Heroes: 26. - 28.kapitola

23. ledna 2012 v 23:01 | Domík |  Heroes26. kapitola
Sotva Blaine otevřel dveře, přitáhl si Kurta k sobě, aby ho mohl políbit.
"Stýskalo se mi," usmál se na Kurta, který trochu zčervenal, ale poté se usmál.
"Mně taky. I když jsme se viděli včera," zauzbil se a vešel dovnitř.
"Připadalo mi to jak sto let a ne včera," pohladil ho Blaine po ruce a Kurt ucítil známé motýly v břiše jako pokaždé, když se ho Blaine dotkl.
Už spolu byli více než dva měsíce a on myslel, že omdlí pokaždé, když se jejich rty spojily, Blaine ho chytil za ruku a nebo ho objal. Bylo to sice naivní a Kurt věděl, že je na tohle všechno moc brzy, ale on skutečně doufal, že spolu s Blainem budou už do konce života, protože ho miloval víc než všechno na světě.
"Pojď, uvařil jsem večeři," usmál se na něho Blaine a ruku v ruce došli do kuchyně, kde bylo na stole krásně prostřeno a uprostřed stolu stál svícen.
"Blaine," vydechl Kurt, když viděl, jak perfektně Blaine připravil stůl. "Tos přece nemusel."
"Ale musel. Chci, aby byl dnešní večer perfektní," usmál se na Kurta jeho přítel a odsunul mu židli, aby se mohl posadit ke stolu.
"Vždy gentleman."
"Pro tebe ano," mrkl na něho Blaine a šel nandat jídlo.
Nebyl žádný profesionální kuchař, takže uvařil jen hranolky s kuřecími kousky a k tomu udělal zeleninový salát, ale i tím Kurtovi vyrazil dech, protože netušil, že umí vařit. Jistě, udělali si společně palačinky, ale to se pořádně nedalo považovat za vaření.
"Dobrou chuť," popřál Blaine Kurtovi, když jim nandal jídlo, zapálil svíčky ve svícnu a posadil se ke stolu.
"I tobě."
"Doufám, že tě tím jídlem nepřiotrávím," zasmál se Blaine.
"Nemyslím si, voní to nádherně," usmál se na něho Kurt a když se pustil do jídla, musel ho Blainovi pochválit, protože chutnalo vážně skvěle.
"Tak povídej, jak to probíhalo po škole. Sice jsi mi psal, ale chci to slyšet znovu," usmál se na něho Blaine.
"Všichni to kupodivu vzali celkem dobře. Stejně jako ty. Mimochodem pořád čekám, až začneš vyšilovat a nebo si budeš myslet, že mi přeskočilo," slabě se usmál Kurt.
"To si nikdy myslet nebudu."
"Myslím, že kromě Sama byli dokonce všichni nadšení, že máme schopnosti."
"Proč kromě Sama?"
"Chce je mít taky."
Blaine se rozesmál a zavrtěl hlavou. "Že jsem se vůbec ptal."
"Až teda když jsme jim řekli to o Santaně, tak je veškerý humor přešel," Kurt trochu posmutněl.
"Co o Santaně?"
"Já jsem ti to vlastně nestihl říct. Měl jsem vidinu, vlastně několik různých, které se jí týkaly. Viděl jsem, jak zabila jednoho hokejistu ze školy, protože si z ní spolu s ostatními utahoval."
"Pane bože," zalapal po dechu Blaine.
"Ale vůbec se to přeci nemusí stát," snažil se Kurt přesvědčit hlavně sám sebe.
"Ty vidiny se mnou se vyplnily."
"Já vím. Ale tohle se stát prostě nesmí," zavrtěl Kurt smutně hlavou.
"Pojď ke mně," chytil ho Blaine přes stůl za ruku a Kurt se s úsměvem zvedl a šel ke svému příteli, který ho stáhl k sobě na klín.
Kurt se o něho opatrně opřel, aby mu neublížil a Blaine Kurta objal kolem pasu.
"Dneska večer na to nebudeme myslet, dobře? Tohle je ještě daleko a naši se vrací až zítra, takže máme celý večer pro sebe, tak si to nekažme povídáním o Santaně. Co ty na to?"
"Souhlasím," usmál se Kurt a políbil Blaina na špičku nosu a poté na rty.
Blaine začal Kurta hladit po zádech a na chvíli mu zabořil obličej do hrudi a jen si užíval pocit blízkosti svého krásného, modrookého přítele.
"Miluju tě," spojil Blaine své rty s těmi Kurtovými a Kurt nemusel ani odpovídat, protože ten polibek mluvil víc než za tisíc slov.
Kurtovy prsty začaly laskat Blaina ve vlasech, které konečně byly volné od toho otravného gelu, který Blaine nosil kvůli Daltonu a který Kurt začínal nesnášet, protože měl od něbo vždy zalepené psrty a bylo to nechutné.
"Kurte, o něčem jsem přemýšlel," přerušil Blaine po chvíli jejich polibek a podíval se svému příteli do očí.
"O čem?" Usmál se na něho Kurt a políbil ho na čelo.
"Napadlo mě, že bych mohl od září nastoupit k vám na McKinley, pokud bys chtěl."
Kurt zůstal na Blaine zírat s otevřenou pusou a poté svého přítele pevně objal.
"Žebra, lásko," zaúpěl Blaine a Kurt ho okamžitě pustil.
"Myslíš to vážně?" Zeptal se Kurt, aby se ujistil, že si z něho Blaine nedělá srandu.
"Naprosto vážně," přikývl Blaine.
"Ach lásko, to by bylo úžasné. Mohli bychom být mnohem víc spolu!" Kurt se hladově vrhl na rty svého přítele, který je s radostí pootevřel a vpustil Kurtův jazyk dovnitř.
"Nebyl jsem si jistý, jestli bys chtěl, abych přestopuil. Přeci jenom tam máš svoje kamarády a ur-," začal Blaine mluvit, když přerušili polibek, Kurt ho ale prerušil.
"Jsou to i tvoji kamarádi, mají tě rádi a budou mít radost," pohladil Blaina po tváři.
"Dobře. Začínám se teď na začátek dalšího školního roku těšit mnohem víc," usmál se Blaine.
"Už jsi o tom mluvil s rodiči?"
"Ještě ne, zítra jim to povím, ale jsem si jistý, že nebudou proti."
"Já tě tak strašně moc miluju," usmíval se Kurt od ucha k uchu a znovu si Blaine přitáhl k polibku, který teď trval mnohem déle než předtím. Na večeři, která pomalu stydla na stole, oba úplně zapomněli.
Blaine zabloudil Kurtovi jednou rukou pod oblečení. Hladil ho po zádech a na bocích a druhou ho objímal kolem stehen, aby mu Kurt z klína nespadl. A ani Kurt nezůstával pozadu. Opatrně hladil Blaine po hrudníku a když sjel rukou Blainovi k lemu od kalhot, utekl jeho příteli z úst slastný sten.
"Pojď," vytáhl Kurt Blaina na nohy a vedl ho k Blainovi do pokoje, kde se znovu vrátili k polibkům, které jim oběma způsobovaly slabost v kolenou.
Blaine bloudil rukama po Kurtově horké kůži a když svému příteli přejel ukazováčkem po páteři, Kurt se v jeho objetí zachvěl a odpověděl Blainovi vášnivým polibkem.
"Můžu?" Zeptal se Blaine Kurta a když modrooký mladík přikývl, přetáhl mu přes hlavu tričko. Byl dokonalý. Jeho drobná postava Blaina přímo vybízela k tomu, aby sevřel Kurta v náručí a celičkého ho zlíbal.
Kurt nezůstával pozadu a i Blainovo tričko skončilo brzy na zemi. Ani jeden nevěděl, jak se ocitli v posteli, ale bylo jim to jedno. Leželi na boku, líbali se a objevovali tělo toho druhého, jehož blízkost byla opojná. Kurt začal Blaina líbat na klíční kost a cítil teplo, které z Blaina sálalo.
Blaine se ke Kurtovi přitiskl blíž a když ucítil vzrušení svého přítele, musel se kousnout do rtu. Nikdy nezažil nic tak moc vzrušujícího jako pocit, co jeho polibky Kurtovi způsobují. A když se Kurt pohl v bocích a jejich poklopce se o sebe otřely, Blaine si myslel, že se zblázní rozkoší, která zaplavila každou molekulu jeho nahé hrudi.
Zapomněl na veškerou bolest, kterou mu způsobovala žebra, povalil Kurta na záda a lehl si na něho. Tělo na tělo, kůže na kůži. Jejich ústa se znovu spojila v dlouhý polibek.
"Lásko?" Pohrával si Kurt s Blainovými kudrlinkami, když se přestali líbat a jen si leželi v náručí, protože jim to stačilo. Nepotřebovali sex, zatím ještě ne. Na všechno měli spoustu času, protože oba věřili, že už spolu budou napořád.
"Ano?"
"Myslím, že nám vystydla večeře."

27. kapitola
Kurt byl ve škole celou dobu duchem nepřítomný, ale kromě Rachel a Mercedes si toho nikdo nevšiml. U oběda si k němu obě přisedly se svými drahými polovičkami a každá z jedné strany začaly do Kurta hustit, co se stalo, že je úplně mimo.
"Nic," odpověděl jim Kurt a při vzpomínce na to, co všechno dělal předchozí večer s Blainem zčervenal.
"To vykládej někomu jinýmu," zamračila se Mercedes
"My vidíme, že jsi úplně duchem nepřítomný. Něco s Blainem?" Zkusila to Rachel a podle toho, že Kurt zrudl jako rajče, tak obě dívky věděly, že se Rachel trefila.
"Kurte?" Zazubila se na něho Mercedes. "Proč jsi v obličeji tak rudý a celý den pořád koukáš do telefonu? Nezapírej!"
"Do telefonu?" Usmála se Rachel a než Kurt stihl zareagovat, vzala mu telefon z podnosu na jídlo a začala projíždět smsky.
"Děkuju ti lásko za včerejší krásný večer, strašně moc tě miluju. Bylo to úžasné," přečetla Rachel a Mercedes hlasitě vyjekla.
"Vy jste spolu spali?" Pomalu zakřičela na celou jídelnu, což mělo za následek, že se Finn začal dusit polívkou, která mu až vystříkla z nosu a to strašně rozesmálo Sama.
"Já jsem obědval," zatvářil se Finn znechuceně a s bolestí v očích odsunul zbytek polívky. "Děkuju pěkně, Mercedes. Teď si představuju mýho bratra, jak má sex."
"Finne!" Vyjekl tentokrát pro změnu Kurt a otočil se na Mercedes. "Nechceš to rovnou vyhlásit ve školním rozhlase? Navíc to není pravda, nespali jsme spolu."
"S kým si nespal?" Ozval se za ním hlas Santany a Kurt zaskučel, protože ta mu tam skutečně ještě chyběla.
"S kým Kurt spal?" Zeptala se zvědavě Brittany, která se Santany držela za ruku a když se Kurt otočil, tak si všiml, že si pořídily stejné náramky.
"S nikým jsem nespal," podrážděně jim odpověděl.
"Tak to bys měl, pak akorát na všechny štěkáš a vybíjíš si svou sexuální frustraci," mrkla na něho Santana a Kurt se musel přemáhat, aby se od stolu nezvedl a neskočil po ní.
"Ne všichni potřebují sex k tomu, aby byli šťastní."
"Berry, to je hezké, že ještě pořád věříš na pohádky," soucitně se na ni Santana usmála.
"Hej, nech jí na pokoji," zastal se Rachel Finn, kterému už přestala kapat polívka z nosu a už se mu částečně podařilo z hlavy vytěstnat tu hrozivou představu o tom, že jeho bratr má sex. Bylo to asi děsivé jako si představovat to, že má sex jeho matka. Tak nějak doufal, že ho měla jen jednou a to když s tátou splodila jeho.
"Ale vážně, lidi. Co je to s váma? To jste všichni nemocní nebo co?"
"Santano, nebuď ošklivá," zamračila se na ni Brittany.
"No jo, sorry. Užívejte si svých sexuálně frustrovaných životů," usmála se a soucitně poplácala Sama po rameni, protože jí bylo jasný, že ani on s Mercedes spolu nespí. Sam si toho ale ani nevšiml, protože Kurt nebyl jediný, kdo byl většinu dne duchem nepřítomný. Mercedes řekl, že je jen unavený z rozvážení pizzy a diva mu to uvěřila. Nenapadlo jí, že by za tím mohlo být i něco víc.
"Takže jste spolu s Blainem fakt nespali?" Vrátila se Mercedes zvědavě k jejich předchozí konverzaci a bylo jí jedno, že si k nim ke stolu posadily Brittany se Santanou a obě zvědavě poslouchaly. Ani jedna se to nesnažila zakrýt. Naopak na Kurta zíraly a nadšeně čekaly na odpověď.
"Ne, opravdu jsme spolu nespali, Mercedes."
"Ani nic nebylo?"
Kurt znovu zrudl jako rajče a protože tenhle rozhovor už poslouchal celý stůl, každý si toho všiml a bylo mu jasné, že něco určitě bylo.
"Jdu pryč, tohle nehodlám poslouchat. Budu z tohohle mít trauma, normální trauma. Skončim u cvokaře, který mi bude muset předepsat antidepresiva," mumlal si Finn, zatímco se zvedl od stolu a vydal se pryč.
"Chudák Finn, že nemá sex. Je mi ho líto. Nepohrajeme si s ním trochu, aby mu nebylo smutno?" Obrátila se Brittany na Santanu, které cukaly koutky.
"Brittany! Drž ty svý pracky pryč od mýho přítele!"
"Jen jsem mu chtěla pomoc," omluvně se usmála, když ji Rachel v podstatě vraždila pohledem.
"Šš, Rachel. Neruš. A ty Kurte," píchla do něho Mercedes prstem, "Povídej."
"Jen jsme se trochu mazlili," pokrčil Kurt rameny, v obličeji byl stále červený.
"No, doufám, že až na to vlitnete, tak s Brittany dostaneme pozvánku, abychom se mohly dívat."
"Až na to vlítneme," naznačil Kurt uvozovky u slova vlítneme, "Tak budeš poslední osoba na týhle planetě, která se to dozví."
"Porcelánku, zlato, tohle je Lima. Budu to vědět do hodiny po tom, co to řeknete ty nebo Hobbit prvnímu člověku."
"Neříkej Blainovi Hobbit."
"Proč ne?" Zeptala se zmateně Brittany.
"Protože to není Hobbit."
"On se tak nejmenuje?"
"Ne!"
"Porcelánku, ale vážně. Udělej se sebou něco, začínáš být hrozně agresivní," zašklebila se Santana.
"Same, jsi v pořádku? Vím, že jsi říkal, že jsi unavený, ale není v tom ještě něco?" Zeptala se ho starostlivě Mercedes.
Její přítel chvíli neodpovídal, protože nevěděl, co by jí měl říct. Měl Mercedes rád, hodně rád a věděl, že to co jí řekne, mezi nimi bude znamenat konec. Ne sice hned, zůstanou spolu, ale nevydrží jim to, to mu bylo nanejvýš jasné.
"Taťka sehnal dobře placenou práci," oznámil jí potichu Sam.
"Ale to je přece skvělý! Kde?" Usmála se Mercedes
"U jedný velký firmy... V Clevelandu."
"V Clevelandu?" Ujistila se Mercedes a když Sam smutně přikývl, chytila ho za ruku.
"Kdy se budete stěhovat?"
"V pondělí po té pařbě u Santany."
"To už nemáme moc času, že?" Smutně se Mercedes usmála a přemáhala slzy.
"Děje se něco?" Zeptala se jich Rachel.
Sam se podíval na Mercedes, než Rachel odpověděl. "Budeme se s rodiči stěhovat do Clevelandu."
"Kdy?"
"Za 10 dní."
"Same! Proč jsi nám nic neřekl?" Překvapeně se ho zeptal Kurt.
"Vy se vážně stěhujete?"
"Jo, Britt. Už je to jistý," přikývl Sam a než se nadál, tak Brittany oběhla stůl a Sama objala.
"Bude se mi po tobě stýskat."
"Mně po tobě taky, po všech," odpověděl, pohled měl ale upřený jen na Mercedes.
Samozřejmě že ho ničilo, že bude muset dát všem sbohem, ale u Mercedes to bolelo nejvíc.
"Cleveland není tak daleko, můžeme za sebou jezdit," snažila se ho Mercedes ukonejšit a Sam s nepatrným úsměvem přikývl.
"Jen tak se mě nezbavíš, to si nemysli," přede všemi Mercedes políbil.
"Tak to u mě rozjdeme ve velkým stylu, když to bude goodbye párty pro blonďáka," zazubila se Santana a z batohu vytáhla prázdný papír a propisku, aby mohla začít psát seznam všeho, co bylo potřeba nakoupit.

28. kapitola
Byla tu sobota a s ní i školní maškarní ples. Puck a spol byli už od rána ve škole, kde dělali výzdobu a neustále poslouchali posměšné poznámky od Sue Sylvester, rady jak mají věšet balónky od školníka Ledviny a k tomu všemu ještě pořád kolem pobíhal zmatený Figgins, který pořád hudroval, že to do večera nestihnou vyzdobit a že měl uložit víc děckám školní trest, aby aspoň měli zdarma pracovní sílu.
"Už aby bylo pondělí a my byli z týhle pitomý školy pryč," postěžovala si Santana.
"Mně se bude stýskat," smutně se na ni podívala Brittany a Santana si ji přitáhla k polibku, aby ji zvedla náladu. Díky tomu si ani jedna z nich nevšimla pohledů, které si vyměnili další čtyři poškoláci. Rachel, Puck, Lauren ani Kurt po pondělku rozhodně netoužili.
"Neflákejte se, koukejte zdobit chásko líná!" Houkla na ně Sue a když se k nim otočila zády, Puck na ni ukázal vztyčený prostředníček.
"Víš, co mi můžeš," zamumlal si pro sebe potichu.
"A mně taky," přidala se Lauren, která už měla věšení pitomých balónků a girland skutečně plné zuby.
Kurt s Rachel se vydali na chodby vylepovat obrázky komiksových hrdinů a říkali si, že tu Sam bude jako v nebi. Alespoň něco pozitivního, když se dozvěděli, že se jejich kamarád bude stěhovat.
Rachel ihned začala vyšilovat, že už jich je zase jenom 12 a co kdyby proboha někdo ze sboru odešel. Na Kurtovu poznámku, že z něho většinou odchází jenom ona radši nereagovala a dělala, že jí vůbec neslyšela.
"Au, sakra. Řízl jsem se o ten pitomý papír do prstu," sykl Kurt a odběhl na záchody, aby si strčil prst pod studenou vodu.
Pátek odpoledne Kurt strávil u Blaina. Bylo to potřetí, kdy viděl jeho rodiče a poprvé to konečně nebylo úplně divné. Blainův otec sice vypadal, že Kurta nemusí, ale byl alespoň rád, že si domů přivedl milého a slušného kluka a ne nějakého gangstera z ulice, který má dredy a pět tetování.
Blainovi rodiče dokonce ani neprotestovali proti tomu, když jim syn oznámil, že chce přestoupit na McKinleyho střední. Sice jeho otec prohlásil, že je to pitomost přestupovat na jinou školu kvůli klukovi, protože jim je proboha sedmnáct, ale víc to neřešil. Bylo to rozhodnutí Blaina a on se ho rozhodl respektovat. Oznámil mu ale, že pokud bude mít na škole problémy, zpátky na Dlaton už ho nepošle a Blaine si bude muset poradit sám. To Blaine považoval jako férovou nabídku.

Zatímco Kurt si zastavoval krev, která mu tekla z prstu, Blaine byl na kafi s Jeffen, Nickem, Wesem a Davidem, aby jim oznámil, že odchází ze Slavíků.
"To nemyslíš vážně, že ne? Včera jsme tě na schůzi odhlasovali jako náhradu za mě a Davida, když my jsme teď udělali zkoušky a odcházíme na vysokou."
"To mě mrzí Wesi, ale už se nechci dál schovávat na Daltonu. Navíc je na McKinley Kurt a budeme moci být víc spolu."
"Veř mi, že po týdnu toho bude litovat," zasmál se Jeff a schytal pohlavek od svého přítele.
"To chceš jako říct, že lituješ, že jsi se mnou na jedný škole?" Zamračil se na něho Nick.
"Samozřejmě že ne, prdelko," skoro zamrouskal Jeff a Wes s Davidem se potichu rozesmáli.
"Včera se ve škole zase málem sežrali. Nevim pořádně, kvůli čemu se zase chytli, ale ostatní ze školy už je přejměnovali na Rosse a Rachel z Přátel."
"Kdo je Rachel?" Zasmál se Blaine a napil se kafe.
"Nick," prohlásili Wes s Davidem současně a Nick se na ně nasupeně otočil.
"Jestli mi ještě jednou řeknete Rachel, tak vás oba zmlátim."
"Vy už mu tak říkáte?" Smál se Blaine a schytal od Nicka vražedný pohled.
"My ne, ale ostatní jo. Už si z nich dělají srandu i učitelé."
"Protože jste jim nakecali samé lži," ozval se Jeff a usmál se, když ho Nick objal kolem pasu. Jak u nich hádka většinou rychle začala, tak rychle byla zapomenuta.
"To, že se rozcházíte pomalu každý týden, není žádná lež."
"Nepřeháněj," zamračil se Jeff a Nick dodal, že to není pravda.
"Blaine, vážně, neopouštěj nás. Bez tebe už nebude ve sboru nikdo normální," mračil se Nick na Wese a Davida.
"Počkat, teď mě napadlo," zamračil se David a otočil se na Blaina. "To se přidáš k New Directions?"
"O tom jsem popravdě ještě nepřemýšlel," přiznal Blaine, ale teď když to nadhodili, začal o tom přemýšlet. Chtěl by Kurt vůbec, aby s ním byl Blaine ve sboru? Nebál by se, že mu bude krást sóla?

Když konečně měli celou školu vyzdobenou ke spokojenosti Figgince, Ledviny a Sue, byli konečně propuštěni domů, kde měli čas tak akorát na to, aby se najedli a oblíkli se do hrdinských kostýmů, které si v případě Kurta, Rachel, Brittany a Lauren vyrobili a v případě Pucka a Santany půjčily v půjčovně kostýmů.
Když se sešli půl hodiny před začátkem plesu před školou, všichni propukli v záchvat smíchu, když se vzájemně viděli. Lauren okamžitě vytáhla mobil, aby se společně vyfotili, protože na něco takovýho si prostě museli uchovat památku.
Každý z nich měl určitý pokyn během konání plesu. Rachel s Kurtem měli doplňovat táci s chlebíčky a zákusky, ale když Rachel viděla, jak vypadají, tak si řekla, že něco takovýho stejně nikdo jíst nebude. Puck s Lauren měli hlídat u vchodu, aby nikdo do školy nepropašoval alkohol. Puck mezitím stihl obvolat minimálně dvacet s tím, že je do školy pustí klidně s kamionem plným kokainu, pokud se s ním ale podělí.
Na Santanu a Brittany zbylo, aby studenty hlídaly. Figgins nechtěl na plese žádnou rvačku, jako se to stalo na maturáku, ale každý ze studentů věděl, že minimálně jedna bitka je prostě tradice, takže by ji někdo tak jako tak před koncem plesu vyvolal.
"To bude nuda," otráveně prohlásila Lauren a posadila se na židli k hlavnímu vchodu do školy.
"Ale nebude," mrkl na ni Puck a zpoza odpadkového koše vytáhl dvoulitrovou petku, ve které byla vodka s džusem.
"Puckermane, ty válíš," svůdně mu Lauren zašeptala so ucha.
"Já vím," zazubil se Puck a vzápětí pití rychle schoval, protože k nim mířila Sue.
"Budu vás hlídat ostřížím zrakem," zamračila se na ně a poté zase zmizela někam do pryč.
"Pokusit se o to může," zasmála se Lauren a vzápětí zůstala zírat s otevřenou pusou, když se naproti nim vynořilo sedm lidí v hrdinských kostýmech.
"Wow," uznale pokýval hlavou Puck, když viděl zbytek lidí od nich ze sboru, jak si to míří společně ke škole.
"Řekli jsme si, že vás v tom nenecháme samotný," vysvětlila jim Quinn, když dorazili ke škole.
"Vypadáte skvěle."
"My víme," přikývla Mercedes a všichni se rozesmáli.
"Je to práce hlavně tady Sama. Taková Quinn neměla ponětí ani o tom, kdo je Cat woman," zavrtěl hlavou Artie a jasně naznačoval, že nechápe, z které planety Quinn přiletěla, když tohle neví.
"No, ale Tinu jste za ní oblíkli vskutku stylově," zíral Puck na svojí obvykle tichou a nenápadnou spolužačku. Rok si pořádně ani nemohl zapamatovat, jak se jmenuje. Teď si byl jistý, že už na to nezapomene.Víc sexy nebyla ani Santana v tom obeptnutým latexovým kostýmu z Úžasňáků.
"Račte dovnitř panstvo, pokud táhnete nějaký alkohol, nechte nám ho tady u vchodu, ať se tu nenudíme," mávla na ně Lauren rukou, aby šli dovnitř.
"Jak dlouho tu musíte trčet?" Zeptal se Mike.
"Až do půlnoci, kdy máme oficiálně padla a můžeme jít pařit."
"To už nebudete moc ani chodit, jak budete nalití," zkonstatovala Mercedes a Puck jen pokrčil rameny.
"Jo, holt tohle starej Figgy nevychytal," zazubil se a pak si plácnul s Finnem, který měl podomácku vyrobený oblek Batmana. Byl si stoprocentně jistý, že mu s ním pomáhal Kurt.
Postupně se do školy začalo trousit čím dál tím víc lidí, až během hodiny byla tělocvična narvaná k praksnutí lidmi v různých maskách. Ta nejoriginálnější a nejhezčí měla jako každoročně vyhrát hodnotnou cenu, letos jí byl drahý notebook od Appelu a druhou a třetí cenou byly foťáky od Olympusu.
"Upokojte se děcka, poslouchejte mě. Teď budou probíhat nejrůznější soutěže jako třeba skok v pytli a jsem si jistý, že se budete chtít všichni zúčastnit," postavil se Figgins k mikrofonu.
"Táhni někam a pusťte tam pořádnou muziku," zakřičel někdo ze studentů.
"Ehm... Muzika bude hrát už za chvíli, strpení. A po soutěžích, které budou trvat teď celé dvě hodiny, budete mít hodinu volnou zábavu a čas na to, abyste se zapsali do soutěže kostýmů."
"Vypadni, my chceme pařit!"
"Už jdu, už jdu, tak se děcka bavte. A ne že budete pít, škodí to zdraví a zabíjí vám to mozkový buňky."
"No rozhodně ne víc než tyhle tvoje stupidní kecy!" Ozval se znovu nějaký hlas z řady studentů a všichni se začali smát. Figgins radši rychle vyklidil podium a dal DJovi pokyn, že může začít hrát.
Studenti okamžitě začali pařit a protože DJ evidentně zvysoka kašlal na to, co chtěl Figgins, aby hrál, studenti si akci kupodivu i užívali. Trapných soutěží se samozřejmě nikdo neúčastnil, každý se tam přišel pouze opít.
Santana s Brittany zvysoka kašlaly na nějaké hlídání a pařily s otatními.
"Hej lesby," uslyšela za sebou Santana hlas a otočila. Za ní stál jeden z fotbalistů, se kterým v prváku spala a šklbil se na ní.
"Být tebou tak sklapnu. Nebo mám snad všem povědět, co máš v kalhotech? Respektive spíš nemáš?" Výhružně na něho zavrčela a fotbalista se radši stáhnul. Pak si ale začala všímat, že si lidi kolem ní šeptají, ukazují si na ni a někdo na ni neustále zírá. Nechápala, co se děje, ale říkala si, že se tím nenechá rozhodit.

"Kdy přijde Blaine?" Zeptala se Rachel Kurta a ten pokrčil rameny, že neví. Blaine už tu měl dávno být a Kurt o něho začínal mít starost. Netrvalo to ale dlouho a jeho přítel dorazil a na sobě měl kostým Kapitána Ameriky.
"Wow, tobě to sekne," políbil Blaina, který se na něho usmíval.
"Tobě taky. Myslím, že jsi první sexy superhrdina s gllitrovanou kápí."
Kurt se na něho jen zazubil a posadili se spolu ke stolu kousek od stolů, na kterých bylo prapodivné jídlo, které vypadalo už tři dny staré, ale lidi ho i tak jedtli, takže ho s Rachel občas museli doplnit.
"Ahoj Blaine," zamávala na něho Rachel a společně s Finnem se posadili k nim ke stolu.
"Ach ne, už zase se mi to vybavilo. Pomoooc, mysli na medvídky koaly, na medvídky koaly. Ááá, nepomáhá to," začal Finn bouchat hlaovu o stůl a Blaine se na Kurta podíval, jestli se Finn náhodou nezbláznil.
"Finn si představil mně a tebe jak máme ehm sex a teď to nemůže dostat z hlavy," vysvětlil Kurt svému přiteli, proč se jeho bratr chová jako mentálně retardovaný a Blaine se rozesmál.
"Chudák Finn."
"Chudák já. Pořád mi opakuje, že až se jednou rozhodneme ten sex mít, tak mu mám koupit lástky na basket nebo ho hlavně vypakovat, aby nebyl doma a neslyšel to. Dělá, jako kdybychom u toho měli ječet, jako když nás na nože berou."
"No, asi má Finn pokroucené představy z toho porna," pošeptal Blaine Kurtovi a oba se rozesmáli, zatímco je Rachel provrtávala pohledem.
Ples kupodivu probíhal skvěle. Nikdo se zatím nepopral, Figgins absolutně vzdal snahu, aby Rachel, Kurt a Brittany se Santanou něco dělali, protože kdykoli se otočil, zase se začali flákat a Lauren s Puckem byli oba brzo zpití pod obraz a každému dávali podle nich vtipné přezdívky.
Ostatní ze sboru se evidentně taky dobře bavili. Mike s Tinou skoro celou dobu tančili a díky Tinině oblečku, musel Mike několik kluků od své přítelkyně odhánět. Quinn s Artiem pařili společně s Mercedes a Samem, kteří si snažili naplno si užít posledních pár dní, které spolu měli strávit.
Když se ples blížil ke konci, nikomu se nechtělo domů. Každý ze sboru se pro srandu přihlásil do soutěže o nejlepší kostým a Tina, Kurt a Santana se dostali do nejlepší desítky, ze které pak měli vybírat všichni studenti ten kostým, který měl jejich spolužákovi vyhrát drahý notebook.
"Tak, všichni koukejte sklapnout a vypadněte z parketu, teď přijde na řadu další nudná část tohoto nudného večera, kdy vyberete někoho z těch deseti šílenců a ten dostane notebook, hurá sláva, začínáme," otráveně stála u mikrofonu Sue.
"Jako první přichází Porcelánek, který je oblečený za něco, co mi připomíná něco mezi kostýmem profesionálního prostituta, transvestity a mimozemšťana. Aaa, táhni z parketu, ty tvoje gllitry mi způsobí slepotu!"
Kurt se na Sue zamračil, ale svoji přehlídku po parketu radši skutečně zkrátil a zmířil za ostatními ze sboru, kteří ho hlasitě povzbuzovali.
"A máme tu druhého soutěžícího, který je oblečen za obří mrkev. Vážně nechápu, jak se to někomu může líbit, ale hlasování je bohužel na vás. Pohni tím zadkem, ať můžeme dál, nehodlám tu strávit mládí. A další soutěžíčí je Angelina Black, jedna z mých nejlepších roztleskávaček, která je oblečena v kostýmu roztleskávačky. Podle mě jasná adeptka na vítězství! A po ní přichází jedna z největších zrádkyň, pro kterou určitě nehlasujte, Santana Lopez. Táhni z mýho parketu!" Zahřměla Sue a Santana se musela přemáhat, aby ji neposlala so háje. Alespoň se na Sue provokativně usmála, uklonila se a ostatním zamávala.
"Fakt jsi lesba? Já bych tě tý nemoci klidně rád zbavil," zakřičel někdo z davu a Santana se zarazila, zatímco ostatní se začali smát.
"Prosím?" Vyštěkla
"Hele kotě, jestli nechceš jeho, já se tě rád ujmu a ukážu ti, co můj klacek umí," mrkl na ni hokejista, který stál od Santany jen pár kroků. Ta se k němu pomalu vydala a když se na ni usmál, kopla ho do koulí.
"Teď už mi to asi neukážeš," mrkla na něho, otočila se na patě a vrátila se k lidem ze sboru, za což sklidila především od holek ze sálu obrovský aplaus.
Po Santaně následovalo ještě pět dalších lidí a nakonec přišla řada na Tinu, která stydlivě vešla na parket. Když však pánské osazenstvo sálu začalo jásat, nervozita a stydlivost z Tiny rychle opadly a během pár vteřin bylo jasné, kdo má letošní soutěž kostýmů v kapse, což se ukázalo i při hlasování, které Tina jednoznačně vyhrála. Santana skončila druhá a třetí skončil kluk, který byl oblečený za Sněhurku.
Po skončení plesu si všichni společně vlezli do zkušebny, protože se jim stýskalo po společném zpívání. Puck s Lauren spali na židlích, oba tak opilí, že nebyli schopní ničeho, Rachel s Blainem hráli na klavír a ostatní zpívali a dělali kraviny. Všichni se mohli potrhat smíchy, když si Mike vystřihl Last Friday Night od Katy Perry a Artie s Quinn si společně vystřihli An Angel od Kelly Family.
Nikomu se nechtělo domů, ale když na ně vlítl Ledvina s tím, že na ně zavolá policii, spakovali se a vydali se domů. Finn se Samem se pořádně zapotili, než odtáhli opilou Lauren do auta a Pucka si Artie odvezl na vozíku, přičemž Puck si celou dobu pořád dokola zpíval "I'm wheelin', wheelin', wheelin' on a wheelchair with my buddy buddy buddy Artie."
Santana s Brittany odešly ruku v ruce, Blaine odvezl podnapilého Finna a Kurta domů a po cestě ještě vysadil Rachel, která se bavila tím, že všem opilcům četla myšlenky. Jen Mercedes se Samem se rozhodli projít se pěšky, protože chtěli využít každé minuty, kterou ještě budou moci strávit spolu. Oba byli smutní, jak málo jen už těch minut bude.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama