10 Years Later: 1. kapitola - Klaine

24. ledna 2012 v 0:21 | Domík |  10 Years Later


1. KAPITOLA - KLAINE
Blaine unaveně otevřel dveře a když je za sebou zavřel, hodil klíče společně s poštou na poličku. Konečně měl po práci a bude si moci trochu odpočinout. A užít si svého manžela, který stál mezi dveřmi od kuchyně, na sobě měl zástěru s malou mořskou vílou a v ruce držel vařečku.
"Zase tě Ashley nutí vařit a hrát u toho muzikál?" zasmál se a do náručí vzal malou copatou holčičku, která k němu se smíchem přiběhla.
"Já ho nenutim," zaprotestovala a ručkama opatlanýma od čokolády svého otce obejmula kolem krku.
"Díky prcku, teď tu košili můžu dát do čistírny," zasmál se Blaine, když uviděl v zrcadle límeček od košile, který měl původně světlezelenou barvu.
"Těžký den v práci?" zeptal s úsměvem Kurt a vzal si do ruky poštu, kterou mu podal Blaine.
"Byli u mě rodiče s dcerou, která se jim přiznala, že je na holky a to bys nevěřil, oni si mysleli, že když s ní přijdou ke mně do poradny, tak že jí z toho vyléčím! Takže jsem je dvě hodiny přesvědčoval, že na tom není nic špatnýho a když se mě ta ženská zeptala, co bych řekl svojí dceři, když by mi oznámila, že je lesba a já jí odpověděl, že bych jí řekl, že se už aspoň nemusim strachovat, že jí někdo v 15 zbouchne, tak mi oznámila, že jsem cvok a že na mě pošle vymítače ďábla," usmál se unaveně Blaine.
"Co je to lesba?" zeptala se Ashley, která si otírala špinavé tlapky o Blainovu kravatu.
"To ti vysvětlíme až budeš velká," usmál se Kurt a prohlížel si poštu. Jako vždy přišly buď letáky nebo samé účty u předposledního dopisu se ale zarazil a když ho otevřel a přečetl si ho, musel se usmát.
"Neuvěříš, co nám přišlo."
"Co?" usmál se Blaine, postavil Ashley na zem a ta si odběhla hrát.
"Nejdřív si umyj ruce," zavolal za ní ještě, ale holčička dělala, že ho neslyší.
"Mike a Tina pořádají sraz New Directions po 10 letech," usmál se Kurt.
"Páni, to už je to vážně 10 let od toho, co jsi skončil školu? Přijde mi to jako včera. Navíc pořád vypadáš sakra dobře, zvlášť v té zástěře," došel ke svému manželovi a políbil ho.
"Lháři," zasmál se Kurt a laškovně začal Blainovi sundavat kravatu a poté mu rozepínat knoflíky u košile.
"Miláčku, uvědomuješ si, že je malá ještě vzhůru?" usmál se na něho Blaine, ale nijak se nebránil.
"Já ti to jenom sundavám, abys tady nic neumazal, když to máš celé od čokolády," mrkl na něho Kurt a Blaine se na oko zatvářil uraženě.
"To ti teda děkuju," objal Kurta kolem pasu a hladil ho po zádech.
"Bábovka," vykřikl najednou Kurt, vytrhl se Blainovi a rychle doběhl ke sporáku, který okamžitě vypnul, otevřel troubu a kontroloval škody, které naštěstí nebyly velké. Což se nedalo říct o ubruse, který ze stolu strhla Ashley a udělala si z něj závoj.
"Už aby si pro ní Rachel přijela a my měli volný víkend," vzdychl Kurt a sledoval jejich dceru, jak si zpívala a tancovala po kuchyni.
"Víš co mě děsí? Že je skutečně celá Rachel," zasmál se Blaine a vzal malé ubrus, takže se okamžitě začal vztekat.
"Ashley," zamračil se Kurt a plácl malou přes zadek.
"Přestaň zlobit nebo před spaním nebude žádná pohádka."
"Ale tys mi jí slíbil tati," zamračila se malá, založila si ruce v bok a naštvaně sledovala své dva tatínky.
"Dobře, ale tohle už je až moc Rachel. Kde to bere, když jí vidí jeden víkend v měsíci?" zakroutil Blaine hlavou a pobaveně sledoval Kurta, jak se snaží malé naplácat na zadek, ta se mu ale schovala pod stůl a když tam chtěl vlézt za ní, praštil se o něho do hlavy.
"Auu," zakňučel Kurt a chytil se za hlavu, zatímco Ashley se mu schovaná pod stolem smála.
"Ale no tak, nezlob. Tatínkovi se přece nesmějeme," napomenul ji Blaine.
"A pojď, půjdeme tě vykoupat a pak půjdeš spát."
"S pohádkou?"
"Když už nebudeš zlobit, tak možná," usmál se Blaine.
"Dobře, už budu hodná," odpověděla Ashley a nasadila americký úsměv. Ten Kurta vždycky trochu vyděsil. To Ashley skutečně vypadala jako Rachel v dětském provedení. Dokonce byla ještě ukecanější než Rachel. To byla nejspíš kombinace jeho a Rachel. I když jistý si být nemohl, protože stejně jako to udělali otcové Rachel, smíchali i on s Blainem svoje sperma dohromady. A jelikož vzhledově se malá nepodobala ani jednomu, museli hádat jen z vlastností. Testy si ale dělat ani jeden nechtěl. Byla to prostě dcera jich tří. Blaina, Kurta a Rachel. A všem třem to vyhovovalo. Rachel chtěla dítě, ale před rodinou dala přednost kariéře a miminko se jí splnilo alespoň tímhle způsobem.
"A kdy je vůbec ten sraz?" zeptal se zvědavě Blaine, když odnášel malou do koupelny.
"V sobotu za čtrtnáct dní. Musim si na to koupit novou košili," usmál se Kurt a se smíchem se zastavil ve dveřích koupelny, kde se Blaine snažil vykoupat jejich dceru, sváděl ale marný boj, protože si Ashley odmítala namočit vlasy, aby si nezničila účes.
"Ta se nám teda fakt vyvedla, jak nejlíp to šlo," vzdychl si Blaine, který byl mokrý od hlavy až k patě.
"Hmm... Ale víš, že takhle mokrý vypadáš neskutečně sexy? Ashley, zlatíčko, zlobilas tatínky, dneska pohádka nebude, tatínkové se taky musejí věnovat sobě," mrkl Kurt na Blaina a poslal mu vzdušný polibek.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 keishatko keishatko | Web | 12. února 2012 v 0:03 | Reagovat

Predstava, že určili Rachel ako matku...moje nervy...brrr..ale inak podarený diel :D

2 Karin Karin | 8. prosince 2016 v 15:57 | Reagovat

Paráda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama