Heroes: 11. - 13. kapitola

23. ledna 2012 v 22:18 | Domík |  Heroes11. kapitola
Druhý den ve škole si všichni učitelé usmysleli, že dají svým žákům přepadové písemky, a tak se chodbami McKinleyho střední rozléhaly samé nadávky a urážky na adresu učitelského sboru.
"Přísahám bohu, že tu krávu někde večer přepadnu a zmlátim ji!" Zavrčel nějaký hokejista, když Rachel procházela kolem.
"Přesně tak. Co to jsou nějaké zatracené integrály?"
"Kdybyste v hodině nehráli karty, tak byste to věděli," uslyšela za sebou Rachel známý hlas a i když se otočila, málem se srazila s Quinn, která tak tak stihla zastavit.
"Dávej pozor," zamračila se na Rachel.
"Promiň. Jdeš na chemii?" Zeptala se Rachel a blondýnka jen přikývla a k Rachel se připojila.
"Jestli nám dá i Malkin písemku, tak už se asi zblázním. Taky ti z toho všeho tak třeští hlava? A to mě ještě čeká to pitomé natírání laviček, umřu."
"Taky," přikývla Quinn, ale v duchu si říkala "dobře ti tak."
"Quinn, Rachel, počkejte na mě," zakřičela na ně přes celou chodbu rozjařená Mercedes.
"Ty máš, poslyš, nějakou dobou náladu," povytáhla Rachel obočí a Mercedes se jen usmála.
"Vždyť je dneska tak fajn den," skoro zazpívala.
"No, nádherný, úplně tu skáču radostí," zašklebila Quinn a společně vešly do třídy, kde se každá posadila na své obvyklé místo.
"Můžu?" Zeptala se smutně Brittany. Quinn zvedla hlavu a přikývla. Od rozchodu s Artiem znovu sedávala se Santanou a teď nechtěla sedět sama. Brittany se usadila vedle ní a vytáhla si balení pastelek a skicák. Quinn to nijak nekomentovala a když přišel učitel, první toho dne, který jim nedal písemku, věnovala pozornost výuce. Britt si zatím kreslila a to, co jim říkal učitel, vůbec nevnímala.
"Slečno Pierce, můžete mi říct, co tam děláte tak důležitého, že nevěnujete pozornost mému výkladu?" Zeptal se Malkin v půlce hodiny.
"Slečno Pierce, haló," zopakoval, když ho ignorovala. Kdyby do ní nedrcla Quinn, vůbec by nezaregistrovala, že na ni někdo mluví.
"No, já...," přemýšlela Britt na co se vymluví. Učitel pomalu došel k ní a vzal jí obrázek, který kreslila. Zadíval se na obrázek na kterém byly dvě postavičky s dlouhými vlasy. Jedna byla černovlasá a druhá blonďatá, držely se za ruce a kolem nich byla srdíčka a nápis "Být Lebanese je fajn." Učitel se zamračil, ale obrázek Brittany vrátil.
"A teď už se laskavě věnujte výuce, vaše mistrovské dílo si dokončete po škole."
"Až z ní bude příští Picasso, ještě si budete trhat vlasy," poznamenal Kurt.
"To v té době už žádné mít nebude," poznamenal potichu Puck, ale Malkin ho slyšel.
"Pane Puckermane, říkal jste něco? Pokud chcete něco povědět, klidně to řekněte nahlas."
"Říkal jsem, že by to bylo škoda, vytrhat si tak pěkné vlasy jako máte," usmál se Puck a pohled upřel na podivné chmýří, které trčelo učiteli kolek hlavy.
"Jistě, přesně tohle jste řekl. Tak pojďte k tabuli a napiště mi vzorec dusičnanu vápenátého, začneme něčím jednodušším."
"Dusičnanu čeho?" Zamračil se Puck, když došel k tabuli. Pohled upřel na Rachel, která se mu snažila napovědět, ale učitel si toho všiml a výhled mu zakryl. Naštěstí, ale Artie byl v chemii jednička, a tak Puckovi napsal vzorec velkým písmem přes celý papír a Puck vzorec opsal.
"Dobře, tohle náhodou víte. Co takhle trichlormethan?" Usmál se Malkin a v duchu si myslel, že má vyhráno, že to Puck nezvládne. Artie mu ale vzorec znovu napsal a Puck ho správně opsal na tabuli.
"Fajn, máte štěstí, pane Puckermane. Příště si nechte své rádoby vtipné poznámky pro sebe."
"Mně to přišlo dost vtipný," zašeptal Sam Finnovi a oba se potichu rozesmáli
"A hlavně pravdivý," přidala se i Mercedes, která se předtím potichu dohadovala o něčem s Kurtem.
"Tak ale děcka, soustřeďte se na hodinu, vždyť chemie je zábava!" Prohlásil učitel nadšeně a následně před sebou viděl 26 výrazů, které tvrdily pravý opak.
"Víte co, nemám na vás naládu, dělejte si těch zbylých deset minut, co chcete," mávl nad tím rukou, posadil se za učitelský stůl a otevřel si noviny.
Brittany zatím stihla domalovat své umělecké dílo, které chtěla dát Santaně, až ji pustí z nemocnice, což mělo být v pátek ráno. Všichni si mysleli, že to bude dřív, ale doktorům se něco nezdálo a rozhodli si ji tam nechat dýl. Díky tomu se vyhne celému školnímu trestu, jen bude muset pomáhat na tom stupidním karnevalu, kam šla celá škola každoročně jen z důvodu, že byla v tombole vždy nějaká skvělá hlavní cena.
Přiletět do Limy měla Santana někdy kolem odpoledne, takže měla v pohodě stihnout párty u pana Schuestra, kam se všichni těšili čím dál víc, i když Rachel je pořád otravovala s tím, jaké hry si tam musí zahrát. Puck už měl nakoupenou flašku rumu, kterou hodlal namíchat s colou, aby to Schue nepoznal. Takhle tam ten alkohol v pohodě propašuje a nebude muset pít nějakou břečku, kterou normálně pijou jen ženské po čtyřicítce.
"Wow, takže jste se s Blainem zase dostali trochu dál?" Zeptala se potichu Mercedes.
"Bylo to úžasný. On tak skvěle líbá, úplně mě mravenčilo po celém těle. A když mi zajel rukou pod tričko... Kdyby tam nepřišel táta...," nedořekl Kurt a zčervenal.
"Teda Kurte," zasmála se Mercedes.
"A co ty? Nějaký nový objev?" Mrkl na ni Kurt a tentokrát byla řada v červenání se na Mercedes. Přemýšlela, jak se z tohohle vymluvit, když si všimla červeného flíčku na Kurtově krku.
"Kurte, ty máš cucflek," vyjekla nahlas a celá třída se po nich zvědavě otočila.

12. kapitola
Než se nadáli, byl tu pátek. Ve škole se to už od rána příšerně táhlo a i šprti jako Quinn a Rachel kontrolovali každou chvíli hodinky, jestli už nebude zvonit. O matice dostali jak na potvoru ještě jednu písemku, aby se prý před koncem školního roku nenudili, takže byli všichni akorát naštvaní, že jim to pokazí známky.
A pět sboristů čekala po škole naposledy ještě jedna ne zrovna dvakrát oblíbená povinnost. Naštěstí už měli tribuny natřené a stačilo jen dobarvit nějaká místa, která byla špatně natřená, na což by jim měla stačit i míň než hodina. Aspoň v to každý doufal, protože chtěli být brzo doma, aby se stihli připravit. Kurt si byl absolutně jistý, že tři hodiny jsou na přípravu málo. Zvlášť když jeho pleť bude muset jako každý den tento týden podstoupit drastickou čistící proceduru, aby se mu neucpaly póry z těch smradů.
"Mně to nebaví, já chci za Santanou," sedla si Brittany na protest na jednu z laviček.
"Brittany!" Ozvaly se čtyři hlasy a Britt z toho až nadskočila.
"Co?" Zatvářila se ublíženě.
"Teď jsem tu lavičku přetřel. Teď!"
"Nemusíš na mě křičet," podívala se ublíženě na Pucka, který na to jen zavrtěl hlavou.
"Figgins je stejně slepej, takže prd uvidí, jestli je to natřený dobře nebo ne," mávla nad tim rukou Lauren a rozhlídla se kolem sebe, jestli někde ještě nebude potřeba něco přetřít, ale všechno už vypadalo dobře a zblízka to snad nikdo zkoumat nebude.
"Já už se tak těším na večer," usmála se Rachel.
"Co si bereš na sebe?" Zeptal se jí se zájmem Kurt.
"A hlavně mi neříkej, že ten nový svetr se zvířátkama, protože bys mě donutila ho tam obřadně upálit za zločin proti módě," dodal ještě pro jistotu a když Rachel na prázdno otevřela a zase zavřela pusu, bylo mu jasné, že uhodil hřebíček na hlavičku.
"Trochu se odvaž holka," mrkl na Rachel Puck.
"Ale když já nevím, co si mám vzít," zavrtěla bruneta hlavou a Brittany se na ni zířivě usmála.
"Chceš pomoc? Santana přiletí až za dvě hodiny, do tý doby nemám co dělat."
"No, já nevím," podívala se Rachel na Kurta, jestli je dobrý nápad pustit Brittany ke svému šatníku.
"Hůř vypadat určitě nebudeš," poznamenal Kurt a pohled upřel na puntíkovanou sukni a tričko s volánky, které na sobě měla Rachel.
"Fajn," pronesla uraženě a Brittany se rozzářila ještě víc.
"Už můžeme jít ne? Myslím, že už je to takhle dobrý," rozhlídla se Lauren ještě jednou kolem sebe.
"Taky bych řekl, pojď baby, jdeme, než nás tu donutí být školník celou tu hodinu," zazubil se Puck na Lauren a vydali se do školy vrátit barvu a štětky. Britt s Rachel a Kurtem se k nim připojili a Kurt netrpělive zkontroloval čas, aby se ujistil, že bude mít dostatek času se na tu párty připravit.


"Britt, já si nejsem úplně jistá, jestli je to dobrý nápad," koukala Rachel na bílé kalhoty, které jí ležely na posteli a na žluté tílko, které nosila jen v létě k vodě.
"Veř mi, budeš vypadat skvěle," usmála se Brittany. "Samozřejmě ne tak sexy jako já, ale bude ti to slušet."
"No když myslíš," pochybovačně se Rachel podívala na oblečení ležící na posteli a přemýšlela, co si k tomu má vzít za boty.
"Myslíš, že si k tomu můžu vzít tyhle boty?" Ukázala na žluté sandále, které měla na sobě, když byli v New Yorku a Brittany nadšeně přikývla a poté ještě Rachel podala jednu z jejích čelenek.
Rachel zmizela v koupelně, aby si oblečení zkusila a viděla, jak jí sedí. Začala si potichu prozpěvovat Firework a když se na sebe podívala v zrcadle, musela uznat, že jí to sluší.
"Tak, co myslíš?" Usmála se, když vylezla z koupelny.
Kde má Rachel prsa?
"Hej!" Ohradila se Rachel a Brittany vykulila oči.
"Ty umíš číst myšlenky?"
"Ehm, ne, samozřejmě že ne," snažila se to zakecat Rachel.
"Co si myslím teď?" Nadšeně začala poskakovat Brittany po místnosti.
"Říkala jsem, že neumím číst myšlenky."
Ach jo, to je škoda. Ale za chvíli vlastně už přijede Santana, usmála se Brittany při té myšlence. A budeme tancovat a jůůů, už mi chybí její sladké pusinky. A musíme si zahrát flašku i s panem Schue, to bude sranda, hihi.
Rachel povytáhla obočí a nevěřícně se na poskující Brittany podívala.

"Já to nestihnu, ááá pomoc," běhal Kurt po pokoji sem a tam a na posteli se mu válela obrovská hromada oblečení.
"Brácha, kdes vůbec vzal tolik věcí?" Vyjeveně ho sledoval Finn stojící mezi dveřmi.
"Pozor, uhni," proběhl kolem něho Kurt do koupelny, aby si smysl pleťovou masku, kterou tam měl už o celých 20 vteřin déle než obvykle a teď před sebou viděl horor v podobě vyrážky, která by se mu mohla udělat.
"A není to jedno, co si vezmeš na sebe?" Zeptal se Finn a schytal Kurtův na půl vražedný a na půl nevěřícný pohled.
"Ty se klidně obleč do montérek a vezmi si vidle, ale věř tomu nebo ne, někteří chtějí vypadat dobře," zahuhlal Kurt, zatímco si smýval zbytky masky a poté se vrhl na laky a tužidla, aby si upravil vlasy. Finn celou dobu stál mezi dveřmi a pozoroval ho, což Kurta iritovalo a nebýt ten lak na vlasy tak drahý, nejspíš by ho po Finnovi hodil.
Když Kurt po deseti minutách dokončil svůj účes, vydal se do pokoje, kde nešťastně zíral na hromadu oblečení a přemýšlel, co si vezme na sebe. Nakonec se rozhodl pro úzké černé džíny a červenou košili, přes kterou si vzal černou vestu.
"Já myslel, že jdete jen na nějakou oslavu?" Podivil se Kurt při pohledu na Burta.
"Je to moc?" Zamračil se Kurt a díval se na sebe do zrcadla.
"No, pokud jdeš do divadla tak ne," zasmál se jeho otec a podíval se na Finna, který byl oblečený jako obvykle.
"Ááá, Blaine je za chvíli tady," zoufale zaúpěl Kurt, sundal ze sebe košili a vestu a znovu se začal přehrabovat v oblečení, poté vyndal jeden červený svetřík, pod který si vzal bílé tílko a když se na sebe podíval do zrcadla, zkonstatoval, že to vypadá dobře. Poté rychle všechny věci složil a dal do skříně, v hlavě si zapsal poznámku, že to zítra musí všechno složit znovu a pořádně. Jen pár vteřin poté, co zavřel dveře od skříně a překontroloval svůj zjev v zrcadle, se ozval zvonek.
Kurt se málem přerazil, když běžel ke dveřím. Před nimi stál usmívající se Blaine. Krátce Kurta objal, pozdravil Burta a společně s Finnem se vydali do auta, přičemž Carole jim ještě vnutila tác plný chlebíčků, aby nepřišli k panu Schuestrovi s prázdnou.
"Moc ti to sluší," usmál se Blaine na Kurta, když nasedali do auta a vydali se na cestu.

13. kapitola
Protože si Kurt zapomněl vzít mobil, museli se ještě vracet a přijeli tak něco málo po sedmé a kromě Santany a Brittany už tam všichni byli. Finn nevěřícně koukal na Rachel, jako kdyby ji viděl prvně v životě a ta se jen potěšeně usmívala nad jeho reakcí. V duchu uvažovala, že by nakonec mohla toho Kurta pustit ke svému šatníku, i když si byla jistá, že by jí polovinu věcí zhrozeně vyhodil. Ale pak by si spolu mohli zajít na nákupy. Když byl naposledy nakupovat s Mercedes, básnila o tom ještě týden.
Puck s Lauren byli usazení na gauči, něco si potichu šeptali a každou chvíli se hlasitě rozesmáli, přičemž obsah petky rychle mizel. V duchu si s Lauren oba nadávali, že nevzali petky minimálně dvě. Puck ale nechal zbytek rumu u Quinn v autě, takže byl připraven se nenápadně vykrást ven a ten zbytek propašovat dovnitř.
Quinn seděla na křesle a povídala si po dlouhý době s Mercedes. Ve škole se spolu skoro nebavily, ale oběma jejich kamarádství chybělo. Když Quinn u Mercedes bydlela, nikdy předtím neměla bližší kamarádku a po jejich holčičích rozhovorech se jí stýskalo. Zrovna vášnivě debatovaly o nových modních trendech, když se k nim připojil Sam, který každé z nich donesl kelímek s vínem. Obě dvě se na něho usmály a znovu se vrátily k diskusi. Sam je chvíli pozoroval, ale brzo se v jejich rozvoru ztratil, takže si vyměnil rychlý úsměv s Mercedes a vydal se za Artiem, Mikem a Tinou, kteří plánovali společný výlet.
"Říkám vám, že Cleveland není zas tak daleko. Udělám si celodenní výlet, projdeme známá místa, bude to fajn. Můžeme jet tátovým autem, tam se bude vejít i Artieho vozíček," napil se Mike vína a pokračoval. "A můžeme se stavit do jedný úžasný čínský restaurace."
"Nemůžeme se jednou najíst někde, kde dělají normální jídlo?" Obrátila Tina oči v sloup.
"Vždyť to je normální jídlo!"
"Ale jíme ho pořád. Jednou si chci dát někde normální oběd nebo večeři."
"Fajn, fajn, jak chceš," vzdal to Mike a Sam s Artiem se zasmáli.
"Tak se mi to líbí," mrkla na něho Tina a políbila ho.
Will děcka s úsměvem pozoroval a musel se začít smát, když viděl, jak se Rachel snaží Finna naučit kroky k nějakému tanci. Finnovi to vůbec nešlo a když to uviděl Puck, začal se smát, až mu tekly slzy. Will se na něho podezřívavě podíval a pohled mu padl na poloprázdnou colu. Radši nechtěl zjišťovat, co do toho Puck přilil, slepá nevědomost někdy není od věci.
Kurt s Blainem seděli v kuchyni, oba pili jen džus a plánovali, kam se spolu pojedou podívat o prázdninách. Kromě nového muzikálu, který už měli naplánovaný, se chtěl Blaine podívat do zoo a hlavně se Kurta snažil přesvědčit, aby jel na víkend s ním a ostatními Slavíky pod stan. Kurtovi už jenom při představě spaní ve spacáku an tvrdé zemi, všude kolem poletujících komárů a buřtů opečených na ohni naskakovala husí kůže. Pro Blaina byl schopný přetrpět dost věcí, ale tohle byla jedna z těch, ze kterých měl vyloženě hrůzu.
"Vždyť to bude jen na víkend," usmál se na něho Blaine.
"Kam na víkend?" Zvědavě se zeptal Finn, který si přišel dolít víno.
"Pod stan."
"Tak v tom případě jestli tam Kurta dostaneš, máš u mě deset babek," zasmál se Finn a Kurt se na něho zamračil.
"No co, jen říkám pravdu. A když bys jel, tak bys s sebou táhnul minimálně dva obří kufry," dál si z něho utahoval Finn a Blaine se začal smát, protože to nebylo tak daleko od pravdy.
"No ještě ty se tomu směj," mračil se Kurt ale ve skutečnosti se nezlobil.
"Promiň," pohladil ho Blaine s úsměvem po ruce a Kurt už se na něho už ani mračit nedokázal. Za takový pohled by mu odpustil všechno na světě.
Společně se všichni přesunuli do obýváku, kde se rozposedali všude možně a začali Blainovi vyprávět vtipné historky o Kurtovi.
"...a pak slečnu Pillsbury prostě pozvracel," vyprávěla Mercedes a Blaine se smál, až mu tekly slzy.
"Lásko, neříkal jsi, že nepiješ?" Obrátil se na Kurta, který se červenal.
"To je taky ten důvod, proč nepiju," zasmál se nakonec, ale měl sto chutí praštit každého, kdo přidal něco k dobru. Tohle ztrapňování čekal od Burta, ne od lidí ze sboru.
Z dalších vtipných historek je naštěstí ale vyrušil zvonek. Rachel vyskočila a šla otevřít. Dovnitř vpadly Santana s Brittany, obě se něčemu smály a klasicky se držely za malíčky.
"Přežila jsem to," zamávala Santana, v ruce poloprázdnou flašku vodky a všichni se začali smát a černovlásku objímat.
"Ehm, asi ti to zapomněli vyřídit, ale jiný alkohol než víno jsem zakázal," usmál se na Santanu pan Schue.
"Nezapomněli," usmála se Santana a dál ho ignorovala, zatímco Brittany skočila za dveře, odkud donesla obrovskou krabici plnou různých věcí.
"Proboha, co to je?" Zděsil se Will.
"Jen pár věcí, které jsou potřeba k přípravě pořádné párty," mrkla na něho Santana a Britt krabici položila do rohu. Sam se v ní hned začal přehraboval a když vyndal konfety, Rachel mu je vytrhla z ruky a než stačil Will zaprotestovat, začala jimi zdobit celý byt. Mercedes mezitím vyndala CD s hudbou a pustila to místo Journey, které v místnosti hráli a akorát jim přiváděli depresi a Rachel s Finnem všem předváděli, jak jsou strašně zamilovaní, když si zpívali Faithfully. Quinn se to snažila ignorovat, ale bylo jí z toho smutno a mělo chuť Finna nakopat, že aspoň před ní se s Rachel trochu neklidní. I když ona to taky nedělala. Naopak dělala před Rachel schválnosti, aby viděla, že je Finn její.
"Ale tak trochu života do toho tady," napila se Santana vodky a podala jí Brittany, které ji pak okamžitě vzal Puck a jemu Lauren.
"Nejsi nějak moc rozjetá, na to že do tebe před týdnem a něco udeřil blesk?"
"No, co můžu říct. Měla jsem nehorázné štěstí a protože teď vím, jak může být život krátký, hodlám si ho užívat naplno." Po těchto slovech se otočila na Brittany, která se zrovna smála něčemu, co prohlásil Artie, chytila ji za ruku a odtáhla ji k Willovi do ložnice.
"A teď nás na chvíli omluvte," usmála se a než se kdokoli z nich stihl vzpamatovat, zabouchla za nimi dveře. Will se za nima nechápavě díval a nakonec nad tím mávl rukou a sám si z ledničky vyndal pivo, i když si přikázal, že nebude pít.
"Wohooo, Willda jde pít s náma," zasmála se Lauren a ťukla si s ním flaškou vodky, kterou vzali Santaně.
Will si v duchu pomyslel, že tohle bude hodně zlý, ale rychle to zapil.
"Ještě nějaké zajímavé historky o Kurtovi pro mě máte?" Usmál se Blaine a rychle uhýbal před Kurtem, který se po něm se smíchem ohnal.
"Brittany by ti mohla jednu povyprávět," zazubila se Mercedes, které začalo lézt víno do hlavy a opřela se o Sama.
"Ne, tuhle ne, prosím," zrudl Kurt.
"Co se stalo s Brittany?" Se zájmem se zeptal Sam a objal Mercedes kolem pasu. Všichni zúčastnění to sledovali s otevřenou pusou, ale nikdo se na nic neptal.
"Myslíš to, jak spolu chodili?" Zeptala se Quinn.
"Cože?" Vyjekl Blaine a pobaveně se na Kurta podíval.
"No, co na to mám říct," byl modroočko rudý až na zadku. "Trochu jsem se snažil potlačit své pravé já."
"Jsem rád, žes to nakonec neudělal," usmál se na něho Blaine a s Kurtem si vyměnili zamilovaný pohled.
"Když vás tak vidim, ani si nemusim sladit pití," zašklebil se Puck a všichni se začali smát.
"Já jsem ráda, že je Kurt šťastný," usmála se na něho Mercedes.
"To my všichni," přidala se Rachel a Tina souhlasně přikývla.
"Jo jo, brácha," poplácal Finn Kurta po rameni. Mike se zvedl a šel prolízt krabici, kterou dotáhla Santana, aby zjistil, co všechno se tam skrývá za poklady. Artie ho následoval a společně začali vyndavat různé stolní hry, z nichž drtivá většina zahrnovala pití alkoholu nebo svlékání oblečení, poté vyndali několik kelímků na pití a na dně krabice našli další flašku vodky a šest plechovek piva, což rychle zakryli, aby si toho Schue nevšiml a ještě jim to nezabavil. Mike s Artiem si vyměnili pohled plný tušení, že se tahle párty ještě zvrhne. Tušení se jim potvrdilo v zápětí, kdy se z ložnice ozvalo hlasité vzdychnutí, které Artie okamžitě poznal, protože vycházelo z úst jeho bývalé přítelkyně.
"Ježiši, co tam dělají?" Zeptala se Rachel a Lauren po ní hodila pohled typu "Vážně? Vážně se na to ptáš?"
"Fakt byste potřebovali sex," kývla na Rachel s Finnem.
"Ale jen ať na to nespěchají," usmál se Will.
"V kolika jste přišel o panictví vy, pane Schue?" zeptal se zvědavě Sam a Will se málem zadusil pivem.
"Ehm..."
"No tak, pane Schue, nestyďte se," mrkl na něho Puck.
"Fajn, vy byste nedali pokoj, dokud bych vám to neřekl, v šestnácti," usmál se Will.
"Tak brzo?" Zeptala se Rachel.
"Tak pozdě?" Nevěřícně na Willa koukal Puck.
"Ne všichni jsou jako ty Puckermane," zpražila ho Quinn.
"Já vím, ne každý může být tak úžasný a neodolatelný," mrkl na ni Puck a než mu stihla Quinn odpověděť, z vedlejší místnosti se začalo ozývat chichotání.
Will se zvedl a šel ke dveřím. Chtěl vzít za kliku a prostě je otevřít, ale bylo mu jasné, že by mohl vidět něco, co tak úplně vidět nechtěl, takže na dveře zaťukal.
"Děvčata, je tam všechno v pořádku?" Zeptal se a vevnitř se ozval další výbuch smíchu.
"Víc než v pořádku," ozval se zevnitř trochu zastřený hlas Santany.
"Když je tak slyším, začínám z toho být sexuálně frustrovaný," prohlásil do ticha Artie a všichni se na něho podívali. Někteří pobaveně, jiní soucitně.
"Jo jo, my chlapi to máme těžký," přikývl Mike a dostal pohlavek od Tiny.
"Správně, hezky si ho zkroť," zasmála se Mercedes a když do ní Sam šťouchl, tak se rozesmála. Kurt a Blaine si vyměnili vědoucí pohled a když se Kurtovy oči setkaly s Mercedes, mrkl na ni a ukázal jí vztyčený palec. Mercedes zčervenala a všimla si toho Rachel. Ta se zamračila, podívala se na Kurta a poté zpátky na Mercedes. Něco tam nehrbálo. A Rachel Berry zjistí co. Z dalších úvah jí vyrušilo vyjeknutí.
"Brittany!" Zaječela Santana a než se všichni nadáli, vyběhla z ložnice jen v sukni a podprsence a nevěřícně ukazovala směrem do ložnice.
"To... to...," vrtěla hlavou a snažila se pochopit, co se právě stalo. Protože nebylo možné, aby se stalo to, co se stalo. Ne, že by to nebylo příjemné a všechno, ale prostě to nebylo možné.
Všichni Santanu nechápavě sledovali a přemýšleli, co se mohlo stát. Puck měl v hlavě spoustu perverzních představ, ale nějak nedokázal přijít na žádnou, která by u Santany vyvolala takovouhle reakci, když spolu v posteli vyzkoušeli všechny možné šílenosti.
Jen Rachel upřeně sledovala Santanu a poté se jí na tváři objevilo pochopení. Rychle vyskočila na nohy, chytila Santanu za ruku, vtáhla jí do ložnice a zavřela za nimi dveře.
"Trojka? A ani mě nepozvete?" Zatvářil se ublíženě Puck.
"Rachel?" Zavolal za ní Finn, ale odpovědi se mu nedostalo, místo toho slyšeli cvaknutí zámku od dveří od ložnice.
Kurt se upřeně podíval na Pucka a na Lauren. Ti se chvíli tvářili nechápavě, ale poté oběma svitlo. Rachel musela v Santaniných myšlenkách slyšet, co se stalo.
"Nešahej na mě, Berry," zasyčela na ni Santana a podívala se na ublíženou blondýnku, která ležela na posteli.
"Buď ticho a neječ," nařídila ji Rachel a poté svůj pohled obrátila na Brittany.
"Ehm, Britt, nechtěla by sis vzít něco na sebe?"
"Dobře," zamumlala a bylo slyšet, že nemá daleko k slzám.
"Co se to sakra děje?"
"Santano, uklidni se a přestaň vyšilovat," obrátila Rachel oči v sloup.
"Jak se mám asi uklidnit, když mi před chvílí rukou obmotanou kolem krku drá...," zarazila se černovláska, protože do toho skřetovi za prvé nic nebylo a za druhý to bylo skutečně šílené. Muselo se jí to jen zdát.
"San," zašeptala potichu Britt a chtěla pohladit Santanu, která se posadila na postel, po vlasech, černovláska ale ucukla.
Rachel se posadila na postel vedle nich, podívala se na oběd dívky a na vteřinu přemýšlela, jestli je to dobrý nápad to Santaně říct. Ale jí přece ten blesk zasáhl taky, takže byla velká pravděpodobnost, že i u ní se nějaká schopnost projeví.
"Když ti teď něco řeknu, přísahej, že nebudeš vyšilovat."
"Jsi mimozemšťan seslaný z vesmíru? Protože jsem to podezření měla už dlouho," povytáhla Santana obočí.
"Vtipné," zamračila se Rachel, ale pak pokračovala. "Od toho zásahu bleskem, se u nás všech něco změnilo," odmlčela se a podívala se na Brittany a Santanu. Obě dvě ji upřeně pozorovaly.
"Každý z nás získal nějakou zvláštní schopnost. A nedělám si srandu, myslím to naprosto vážně. Sama jsi viděla, ehm, cítila, jakou schopnost má Brittany, já si to přečetla v tvých myšlenkách, když jsi stála polonahá v obýváku."
"No jasně. A z Pucka je Spiderman," ušklíbla se Santana.
"Spiderman ne, on umí cestovat v čase."
"Berry, měla bys přestat pít leze ti to na mozek."
"Skutečně?" Zvedla se Rachel z postele a došla na druhý konec místnosti, kde vzala do ruky svíčku. "Brittany, co kdybys Santaně ukázala, co umíš?" Podívala se na Brittany, která váhavě přikývla a poté natáhla ruku přes celou místnost a svíčku od Rachel vzala. Santana to celé nevěřícně pozorovala, neschopna pochopit, co se sakra dělo.
"Taky to pořád ještě nechápu," jemně se na ni usmála Rachel.
"Berry, okamžitě vypadni z mý hlavy," zavrčela na ni Santana, ale poté se otočila na Brittany.
"Omlouvám se, že jsem tam vyšilovala, já..., myslela jsem, že jen z toho všeho už blázním."
"To je dobrý," opatrně ji Britt pohladila po tváři a poté Santanu políbila.
"Skvělé, tak co kdybyste se teď oblíkly a šly jsme za ostatními? Noah teď určitě přemýšlí nad spoustou nehcutných věcí."
"Čteš mu myšlenky?" Zeptala se se zájmem Santana.
"Ne, tohle vím i bez toho," zasmála se Rachel a Britt se Santanou se k ní přidaly.
"Myslíte, že taky budu mít nějakou schopnost?" Zeptala se se zájmem Santana, když na sebe navlíkla tričko a kalhotky, které se válely u postele.
"Kdo ví," pokrčila rameny Rachel a když viděla, že se holky chytily za ruce, nijak to nekomentovala. Jen uvnitř pevně doufala, že jim teď nechtěně nezačně číst myšlenky.

Když se vrátily do obýváku, zábava byla v plném proudu. Uprostřed stolu byla rozložená nějaká hra a všichni měli nalité panáky. Will nad tím už dávno mávl rukou. Blaine se nabídl, že všechny odveze domů, protože s Kurtem ani jeden nepili, i tak se je Will s tím pitím ale snažil trochu brzdit.
Puck seděl u Lauren na klíně, Rachel absolutně netušila, jak se mohl za takovou chvíli tak opít a něco šeptal Lauren do ucha, přičemž ta se tomu hrozně smála.
Kurt s Blainem seděli společně v křesle a celou dobu si vyměňovali zamilované pohledy. Když začala z repráků hrát My Heart Will Go On od Celine, Kurt se na svého přítele usmál.
"Smím prosit?" Zašeptal mu laškovně do ucha a Blaine s úsměvem přikývl. Společně vstali, nechali ostatní hrát a odešli do kuchyně. Blaine Kurta objal kolem pasu a přitiskl ho k sobě, jak nejvíce to šlo.
"Víš, na co se těším?" Usmál se Kurt.
"Povídej," hladil ho Blaine po zádech.
"Až se zítra ráno probudím vedle tebe."
"Já taky. Pořád nemůžu uvěřit tomu, že mě tvůj táta u vás nechá přespat. I když musíme mít otevřené dveře od pokoje," dodal se smíchem a přitáhl si Kurta k polibku.
Když píseň skončila, zůstali stát v kuchyni v objetí a dál se líbali. Odtáhli se od sebe, až když kluci ve vedlejší místnosti začali zpívat Friday a Kurt s Blainem se začali smát.
"Miluju tě, strašně moc," zašeptal Kurt Blainovi do ucha.
"Já tebe víc," oplatil mu šeptem jeho přítel a poté se vrátili za ostatními.
Místo na křesle jim zabavily Britt se Santanou, ale ani jednomu to nevadilo. Posadili se na zem a sledovali ostatní.
"Takhle hra je nudná," otráveně prohlásila Quinn.
"Celkem jo," přidala se k ní Tina.
"Já mám nápad, co bychom si mohli zahrát," usmála se Britt.
"To snad radši nechci slyšet," zasmála se Mercedes.
"No dovol," zamračila se Britt, ale poté se znovu usmála. "Můžeme si zahrát I never have ever."
"To ale vůbec není špatný nápad," prohlásil opilecky Puck a napil se z flašky vodky, která stála na stole.
"V čem ta hra spočívá?" Zeptala se Rachel.
"Normálně. Někdo řekně třeba 'nikdy jsem nevypil flašku rumu' a pokud si ji vypila, musíš se napít. A ten co to říká, tak automaticky lže a tu flašku rumu taky vypil, takže se sám musí napít," vysvětlila Rachel pravidla Lauren.
"Ale bez nějakých prasáren, jasné?" Usmál se na ně Will.
"Wille, prosimtě, bez toho to nejde," potykal si s nim Puck a Rachel s Kurtem se oba začali smát.
Will nad tím jen mávl rukou s tím, že si to Puck druhý den stejně nebude pamatovat, Sam ze stolu sklidil hru, kterou hráli a vzal si od Artieho prázdnou flašku od piva, kterou roztočil na stole. Lahev ukázala na Tinu
"Nikdy jsem se nelíbala s klukem," usmála se Tina a kromě Finna, Sama a Mika se všichni napili.
"No co, byla to sázka," pokrčil rameny Puck a Will dodal, že léta na vysoké jsou prostě divoká.
Tina flašku roztočila a ta padla na na Lauren.
"Nikdy jsem se nelíbala s Puckermanem." Na to se napila kromě Tiny každá holka v místnosti a Puck souhlasně zamručel, jaký je to hřebec. Když Lauren roztočila flašku, ta padla na Finna.
"Nikdy jsem nebyl opilý," prohlásil Finn a v místnosti se všichni napili, což všechny rozesmálo. Poté byla řada na Brittany.
"Nikdy jsem neměla sex s holkou," zářivě se usmála a společně se Santanou, Puckem, Samem, Willem a Mikem se napili.
"Nikdy jsem nebyl zamilovaný do kluka," usmál se Blaine, když na něho přišla řada a společně s Kurtem, Santanou, Brittany, Tinou a Quinn se napili.
Když Blaine flašku roztočil, padla na Kurta, který zčervenal a přemýšlel, co by mohl říct.
"Nikdy jsem nespletl slova písně při vystoupení," nacož se napili všichni kromě Rachel.
"Nelži, Rachel, určitě jsi někdy musela zapomenout nebo poplíst slova."
"Přísáhám že ne," zářivě se usmála a ostatní to radši nechali být.
Takhle hráli ještě chvíli, než přišla řada na Rachel.
"Nikdy jsem netajila před kamarády, že s někým chodím," vítězoslavně prohlásila a pohled upřela na Mercedes a Sama. Pozorovala je celý večer a i když jim nečetla myšlenky, protože jí to zrovna když potřebovala nešlo, tak jejich letmé dotyky a pohledy jí jasně prozradily, že ti dva spolu něco mají. Rachel, Finn, Puck, Quinn, Will a Mike s Tinou se napili a nakonec se napili i Mercedes se Samem.
"Ha! Věděla jsem to!" Ukázala na ně Rachel.
"Co jsi věděla?" Nechápavě se jí zeptal Finn a Kurt s Blainem se jeho blbosti a nechápavosti potichu zasmáli.
"Taky mi přišli nenápadní, jak hovno ve sněhu," přikývla Santana a Mercedes se Samem oba zčervenali.
"Vole, vy spolu chodíte?" Zeptal se Puck.
"Už to tak bude," usmál se Sam na Mercedes.
"Proč jste nám nic neřekli?" Zeptala se zvědavě Tina.
"Mimochodem, my to s Blainem víme už doby, co jsme vás potkali v kavárně," usmál se na ně Kurt a Sam s Mercedes oba znovu zčervenali.
"Tak ať vám to vydrží," poplácal Will Sama po rameni.
"Díky," usmála se Mercedes a chytila Sama za ruku.
"A neřekli jsme vám to, protože jsme si oba chtěli ujasnit, že to opravdu chceme," dodal Sam.
"Ale dost bylo cukrování, pojďme si zatrsat," usmála se Santana a vyskočila z křesla, vytáhla Brittany na nohy a společně začaly tancovat po pokoji.
Tancovali a bavili se skoro až do tří do rána, kdy se rozhodli to rozpustit poté, co to Puck zalomil v kuchyni na stole a Mike s Tinou se k sobě začali mít až moc. Blaine je postupně všechny poodvážel domů, Pucka si Lauren odnesla v náručí, což nikdo nechápal, že ho jen tak unese, Brittany přespávala u Santany a Rachel spala u Hummelových. Burt musel mít hodně dobrou náladu, že oběma klukům povolil mít u sebe v ložnici svou drahou polovičku.
Když se Kurt s Blainem převlíkli do pyžama a vyčistili si zuby, zalezli společně do postele. Kurt i Finn si poslušně oba nechali otevřené dveře, aby náhodou neměli chuť provádět něco nepatřičného.
"Dobrou noc," pošeptal Kurt Blainovi.
"Dobrou," usmál se na něho Blaine, políbil Kurta na čelo, přitáhl si svého přítele k sobě blíž a během pár vteřin oba unavení z tancování usnuli.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 10. prosince 2016 v 13:27 | Reagovat

Ty umějí teda pařit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama