmál se. Evidentně na tom byl líp než ona.
"Nechceš donýst paralen?"
"První dveře v pravo, skříňka nad umyvadlem, krabice s nápisem prášky, děkuju."
Když ji donesl paralen, sám si jeden vzal, opatrně ho zapila, aby se moc nehýbala, protože jí připadalo, že by jí jinak mohla explodovat hlava. Jesse jí dokonce donesl mokrý ručník, který jí položil na čelo.
"Děkuju," zamumlala, ale pořád si připadala příšerně trapně.
"Asi radši půjdu," usmál se Jesse a začal na sebe oblíkat jednotlivý části oblečení, který se povalovaly různě po pokoji.
"Omlouvám se," zamumlala Santana s hlavou znovu zabořenou do polštáře.
"Za co?"
"Že jsem taková kráva."
Začal se smát. "To jsem si měl nahrát a někdy to proti tobě používat," pohladil ji po vlasech a odešel.

Přemýšlela několik dní, že by mu napsala. Dokonce se ani nedomluvili na pátek. Ale stejně nevěděla, co by mu řekla. Omlouvám se, že jsem se opila, měla s tebou boží sex a pak se pozvracela? To asi ne. Ve škole už ani nedokázala předstírat, že jsou s Jessem zamilovaný pár, tak raději mlčela. Navíc jí došlo, že Brittany sice potřebuje, ale ne protože by ji milovala, alespoň ne tim způsobem, jak si předtím myslela.
Noc prožitá s Jessem jí pěkně zatřásla se životem. Nikdy před tim se jí nestalo, že by tak strašně moc chtěla někomu napsat. Ale měla svojí hrdost. On se neozval a ona se vnucovat nepotřebuje. Stejně to byla jen záležitost na jednu noc. Nic víc. To si opakovala stále dokola, ale uvěřit tomu nedokázala.
"Ty jsi neuvěřitelná Rachel. Neuvěřitelná. Nechápu, jak jsem se k tobě mohl vrátit."
"Finne, prosím. Já tě miluju," brečela Rachel a Finn se choval stejně jako posledních několik dní, jako debil.
"Už nemůžu Rachel. Nemůžu se pořád bát, s kým mě podvedeš, kvůli komu mě necháš, je konec, konec," zavrtěl hlavou Finn, otočil se a odpochodoval ze zkušebny pryč.
Santana i ostatní si vyslechli krátkou hádku a sledovali plačící Rachel, která chvíli stála šokovaně na místě a poté utekla pryč. Ve chvíli kdy opustila místnost, se rozvinula hlasitá diskuse plná teorií, co se stalo, proč se znovu rozešli a jestli Rachel Finna znovu podvedla. Santana se toho nezúčastnila. Jen tiše seděla a přemýšelala. Nevěděla, jestli to má Jessemu napsat. Bylo jí jasné, že když mu oznámí, že je Rachel volná, tak už si na ní ani nevzpomene. Ale měli dohodu. A on ač je mrcha, tak dohody plní. 'Rachel je volná, hodně štěstí,' napsala mu nakonec smsku a pak se zvedla a vydala se směrem domů, protože jí bylo jasné, že dnešní zkouška by stejně nestála za moc.

Jesse jí vůbec neodepsal. A v pátek nepřijel. Nikdo se jí na nic neptal, ale většina výrazů prozrazovala uspokojení z toho, že dostala kopačky od někoho, kvůli komu prohráli loni regionálky a kdo už předtim ublížil Rachel, která se v pátek ve škole vůbec neukázala. Nejspíš doma brečela u romantických filmů. A nebo ji už dávno utěšoval Jesse. Z té představy ji píchlo u srdce. Vůbec se jí to nelíbilo. Nejenom ta představa ale hlavně to, jak na ni reagovala. Přece se do něj nezamiluje. Ne po jedný společně strávený noci. I když byla skvělá, to se musí nechat. V duchu se seřvala, musí na to přestat myslet. Musí se něčim rozptýlit.
Pohled jí padl na Pucka. Správně. Puck. To je ono! Zkontrolovala make-up v zrcátku, nasadila úsměv a vydala se směrem k němu.
"Za 10 minut ve fyzikální laboratoři," zašeptala mu do ucha, přejela si rukou po stehně a odešla. Nemusela čekat ani 5 minut a Puck vešel dovnitř s úsměvem na tváři.
"Takže si přišla k rozumu?"
"Dá se to tak říci," usmála se a stáhla si kalhotky.
"Tak se mi to líbí," mrkl na ni a zamkl dveře, aby je nikdo nevyrušil.

Doma si otevřela flašku vína a zapnula si nějaký krvák, aby u toho nemusela přemýšlet.
"Santano Lopez, stává se z tebe alkoholička, holka," vzdychla si pro sebe a pomalu se začala s smiřovat s tím, že se věci vrátí do starých kolejí, kdy si to několikrát týdne rozdá s Puckem a bude částečně šťastná. A možná když se Britt omluví, tak by zas mohly být takové kamarádky jako předtím. Akorát bez toho sexu. Dokonce si přiznala, že jí to s tim vozíčkářem celkem sluší. A že fakt vypadá šťastně, což je to, co pro ni chtěla. I když původně s někým jiným.
Zazvonění na dveře ji vytrhlo z napínavé scény, kdy zombí honila po lese blondýnu s prsama většima, než byla její hlava. Otráveně šla otevřít, myslela, že si jeden z rodičů zapomněl klíče, za dveřma stál ale Jesse.
"Ahoj."
"Čau."
"Můžu dál?" usmál se.
"Jasně," ustoupila mu mezi dveřmi a nechala ho vejít dovnitř.
"Mluvil jsem s Rachel," řekl a když nic neříkala a jen na něj koukala, pokračoval.
"Říkal jsem jí o tom muzikálu. Hledáme hlavní roli pro Julii, ze školy není žádná zpěvačka dost dobrá, tak musíme hledat jinde. Držení smutku po Finnovi ji přešlo celkem rychle, když zjistila, že by mohla hrát v univerzitním muzikálu," usmál se a Santana nic neříkala.
"Omlouvám se, že jsem se neozval. Potřeboval jsem si s ní promluvit."
"Omluva přijata, čau," otevřala mu dveře a doufala, že pochopí, že má odejít. Neměla nejmenší potřebu poslouchat o jeho pěveckém splynutí s Rachel, se kterou budou zpívat hlavní roli v univerzitním muzikálu, což tam Rachel zajistí stipendium a hlavně Jesseho.
"Ještě něco jsem chtěl říct."
"Nemám čas," zavrtěla hlavou a potlačovala slzy, které se jí draly do očí. Nemohla se před nim rozbrečet. Vždyť ona nikdy před nikým nebrečí. Ani před vlastníma rodičema!
"Jdi pryč, prosím," řekla potichu.
"Dobře," odpověděl zklamaně a odešel.
Hned poté co za ním zavřela dveře, se rozeběhla k sobě do pokoje, kde si lehla na postel a rozbrečela se. Během pár minut měla zmáčený celý polštář a naprosto rozmazanou řasenku. A lahev vína byla o něco prázdnější. A když už měla lahev takřka dopitou, zvonek se ozval znovu. Naštvaně šla otevřít a za dveřmi stál nějaký týpek s pugétem růží v ruce.
"Jste slečna Santana Lopez?" zeptal se a Santana jen přikývla.
"Tak v tom případě tahle kytka je pro vás. Tady mi prosím podepište převzetí. Tady," ukázal ji přímo na místo, kde se má podepsat, což automaticky udělala a když ji předal kytku a odešel, nechápavě s ní zůstala stát ve dveřích. Puck by jí kytku nikdy neposlal, to bylo vyloučený. Zamyslela se, jestli nemá třeba svátek, ale ten má až za měsíc. Pořádně si pugét prohlídla a všimla si malé obálky, která v něm byla schovaná. Posadila se na schody. Kytku položila vedle sebe, otevřela obálku a vyndala z ní malý lístek. 'Na tu roli jsem jim navrhl tebe,' stálo tam a ona se znovu rozplakala, štěstím.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 klainerkanka klainerkanka | Web | 23. ledna 2013 v 19:44 | Reagovat

Nádhera!! ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama